-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Justyś , trzymaj sie . Wszystko się poukłada :calus: -
a jak każde chce iść w inną stronę ;) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSC04871_zps73efa82b.jpg[/url] i jak Smerfa z jazdami ?
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
i ja wnoszę w górę -
Myślałam , że już wydarłaś pod namiot :lol:
-
[quote name='Baski_Kropka']Wiecie co? Musze po prostu wylaż swoją żółć. Ludzie to są sku*****! Trzeba było dziecko oddać bo im w opiece nad psem przeszkadzało. Cholera co za ludzie bez serca. Przecież to członek rodziny jest do licha! Jest jakaś szansa na jakiś DT?[/QUOTE] w schronisku powiedzieli że psiak pójdzie tylko do DS , w Gliwicach opieka jest oki
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
I ja podrzucam -
ano beznadzieja :/
-
[quote name='J_ulia']Tak jak Ci pisałam Sven trafił do Gliwic w zeszłym tygodniu. Na początku schron się nie zorientował ,że to ich pies. Odkryłam go przeglądając ich posty na facebooku. Odleźli dom, ale okazało się ,że pies został przekazany w ręce osoby trzeciej... Dom już nie chce/nie może zajmować się Svenem. Powód oddania, w domu pojawiło się dziecko, którego ponoć Svenek nie tolerował eh... aż trudno mi uwierzyć bo znam go doskonale. To była adopcja schroniska :([/QUOTE] schronisko czipuje psiaki ? tak pytam , że go nie wyczaili że ich ... dom psiakowi potrzebny zanim nie wycofa sie w schronie :(
-
Dostałam informację od Julii , ze SVEN znowu w schronisku w Gliwicach .
-
Ozzy kości to od wielkiego dzwonu dostawał ( moze raz w roku i to tylko cielęca ) i za każdym razem kłopoty , więc od 3 lat już nie dostaje wcale
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angi']udostępniam wydarzenie na fejsie.. bo tylko tyle mogę :([/QUOTE] udostępniaj , to też bardzo ważne :) -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
[quote name='maciaszek']Melduję się. I melduję, że 1% poleci tam, gdzie powinien! Z życzeniami ZDROWIA![/QUOTE] [quote name='rita60']Witam,udostępniłam wydarzenie na FB,pozdrawiam cieplutko...będzie dobrze zobaczysz.[/QUOTE] dziękujemy :) -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
[quote name='magdabroy']Finansowo pomóc nie mogę, ale podrzucę wątek ;)[/QUOTE] udostępnić innym to też pomoc :) -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
[quote name='Tengusia']Skoro tak to pamiętasz, że czekam na telefon od Ciebie :mad:[/QUOTE] to dziś się doczekasz , wychodzę już na spacery i na zewnętrznym mogę rozmawiać bez przeszkód , w mieszkaniu znika mi zasięg :( i cholera mnie bierze bo połowy rozmowy nie słychać , czekam aż nam nowe anteny gdzieś blisko założą , bo zburzyli jeden komin ( z mojego balkonu widziałaś zawsze 2)i akurat ten na którym sobie mieszkały antenki Podnosimy przy okazji -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
[quote name='Tengusia']Dzięki Alicja!!![/QUOTE] nie ma za co dziękować , teraz Ty jesteś najważniejsza i tej wersji się trzymamy :calus: -
[quote name='J_ulia']Bella od niedzieli jest w nowym bardzo fajnym domu. Tym którzy trzymali za nią kciuki bardzo dziękuję .[/QUOTE] tam gdzie mówiłaś ?
