-
Posts
30257 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Co do ząbków, to muszę popędzić Kasię, bo ciągle coś innego pilniejszego z jakimś chorym psiakiem jej wypadało. Mam nadzieję, że teraz już bez problemów będzie mogła paszczą Grafcia się zająć. On na szczęście całkiem dobrze sobie radzi z jedzeniem, chyba niektóre urazy mu się wygoiły. Nie chcę nawet myśleć kto mu przywalił tak, że cała strona pyszczka plus oko uszkodzone Dzisiaj dodatkowo było trochę sportu i aportu
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj Elu! -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Dzięki wielkie Tolu. Mam nadzieję, że Kasi nie zrobi to wielkiej różnicy -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj, zaglądaj jak najczęściej -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj Asiu, ogromnie dziękuję za deklarację pomocy w ogłaszaniu. Oby to jak najszybciej można było zrobić -
Ja się nie dziwię, że psiaki po przejściach zamieniają się gabinetach wetów w krwiożercze bestie. Nie mają powodów do zaufania obcym ludziom. Trzymam kciuki żeby wyniki wyszły jasne i żeby wiadomo było co z tym laniem zrobić. Może to tylko "zapalenie" czegoś?
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj Jaaga, zaglądaj i trzymaj dalej kciuki -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj Danusiu Miło Cię widzieć na wątku. -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj Cieszę się, że czarna suczka ma szansę -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj Elu Również bardzo się cieszę, że oba psiaki mają szansę na pomoc. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Toto -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj Miło Cię widzieć -
Zapraszam na wątek gryzionego psiaczka. Każda aktywność, pomoc, słowo będzie powitane z wdzięcznością Gryziony
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Imienny dla Psiaczka: Imienny Zapraszam z całego serca! -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Psiaczek nie ma jeszcze imienia. Zaraz na szybko zrobię też bazar imienny. -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
To na razie tak na szybko w biegu założony wątek. Czekam na informacje od Toli czy udało się go zarezerwować. POMOC dla psiaka: bezpłatny transport do hotelu - Aska7 mój bazarek imienny - 405 zł bazarek Nadziejki - 95 zł wpłata od Keyuty - 200 zł bazarek Mazowszanki - 196 zł - 9 II jankamałpa - 50 zł - 14 II bazarek Nadziejki - 54 zł - 20 II wpłata od Dulskiej - 20 zł - 23 II wpłata od Nesiowatej - 20 zł - 13 III agat21 - 50 zł - 4 IV wpłata od Nesiowatej - 15 zł - 11 IV wpłata od Aski7 - 400 zł - 25 IV agat21 - 161 zł - 1 V jedzonko dla Zorana 196 zł - Aska7 wpłata z bazarku Gabi - 185 zł - 11 V wpłata od Nesiowatej - 10 zł - 15 V wpłata od Aska7 - 400 zł - 15 VII agat21 - 400 zł agat21 - 125 zł - 3 VIII Aska7 - 125 zł - 2 VIII wpłata od Nesiowatej - 15 zł - 14 VIII agat21 - 400 zł - 15 VIII Aska7 - 425 zł - 21 VIII z mojego bazarku - 65 zł - 24 VIII wpłata od Nesiowatej - 10 zł - 8 IX Aska7 - 400 zł - 20 IX agat21 - 400 zł - 20 IX Aska7 - 100 zł - 21 IX wpłata od Elik - 60 zł - 21 IX wpłata z bazarku mdk - 50 zł - 11 X Aska7 - 44 zł - 13 X agat21 - 44 zł - 13 X WYDATKI 80 zł - groomerka - 7 II 30 zł - pierwsze odrobaczenie - 7 II 405 zł - hotel luty - 28 II 116 zł - 12 kg karma - 12 III 465 zł - hotel marzec - 2 IV 120 zł - karma - 21 IV 450 zł - hotelowanie kwiecień - 1 V 118 zł - puszki (12 x 800g) i gryzaki dla Zorana 800 zł - hotelowanie 17 VI - 16 VII 250 zł - badanie na pasożyty oraz leki 800 zł - hotelowanie za okres 17 VII - 16 VIII - 18 VIII 50 zł - badanie p.pasożytom 800 zł - hotelowanie za okres 17 VIII - 16 IX - 20 IX 200 zł - testy i leczenie p.gardii - 21 IX 240 zł - hotelowanie do 25 IX - 13 X ----====----= === stan konta na 13 X --> 0 zł -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Każda obecność i aktywność oraz pomoc na wątku Psiaka bardziej niż mile widziana -
Psiak jest od niedawna w zamojskim schronie. Siedzi cały czas schowany w hangarze, wybiegł tylko na chwilę, bo zobaczył Tolę przechodzącą obok boksu. I zaraz musiał uciekać z powrotem, bo został zaatakowany przez inne psy. Ta sytuacja to było ewidentne wołanie o pomoc. Jak w takiej sytuacji nie zareagować? Nie dało się. Rozsądek został wysłany na drzewo. Decyzja zapadła - trzeba mu pomóc. Oto psiaczek: Ma już ranę na nosku Miejsce dla niego od 1 lutego jest u p. Kasi w hotelu niedaleko Krosna. Kochana Aska7 zgodziła się go zawieźć. I dodatkowo zaoferowała swój współudział w całym przedsięwzięciu, czyli bierzemy psiaka na nasze wspólne barki. Asku, jestem Ci przeogromnie wdzięczna! Nawet nie wiesz jak wiele to znaczy!
-
Twoje plany są nie mniej wspaniałe!
-
Jutro postaram się założyć mu wątek. Wszystko zadziało się tak szybko. Kochana Aska nie tylko go zawiezie, ale będzie osobą współodpowiedzialną za Psiaka i za wątek. Asku, z całego serca Ci dziękuję. To, co zaproponowałaś jest bezcenne. ❤