-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Kochany Kubulek :loveu: [url]http://img843.imageshack.us/img843/593/xqgq.jpg[/url] mam nadzieję , ze z nogą oki i z resztą też lepiej .... -
[quote name='agaciaaa']Trzymam kciuki Alu, trzymaj się, dasz radę :calus:[/QUOTE] [quote name='Angi']przykro mi :( trzymaj się mocno :calus:[/QUOTE] [quote name='Iv_']Alusia, tak bardzo mi przykro :calus: nigdy nie będziemy przygotowani na odejścia najbliższych. Współczuję Ci z całego serca i trzymam kciuki żebyś miała siłę przejść to wszystko i mogła dalej żyć :calus:[/QUOTE] [quote name='Tengusia']Alus widzialam ze dzwonilas ale nie slyszalam :( zadzwon jutro popoludniu, bede czekac ;)[/QUOTE] [quote name='FredziaFredzia']Trzymasz się?[/QUOTE] [quote name='Kaaasia']Trzymajcie się :calus:[/QUOTE] Dziękuję Wam wszystkim . Trzymam się ...jakoś, ale się trzymam . Jest strasznie ciężko , bo to , ze czekają nas takie pożegnania , wiemy wszyscy , mamy to wpisane w życie ....ale stracić dwoje najbliższych i najwspanialszych ludzi w tak krótkim czasie , to jest jak grom z jasnego nieba , ktoś zadrwił z nas okrutnie ... Są chwile , że daję radę z wszystkim a za moment okazuje się , ze totalna załamka . Wstyd przyznać , ale dom trochę zapuszczony , ze sprzątaniem na bakier , świąt u nas w tym roku praktycznie nie ma ...po prostu mamy wolne dni kiedy wszyscy będziemy razem w domu , Kuba , Cezary , Ozzy i ja ...może przyjedzie siostra z mężem i Agą . Będzie czas na wspólny spacer i rozmowy . Powinnam wrócić 26 maja do pracy , po urlopie zdrowotnym , nie jestem w stanie . Nie chcę się już użalać , chociaż przynosi ulgę , jak zrzuci się z siebie trochę smutku i żalu . W lesie dziś było cudownie ... to , ze ludzie szaleją w przedświąteczny czas w marketach i kuchni , dla nas był wybawieniem , pustka , i tylko ptaki śpiewają . Chyba byliśmy dobre 3 godzinki .
- 78403 replies
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Daj znak co lekarz powiedział -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek']skrecilam chyba noge w srodstopiu :([/QUOTE] trzymam kciuki, aby nie .... Justynko , chyba u Ciebie i u mnie dość tych nieszczęść :( -
[quote name='agutka']jestem z tobą cały czas myślami :( przechodziłam naglą śmierć mojego ojca- umarł dość młodo ... na wszystko trzeba czasu nic szybko i pochopnie a reszta z czasem jakoś się ułoży... tak więc przytulam i całuję .[/QUOTE] współczuję, bo i wspomnienia bolą :( czasu za wiele nie mam ... muszę ogarnąć sprawy formalne , a nie mam na to siły :( [quote name='Izabela124.']Trzymaj się, jestem z Tobą myślami...[/QUOTE] dziękuję Izuniu [quote name='maciaszek']Kciuki zaciśnięte. Mocno. Bardzo mocno. Przytulam wirtualnie, też bardzo mocno.[/QUOTE] dziękuję , bardzo dziękuję Ja wróce , wrócą fotki , ale nie zaraz , nie teraz .... wchodze czytam i czasem nie wiem co napisać :( Dzis o 21.00 minął tydzień odkąd odeszła Mama ... jest źle , czas ran nie uleczy , to tylko człowiek przyzwyczaja się do bólu jaki te odejścia powodują :(
- 78403 replies
-
[quote name='Tengusia']Moge tylko sie domyslac jak musisz sie teraz czuc :( Pamietaj ze jestem, jak bedziesz chciala pogadac to dzwon :glaszcze:[/QUOTE] zadzwonię , ale jeszcze nie teraz ... nie jestem w tej chwili dobrym rozmówcą Jak wchodzimy do mieszkania Rodziców , Ozzy biegnie do fotela gdzie mama siedziała zawsze i jej szuka :(
- 78403 replies
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
[quote name='Tengusia']no to musicie sie jakos podzielic tymi okularkami :eviltong: dziekuje za procencik :Rose:[/QUOTE] podzielimy na 3 -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Justyś , przeczytałam wszystko , trzymam :kciuki: -
Dziękuję Wam , ze jesteście . Uciekam w wirtualny świat , ale mam w nim przecież wielu znajomych i przyjaciół ...a tak łatwiej , rozmowa z człowiekiem obok , jest bardzo trudna . Wczoraj pojechaliśmy do lasu ...dla mnie raj , cisza , zielono , spotkaliśmy tylko 2 ludzi W życiu teraz muszę podjąć sporo nieodwracalnych decyzji i jest to dodatkowo cieżkie dla mnie , a nikt tego za mnie nie zrobi . Najprawdopodobniej będę musiała się przeprowadzić . Jak żyła mama , to była opcja że będę tam pomieszkiwać w razie gdyby już źle się czuła , ale nie myślałam , ze tak szybko będę musiała podjąć decyzję o zmianie zamieszkania wogóle . Nasze mieszkanie muszę albo sprzedać , albo wynająć ( opcja lepsza dla nas , bo w razie gdyby Kuba został na Śląsku , miałby swoje lokum ) , muszę zdobyc kasę na spłatę siostry .....Najgorsze , muszę wejść w osobiste rzeczy Rodziców i pomału likwidować , zamykając już po raz ostatni drzwi pomiędzy nami ... psychicznie jestem denat , fizycznie nie lepiej . Jem tylko dzięki temu , ze biorę leki . Trzymajcie jeszcze troszkę kciuki za to bym dała radę .