-
Łopatka :). Nie macie kłopotów po kościach ? u nas zakaz do końca żywota :( Już jest u Tengusi informacja i założyłam nowy temat [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251099-Tengusia-kiedy%C5%9B-ona-pomaga%C5%82a-dzisiaj-sama-potrzebuje-pomocy?p=21890344#post21890344[/url]
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']Jeśli ktoś chce wspomóc Dominikę w walce o sprawność [URL]https://www.facebook.com/events/526576024123715/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular[/URL] [B]Aby przekazać 1 % podatku należy:[/B] w rubryce KRS wpisać numer 0000186434 a w rubryce cel szczegółowy: Dominika Gawrońska nr 271/G [B]lub dane do darowizn[/B] Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" 77-400 Złotów , Stawnica 33A nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 w tytule przelewu podając: darowizna – Dominika Gawrońska nr 271/G[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251099-Tengusia-kiedy%C5%9B-ona-pomaga%C5%82a-dzisiaj-sama-potrzebuje-pomocy?p=21890344#post21890344[/url] -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251099-Tengusia-kiedy%C5%9B-ona-pomaga%C5%82a-dzisiaj-sama-potrzebuje-pomocy?p=21890344#post21890344[/url] -
Wielu z Was zna zapewne Dominikę , na dogo nick Tengusia , opiekunkę adoptowanego Bolka i Fazulki , 2 psiaków w typie ast . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/49147-Bo-szcz%C4%99%C5%9Bcie-nie-jedno-ma-imi%C4%99-Faza-Bolek-i-Klara-zapraszaj%C4%85-%29[/URL] W październiku 2013 roku , Dominika wyjechała na swojej klaczce Klarze w teren ....i świat cały się w jednym momencie zawalił . Klara przewróciła sie z Dominiką i od tego dnia życie odwróciło się dla niej o 180 stopni . Dominika bardzo długo leżała w śpiączce . Kopiuję tutaj z FB: [URL]https://www.facebook.com/events/526576024123715/526591000788884/?notif_t=plan_mall_activity[/URL] [IMG]https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/yT/r/K6_TY47YS3x.png[/IMG] Witam, Nazywam sie Dominika Gawrońska, mam 34 lata. Wystarczył jeden dzień, jedna chwila by moje życie obróciło sie o 180 stopni. To był zwykły jesienny dzień, jak zwykle pojechałam na stajnię, tego nie pamiętam. Obudziłam sie w szpitalu. Diagnoza uszkodzony pień mózgu, uszkodzenia neurologiczne. Lekarze początkowo nie dawali mi większych szans ale ja na przekór wszystkiemu zaczęłam powoli dochodzić do siebie. Przeszłam już wstępną rehabilitację i stanęłam na nogi. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną ale wierzę, że jeszcze przyjdzie lepszy dzień. Na chwilę obecną proszę Was o pomoc abym mogła kontynuować rehabilitację. Proszę o wsparcie finansowe w postaci 1% podatku jak i darowizny. Dziękuje i pozdrawiam Dominika [B]Aby przekazać 1 % podatku należy:[/B] w rubryce KRS wpisać numer 0000186434 a w rubryce cel szczegółowy: Dominika Gawrońska nr 271/G [B]lub dane do darowizn[/B] Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" 77-400 Złotów , Stawnica 33A nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 w tytule przelewu podając: darowizna – Dominika Gawrońska nr 271/G
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktoś chce wspomóc Dominikę w walce o sprawność [url]https://www.facebook.com/events/526576024123715/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular[/url] [B]Aby przekazać 1 % podatku należy:[/B] w rubryce KRS wpisać numer 0000186434 a w rubryce cel szczegółowy: Dominika Gawrońska nr 271/G [B]lub dane do darowizn[/B] Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" 77-400 Złotów , Stawnica 33A nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 w tytule przelewu podając: darowizna – Dominika Gawrońska nr 271/G -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek']a mówią, że jak pierwsz powie tata to woła brata... a nie ma rodzeństwa? ale to zabobony, mi już teściowa i ciotki mówią już nie będziecie miec dzieci bo pierwsze baba powiedzial, ja tam wychodze z założenia co ma być to będzie.[/QUOTE] mój to jedynak :) -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek']nom juz mówi : mama, tata, baba i dziadzia i o nie nie :evil_lol: i jakieś po swojemu słowa. ale pierwsze mówił baba. mama woła tylko jak cos chce:diabloti:[/QUOTE] Mój Kuba to pierwsze powiedział Tata -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Fajny teraz wiek , już taki kumaty ;) -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Kubulek :loveu: