Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. No właśnie teraz boksie mają mocno plackate ryjoki ... stary typ miał wydłużony Mój był taki ( nie krzycz , ze wrzucam ;) ) wprawdzie z odzysku i z pseudo [url]http://img116.imageshack.us/img116/3162/harleyplease6ht.jpg[/url] [url]http://img36.imageshack.us/img36/2227/sznurek4ss.jpg[/url]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/305/5c0987ed523d49db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/305/1969292c1ed34a9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/305/bd4ad6a7d6ec13a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/305/ba44371967e30d14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/305/a1e743b5e79efcc9.jpg[/IMG][/URL]
  3. ogólnie wkurza mnie to zmniejszanie do miniatur 640/xxx , inne fora mają minimum 800/800 Kilka z końca roku 2013 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/305/fece52b8fbbae88a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/305/47e0006a6a2bb2a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/305/9c8e4376e79523dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/305/6fccaeffaf633dfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/305/cccf12a732556f43.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='szafra']Konta swojego jeszcze nie mamy :( czekamy na rejestrację Stowarzyszenia :),mamy nadzieję, że już niedługo :multi:.[/QUOTE] to daj znaka Bo jak na razie to Wodzisław w tym roku odwiedziłam raz przy okazji pobytu w szpitalu i nie jest powiedziane , ze nie wyląduję tam raz jeszcze :diabloti:
  5. [quote name='junoo']I znowu zaległości na dogo... Przedwczoraj wylałam red bulla na klawiaturę niestety padła trupkiem mimo czyszczenia i odsączania. Dzisiaj kupiłam nową, a Aron dostał pudełko do zabawy. PON - Profesjonalne Odpadów Niszczenie https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1920597_600872793327208_1459717947_n.jpg i nie dostała klawiatura skrzydeł ;) ? Na kleszczory u nas w zeszłym roku był duet : advantix +preventic ,a w tym roku preventic nie do osiągnięcia , więc póki co sam advantix , zakrapiamy już 2gi raz Co do tarczycy ,ja już długo bardzo się leczę , tarczycę mam wyciętą , guzek był ale zniknął , z nadczynności przeszło na niedoczynność pooperacyjną . Na poczatku cięłam włosy b.krótko , bo wypadały garściami i od skóry odrastał jeżyk , więc po co sie było stresować , jak lepiej ciąć :) ,włosy poprawiły się , zgęstniały , potem fryzura mi sie zapodobała , miałam fajnego fryzjera który radził sobie z nimi , fryzjer wyjechał , zapusciłam włosy i mam gęste , ze szok :lol: , co do wagi to jest huśtawka , ale nie jest tragicznie , a ruchliwość....czasem siezastanawiam czy nie mam adhd ;) a czasem , że mam lenia ;) ...z psami pewnie tak samo :D
  6. Z molosów to ja kocham boksery ...ale ten stary typ psa , nie trend szczypiorkowy ( zresztą w astach też teraz masa szczypiorków jest ), bullmastiff to moje niespełnione marzenie , a ca de bou też w moim typie , tylko na bank nie tu gdzie mieszkam , bo wtedy to już na bank co niektórzy po ścianach by chodzili , psychoza ludzi z zadupia . U nas to nawet bokser postrzegany jest jak kawał zbója , a już jak sie spotka Ozzy z koleżankami astkami czy z bulką na spacerze to patrzą czy walk psów nie urządzamy , a w kioskach Fakt schodzi jak ciepłe bułeczki :diabloti:. Jak ostatnio wycałowałam na środku drogi Negre ( buline z adopcji z Bullbazarku) to wzrokiem mnie prawie unicestwiono ...jest gorzej niż było , pewnie przez to , że dziecka co sie tam wprowadziły 20 lat temu dorosły , są nowe babcie , małe wnuki i tysiąc sześćset sześćdziesiąty szósty plac zabaw budują , a ostatni to na naszej psiej sralni
  7. aż mam gęsią skórkę jak to czytam ....kurcze , masakra ...dobrze , ze to był TZ
  8. [quote name='Tengusia']jak mus to mus, wiem cos o tym ...[/QUOTE] ano ...i kurcze tak już chyba zostanie , czas się nie cofnie [quote name='agutka']ciotka ty tu nie wpadaj kontrolnie tylko foty.... foty.... ja poproszę ;) pozdrawiamy :)[/QUOTE] jak tak ładnie prosisz , to będą ... postaram się najszybciej ;)
  9. Ale fajnie tak poczytać o swoim Synu ;) . A tak serio to co mam pisać inaczej , jak Cypka znam , nawet na wakacjach się słuchał ;)
  10. Dopilnujcie by psiak miał adresatkę na obroży cały czas . Duża rotacja ludzi i może człek zawalić z zamykaniem bramy .
