-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
o remontach ani nie mówcie :diabloti: czeka mnie remont łazienki ... czeka od września ... we wrześniu gostek zaniemógł , ja miałam termin operacji na listopad , więc jak gostek zadzwonił , ze koniec października odmówiliśmy ...miał być grudzień ...potem umarł tato a moją operację przeniesiono na styczeń , więc decyzja , łazienka do roboty w kwietniu , nasz zamówiony nie mógł , więc TZ zamówił firmę i 2 tygodnie temu nasze drogi się rozeszły znaczy z firmą i umówione jest z tym poprzednim na maj -czerwiec ...ciekawe co z tego wyniknie ... kasa niby leży ale coraz mniej jej jest :diabloti: co do ochrony ściany , Ozzy ma kanapę z podwyższeniem i nie opiera sie o ścianę
-
TEKILA ,młodziutka pitbulka WE WSPANIAŁYM DOMU!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
:loveu: [url]http://foto2.m.onet.pl/_m/048926960adecb8d228d88752222f9ca,10,19,0.jpg[/url] -
cudowna fota :loveu: [url]http://www.allegaleria.pl/images/vdxysfvszj36xoar1434.jpg[/url] a ta gadzina to chyba żmija ?? [url]http://www.allegaleria.pl/images/j0gyldajzsaelp5kqufj.jpg[/url]
-
[quote name='Yuki_']Heeej ;) Nie żal ci prowadzić psa na kolczatce? :roll:[/QUOTE] [quote name='Obama']Nie. (10 znaków)[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: Powiem tak , wszędzie są ludzie i ludziska , dupki chamy i porządni ...bo to tylko ludzie , najgorsza nacja świata fauny :) ; jedni chorują na przerost ego inni wymsknęli sie gdzieś na lewiznę w czasie ewolucji i tak już im zostało ;) więc gdziekolwiek sie znajdziecie tam są i tacy i siacy Co do ,,ludziów,, to ja najgorzej wspominam górali nizinnych ...takich z naszych najbliższych okolic , Żywiec , Korbielów
-
[quote name='Obama']Tak tylko chciałam napomknąć,że przenosimy się z Obusiem do Warszawy.:loveu::multi:[/QUOTE] a to nie Prima Aprilis ?
-
no proszę :) wychowana córcia , wychowane psy ;)
-
ooo to żuczek gnojarz ...my na niego mówimy Gnojczak :P , bo tak ma na nazwisko szwagier TZta :diabloti: :evil_lol: najgorsze to są skorki ....bleeeeeeeee [url]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9x5TmXqi6qvDjL76CLqj1L7O4hz5PBiyLTwQqQwuCH61MQx91fQ[/url]
-
[quote name='agaciaaa']Bardzo fajne foty :) [URL]http://images54.fotosik.pl/305/ba44371967e30d14.jpg[/URL] to nad rzeczką? Alu zdradź co to za sałatka brokułowa :)[/QUOTE] tak tak , nad żółtą rzeczką :) A sałatka brokułowa to taki fajny łatwy twór kulinarny :) : brokuł ugotowany ( 3-5 minut w osłodzonej wodzie ) tortelini z Biedronki albo jakieś inne mini pierożki ( np w Lidlu są takie puszne sachetini ) 4-5 uduszonych pieczarek , doprawionych solą i pieprzem po ostudzeniu do tych soczków co zostały wyduszone z pieczarek , dodaję trochę wody , daję łyżkę majonezu i ze 2-3 łyżki śmietany gęstej lub jogurtu greckiego i 3-4 zgniecione zęby czosnku , mieszam i polewam produkty ...my tam lubimy takie żarełko
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Przede wszystkim łatwość chyba we wszystkim... Ja tutaj zaglądam co kilka dni, a na pewno, jak widze powiadomienie. Ale jakos tych powiadomień ostatnio nie widze. Wiesz, że nawet Twojego nie bylo w subskrypcji...? pzdr.[/QUOTE] po tych ICH porządkach to mi co chwilkę coś ginie z subskrybcji a juz całkiem przegięli jak wtedy ( zapewne było to na złosć zrobione , ponieważ była to jednorazowa akcja ) co wyczyścili skrzynki z PW , tłumacząc , ze serwer obciążały :roll:
-
ale to nie jest ani chrabąszcz majowy ani guniak czerwcowy [url]http://oi62.tinypic.com/xpvtlh.jpg[/url]
-
Chrabąszcze są nieszkodliwe ... ja nie cierpię szczypawic ...bleeee Kiedyś w Wiśle wlazł mi do pokoju świerszcz , ohydne to to , wsadziłam ręcznik na którym siedział do miski , wyszłam na balkon , wytrzepałam ...włażę zadowolona do pokoju a TZ ryje zadowolony .... świerszcz siedział sobie pod miską :diabloti:
-
[quote name='Tengusia']ja juz po obiadku, teraz sie bycze :grins: potem kolezanka chce zebym poszla z nia do parku ... jakos zleci do wieczora a potem znow poniedzialek :grins: Ozzulka napewno wymiziam jak tylko trafi mi sie okazja :grins:[/QUOTE] korzystaj ze słonka i pogody Od jutra popołudnia mam wolne od C. I K. więc na popołudniowym spacerku z Ozzym zadzwonię :)
- 78403 replies
-
twoje powieki są ciężkie ...ciężkie...cieżkie ...zaraz zaśniesz :) [url]http://oi59.tinypic.com/ixqlhc.jpg[/url] Pająków bałam się bardziej jak elektryczności :diabloti: ale pojechaliśmy kiedyś nad morze na kwaterę i tam na ileś tam pokoi była 1 łazienka ...a sraczyk taki na szybko w stodole :lol: wiec aby nie sterczeć jak głupek w kolejce musiałam isć do stodółki między pajączkami siq uskuteczniać :) i tak skończyły się moje fobie :D
