Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. No to ogromne kciuki, żeby wszystko się udało i za dobrą spokojną podróż
  2. Poszła moja stówa na konto ZEA, dzisiaj popołudniu powinna być na koncie. Dopisałam, że dla niewidomego psa.
  3. Jeden jest spalony - ten, gdzie mieszkała najstarsza z nich. Pozostałe stoją.
  4. Sprawdź, proszę, czy dotarła moja wpłata, wysłałam na konto w mbanku - takie miałam Twoje zapisane, a Ty mi ostatnio coś wpłacałaś z jakiegoś innego konta. Więc trochę się zaniepokoiłam czy masz jeszcze to konto w mbanku?
  5. Fajnie mają tam psiaczki, warunki do harców świetne A Agat przeuroczy
  6. Dziękuję Alusiu Też żałujemy z Anką, ona próbowała je przekonywać, żeby jeszcze zostały na zimę, ale dziewczyny chyba już bardzo źle psychicznie się czuły. Zwłaszcza jedna, która zostawiła tam męża nalegała na wyjazd.
  7. Niestety ze wschodniej części, ze Słowiańska
  8. Długo nic nie pisałam, rodzina radziła sobie w miarę dobrze, dwie kobiety znalazły pracę. Daleko i średnio płatną (najniższa krajowa), ale zaczęły zarabiać. Praca była w jakiejś firmie produkującej plastikowe naczynia, właściciel niestety dość bezwzględny i czasem dziewczyny jechały kawał drogi, żeby dowiedzieć się, że nie są dziś potrzebne. Dzieci nadal na nauczaniu zdalnym, tęsknota za domem - nieprzerwana. Pewnie to wszystko razem sprawiło, że rodzina kilka dni temu wróciła do Ukrainy. Dojechali szczęśliwie - tyle wiadomo. Co będzie z nimi dalej nie wiadomo, życzę im, żeby dali sobie radę i żeby front już nie wrócił w ich okolice. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy im pomogli. Dziękuję WAM Pozostało mi 300 zł, wpłata od Keyuty. Myślałam, że rodzina jeszcze tu zostanie, chciałam przekazać im tę kasę na święta. W tej sytuacji Keyuta zgodziła się, żeby przeznaczyć te pieniądze dla Nuukusi, Gucia i Makarego. Bardzo pięknie dziękuję
  9. Reniu, z całego serca dziękuję za bazarek dla Gucia Kasa bardzo mu się przyda. 170 zł dotarło 28 X.
  10. O rany! Ależ wspaniała wiadomość! Grażka! Jesteś wspaniałą osobą, jak dobrze, że już drugi pies ze schronu znajdzie u Ciebie DOM, najprawdziwszy i najlepszy DOM.. Czy poczekasz na wynik bazarku imiennego, który niedługo się kończy?
  11. No i psica zmieniona raz - dwa Kontaktowa, proludzka, ciekawska.. Co za radość!
×
×
  • Create New...