  11. zaciskam :kciuki: za rekonwalescencję
  12. DZiewczyny , obiecałam , ze cokolwiek dowiozę , ale póki co nie dam rady ...podajcie mi nr konta , wpłacę grosik
  13. [quote name='Tengusia']jak to nie wiesz gdzie jestes, dziwne :hmmmm: ale pamietasz kim jestem hihi[/QUOTE] :lol::lol::lol: wiesz , jak mnie nie ma to np jadę autobusem i ciężko mi sprecyzować miejsce na mapie ;) ogólnie dużo czasu u mamy spędzam , cały czas robimy porządki ...troszeczkę trzeba mamie pomóc zmienić życie
  14. Cypek jest super gostek :cool2:
  15. a procencik idzie i od nas i od Kuby
  16. Pewnie już śpisz , a ja przed chwilą zabiłam pierwszego komara ... poczułam się jak w ogrodzie w Bornem ;) Jak jutro nic mi po południu nie wypadnie nieplanowanego to zadzwonie i pogadamy ;)
  17. Na Fazulcu goi się jak na ...psie :lol: Boluś pewnie zadowolony , ze mu się odwlekło ;)
  18. [quote name='Asiaczek']Patrząc na Twoją stopę i te szwy to widze, że cięli ja na wylot... Też jak na to patrze, to mnie cos boli i miętko mi się robi w moich starych stawach kolanowych, hahaha/.... Zdrówka!!! pzdr.[/QUOTE] tylko nie zemdlij ;)
  19. [quote name='Tengusia']Gdzie jestes jak cie nie ma? nudzi mi sie hihi fajna pogoda dzisiaj, gdybym byla zdrowa to pewnie po pracy bym na stajnie pojechala :)[/QUOTE] jak mnie nie ma to nie wiem gdzie jestem ;) jeszcze do stajni się najeździsz :cool2:
  20. Alicja

    Bull Reaktywacja

    [quote name='Obama']a u Was wszystko ok?[/QUOTE] nie do końca , ale żyjemy ;)
  21. Piekna , bystra dziewczynka :loveu: [url]http://foto3.m.onet.pl/_m/4bb0c55906b152d9f5203eb1fd62b7c7,10,19,0.jpg[/url]
  22. To co ? wskakujemy ;) ? [url]https://lh3.googleusercontent.com/-6UpZaunPkYY/UxQXy90QBeI/AAAAAAAAEE8/a1vfxPce96E/w765-h574-no/DSC06709.JPG[/url] Aż by się chciało już zieleni pod łapkami psiaków :)
  23. Gratuluję cudownej Córeczki :loveu:
  24. [quote name='Tengusia']Ah ten kobiecy szosty zmysl hihi ... wiele luk mam w swej pamieci ale pamietam ze mialysmy isc na grzyby :)[/QUOTE] ano miałyśmy :) nic straconego ..może w Borne się kiedyś znów wybierzemy ;) tam pewniejszy zbiór [quote name='monia&nero']Witaj Alu ! Widziałam zdjęcie stopy. Sama fota już wskazauje na to jak bardzo Cię to bolało/boli. I co z tą drugą operacją ? NFZ Ci ją zrefunduje? Jak się teraz czujesz? Piękne fotki krajobrazowe no i oczywiście Ozzulka. Pozdrawiam serdecznie :) Super [URL]http://images53.fotosik.pl/297/da76d41062d97a69.jpg[/URL][/QUOTE] Zwykłą operację zrefundują , ale nie wiadomo czy implant , a sama sobie go nie zafunduję ....jeszcze i druga stopa w podobnym stanie , trzeszczka rozsypana i blokuje , więc czasem idę i z bólu się śmieję że teraz bardziej boli ta nie operowana niż ta co bardzo boli . A na fotce jest mój Cezary i Ozzulec :)
  25. [quote name='Tengusia']zupelnie nie wiem skad takie przypuszczenie :eviltong:[/QUOTE] kobieca intuicja ;) [quote name='Izabela124.']Witaj Aluś :)[/QUOTE] witaj :)
×
×
  • Create New...