-
:loveu: piękny portrecik braciszków :) [url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1891119_273489129483899_348740026_n.jpg[/url]
-
oho , dupki zamoczone ;) [url]http://www.pupileo.pl/attachment.php?attachmentid=56395&d=1396112113[/url] Ozzy też już ostatnio łapy pomoczył , zadowolony był jak mało kto :)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Witam w słoneczną niedzielkę :)
-
:roflt: [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/513/lzd9.jpg[/url] teraz nad morze mozecie jechać , grajdołki będą wam kopać na plaży
- 1417 replies
-
[quote name='Tengusia']Odrazu lepiej :grins: pogoda dzisiaj w sam raz na spacerek :) dzien lenistwa czas zaczac ... pamietam ze w Sosnowcu nie lubilam takich dni jak nie bylo cwiczen a teraz wrecz czekam na niedziele bo moge sobie odpoczac :eviltong: wyglaskaj Ozzulka odemnie :loveu:[/QUOTE] oj tak , pogoda rewelacyjna ; babeczka upieczona , sałatka brokułowa gotowa , mięsko też , za chwilkę obiadek i wyjazd do lasu a potem do mamy na kawusię :) Ozzulka wygłaskałam ale sama go przy okazji znów wymiziasz ;) [quote name='monia&nero'][URL]http://images53.fotosik.pl/305/5c0987ed523d49db.jpg[/URL] piękne zdjęcia! Ozzy umaszczenie wpasowuje się w plener :) Miłej niedzieli :)[/QUOTE] i my życzymy miłej niedzielki ; co do wtapianie w otoczenie to tam własnie tak jest , ze nawet sarny jak stały nie nie zauważyłam od razu bo się wtopiły w tło
- 78403 replies
-
[quote name='Tengusia']ze niby ja :hmmmm: no co ty :eviltong:[/QUOTE] no dobra ...ona :)
- 78403 replies
-
[quote name='Tengusia']Ja po smierci taty przez rok bylam przy mamie. Po roku czasu powiedzialam ze juz nie dam rady. Bylo to dla mnie zbyt duze obciazenie psychiczne. Tym bardziej ze moja mama nie ma latwego charakteru. Takze wiem doskonale co czujesz ;) myslami jestem z toba :)[/QUOTE] ja dałam troszkę mamie na luz ,aby nie poczuła się zagłaskana , bo chyba na nią to źle by działało , ona szybko straciła swoją mamę , miała macochę ... więc musiała być silna od dzieciństwa , ale z mamą inny kłopot , mama jest bardzo chora a mieszka sama , różnie może się zdarzyc , ale nauczeni tym co się stało z tatą , dajemy na luz ...co ma być to będzie , każdemu los jest pisany inny i nikt tego nie zmieni ; nie chcę mamie zbyt mocno ingerować jej w plan dnia , staram się wspomagać a nie wyręczać , aczkolwiek dużo mnie to kosztuje Dzięki za ciepłe myśli :calus: [quote name='Tengusia']Nie zebym sie czepiala ale czuje sie pominieta :obrazic: normalnie nie zauwazylas mojego wpisu :obrazic:[/QUOTE] no normalnie foszmenka ;)
- 78403 replies
-
[quote name='agutka']ależ on mi się tu podoba- przystojniaczek :cool3:[URL]http://images52.fotosik.pl/305/a1e743b5e79efcc9.jpg[/URL] ej ale one są tanie:crazyeye: ja szukałam w pitmanie jakiś czas temu to od 80 zł w górę .... tylko pytanie jak przed TŻ się wywinąć żeby japy nie darł że znowu coś nowego ;)[/QUOTE] wiesz , no Ozzy to teraz starszy pan , przyprószony siwizną , elegancki 10 latek ;) no właśnie , cena do zniesienia ;) a i wytrzymałość jest oki
- 78403 replies
-
śliczności :loveu: [url]http://i58.tinypic.com/2n8ol68.jpg[/url]
-
PP jeśli ast pierwszy raz , to koniecznie ze sprawdzonego źródła jak już agutka napisała i koniecznie konsekwentne wychowanie ( zresztą jak u każdego psa ;) ) . U nas trochę jest do bani z tym , że jakiś czas z psem nie wychodziłam i Ozzy udaje obrońcę ( a taki z niego obrońca jak z koziej doopy trąbka ) ale wychodził z TZtem a temu to łopatą do głowy nt zachowania psa ... a jak mu zwrócić uwagę to się obraża ...a na to nie mogę sobie pozwolić , bo jak wyjeżdżam na kilka dni to ktoś musi psem się zająć ;)
-
[quote name='Asiaczek'] Ale ja powoli wymiksowywuję się z DGM... Jestem bardziej na FB:( Pzdr.[/QUOTE] w sumie chyba większość , łatwość w dodawaniu fot w normalnym rozmiarze a nie miniaturek gdzie tracą kompletnie swój wyraz , łatwość w komunikowaniu sie a nie że pada serwer dogo ... wszystko to dziala na plus dla FB ...cóż FB bliżej cywilizacji ;) ale mimo wszystko z sentymentu zaglądam każdego dnia :)
-
[quote name='Vailet']super :loveu: skąd i ile dałaś za te super szelki?[/QUOTE] szeleczki w różnych cenach ( znaczy się50 wzwyż ) w Pitmanie ( czasem są promocje , my tak własnie kupiliśmy ) [url]http://pitman.pl/szelki/1[/url]
- 78403 replies