- 78403 replies
-
aż wierzyć się nie chce że to już 5 lat minęło zdrówka Wam wszystkim życzę
-
Zapłakałam nad Lejką :( , współczuję utraty Pepki ...szkoda , żenie możesz pokazać bulwinki i Dyzia. Pozdrawiam
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
[quote name='Tengusia']udalo sie :multi: w sumie wypis zamiast 13 mam 27 kwietnia :grins:[/QUOTE] super :cool2: i spotkamy się w Goczałkowicach [quote name='rita60']I tak trzymaj cioteczko....a pożyczysz mi kiedyś tych różowych okularów:razz:[/QUOTE] to i ja nieśmiało poproszę , bo teraz jak nigdy , ja niepoprawna optymistka dodająca otuchy zawsze wszystkim , potrzebowałabym takich okularków :( Poszedł nasz 1% i Kuby także , w końcu wczoraj dałam radę to załatwić -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Może by wśród dziewczyn z Katowic spróbować poszukać pomocy w wyprowadzaniu psiaków ? -
Bazylku :loveu: życzę Ci abyś jak najdłużej miał siłę zaprowadzać pańciostwo do sklepiku ze smakołykami
-
Moi Śp Rodzice 2013 rok [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/319/0c67b9dec76038fe.jpg[/IMG][/URL] mama jeszcze przed chorobą... chyba 2010/11 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/320/ce64469c2c093c96.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Alicja replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko , w niedzielę , 6 kwietnia , dołączyła do Was MOJA MAMA , najukochańsza osoba w moim życiu . Porozmawiacie sobie i o polityce i o kotach i o innych zwierzakach [INDENT] [CENTER][IMG]http://fagusia.blox.pl/resource/znicz.gif[/IMG][/CENTER] [/INDENT] -
dziękuję Wam jestem na lekach , nie dałam rady bez
- 78403 replies
-
Ja nie mam już sił , nie potrafię zrozumieć dlaczego
- 78403 replies
-
bardzo Wam dziękuję ... wraz z nimi umarła połowa mnie
- 78403 replies
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='fioneczka']Alu, Rodzice znowu są razem ... jeszcze raz przyjmij ode mnie najszczersze wyrazy współczucia ... ciągle jeszcze nie mogę uwierzyć że Twoja Mama odeszła ...[/QUOTE] za bardzo się kochali , ze nie potrafili bez siebie żyć chciałabym aby te złe wieści były pomyłką ... -
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=arial]Harley'ku , już masz przy sobie Najukochańszych ludzi ... do Taty dołączyła 6 kwietnia 2014 Moja Mama :-(... serce rozpadło mi się na 10000 kawałków [/FONT]:-( -
11listopada 2013 raku zmarł Mój Tato :( ...wczoraj , 6 kwietnia podążyła za nim Mama ...odeszli jedno po drugim , w przeciągu 5 miesięcy , Moi Najukochańsi i Najwspanialsi Rodzice :(
- 78403 replies
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
Siedź jak najdłużej , bo dużo korzystasz na tym pobycie i tak jest dobrze . Napisałam już mamie , ze koniecznie musi kijki kupić , bo złapałaś bakcyla ;) a i dziewczyny ze stajni pisały , ze są zapatyczkowane , więc dobry pomysł :cool2: