-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
A ten drut tkwi w kości ? zazwyczaj organizm sam odrzuca badziew który mu przeszkadza ( mam tak po każdej operacji z węzełkami po szewkach wewnetrznych ) robi sie przetoka i wywala na zewnątrz ale z takim małym stworkiem to nie wiem
-
widzę że rozpiski stosowane ;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-P8Pgoy9umkM/U2uxzoNwLrI/AAAAAAAAFxI/QD1qTiEm6MY/s512/DSC_8979.JPG[/url] u nas tak było jak Ozzy był po porażeniu i godzinowo miałam poustawiane chyba zastosuję twój przepis z siemieniem
-
Lanserka na FB ;) ciesz się żeś w Warszawie , u nas LEJE ...Wisła staje sie groźna na Podbeskidziu
-
[quote name='maciaszek']Nie pozostaje Ci nic innego jak zapatrzyć się w pelerynę albo inną kurtałkę z duuużym kapturem, który będzie dobrze chronił twarz. A do tego spodnie i buty wodoodporne. I cierpliwość w oczekiwaniu aż się Ozzy wyszaleje ;).[/QUOTE] kurtałka była tylko grzywka spod kaptura wychodziła , guminiacze też mam :) bez tego ani rusz [quote name='agutka']jak pamiętam pisałaś na niebieskim jak bardzo Ozzulec uwielbia wodę ;) u nas od wczoraj piękne słońce (może przestanie padać na dobre) Jak już usortujesz rzeczy mamy będzie tobie lżej a tabletki sama niebawem odrzucisz ;)[/QUOTE] zazdroszczę Wam tego słoneczka , widziałam na filmiku na FB , Marszu dla Domu ...super pogoda kiedyś pojechaliśmy z Ozzym nad rzekę , w górskich kamulce na dnie ten gamoń pozdzierał sobie pazury do krwi , nie dało się go wyciągnąć z wody , kradł suni colie zabawki gumowe , takie których w domu by nie ruszył , z wody wyciąga za gacie jak człek wlezie , bo możesz się przecież utopic ...kurde dziwnego mam psa ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Dag']wszystkich foty po kolei poproszę- z opisem ;)[/QUOTE] są wszystkie na FB ;)
-
[quote name='agutka']trzymaj się cieplutko kochana :)[/QUOTE] trzymam się , muszę ;) , ale niestety na razie dzięki różowym i białym tableteczkom ...w życiu bym nie przypuszczała , ze ja kiedykolwiek będę potrzebowała wsparcia farmakologicznego p/depresji .... ja niepoprawna optymistka , pocieszycielka wszystkich .... no ale jak to mawiają szewc w dziurawych butach chodzi ... u nas dziś leje i wieje , a Ozzy na wieczornym spacerze biegał jak konik po łące , ja już na oczy nie widziałam bo deszcz zalał mi okulary , z grzywki kapała woda , a ten wariat rozbawiony na maxa ... mam mieszankę psa haski ( mróz i śnieg to jego żywioł )z wodołazem ( mokrość to radość ;) )
- 78403 replies
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Alicja replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
bowsko :loveu: [url]http://fotoo.pl//out.php?i=798329_dsc-0204.jpg[/url] -
jesteśmy na wczasach ... [url]http://oi62.tinypic.com/i707e0.jpg[/url] kurcze to niefajnie z łapiną u szczurkowej ...a narkoza u gryzonia to też nieciekawy temat
-
Dzięki Wam za zaglądanie i ciepłe słowa . Cieżko mi się wchodzi tutaj , pomimo , ze to blogas Ozzulka ale Rodzice tutaj w pewien sposób zagościli . Teraz jestem zajęta do granic moich fizycznych możliwości porządkowaniem rzeczy po Mamie , po Rodzicach i jak wracam do domu to już nie mam siły na przeróbkę fot , ale obiecuję , ze wstawię , mam zaległe. W poniedziałek zapadnie decyzja czy będzie kolejny zabieg na mojej stopie , chciałam zaklepać sobie termin ale niestety nie da się dodzwonić i muszę pojechać do szpitala .
- 78403 replies
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Cholera , czy ten pech zmieni swoją lokalizację ? chyba nie masz wyjścia , musisz dać się ciąć , bo z jelitami nie przelewki :( ....ja też mam już dosć ( od 4 dni do szpitala nie mogę się dodzwonic , bo musze termin operacji uzgodnić też ) , ze sprawami po smierci rodziców też w sumie zostałam całkiem sama :( -
[quote name='Vectra']to dużą kartkę musisz brać i ze 3 długopisy :evilbat: odpowiem , ułatwię :diabloti: psy mam 4 , a reszta to nie psy , tylko suczki :grins: Franio , Miecio , Grzesio i Henio[/QUOTE] ja drobniutkie literki piszę :grins: a przez to kartka , że paluszków brakło :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name='andzia69']ja to sie w pewnym momencie pogubiłam w stanie 4-łapych u Vectry :( i nie nadrobiłam do dzisiaj[/QUOTE] nie martw się , ja aby dojść ilości to na kartce imiona muszę wypisac :lol:
-
[quote name='Dag']Tia- mając takie dekle, trudno się zestarzeć ;) Vectra- po jakim lesie????? po takiej przerwie o wielu rzeczach nie wiem- ale czemu ganiasz po lesie w nocnej koszulce- ciekawi mnie przeogromnie :)[/QUOTE] też tam biegałam w piżamce po tym lesie :lol: ze stadem dzikich szalonych stworzeń
-
Psy nam się starzeją :( a my zawsze młode :) Vectra już nie gania w koszuli po drogach tylko po lesie ;)
-
szkoda Chrumci :( widziałam super świniaczka w super obróżce ;)
-
[quote name='yumanji']W postach nr 4,5,6,7,8,9,10 i 11 są zdjęcia i opisy psów do adopcji. Pisałam o pilnej potrzebie DT dla szczeniąt i ssterylizacji ich matki,która znów jest w ciąży.Żżaden z tych psów nie jest zaszczepiony.Komentarze do mojej prośby można sobie przeczytać.[/QUOTE] oczywiście masz 5 lat i nie wiesz , że psa i niesterylizowanej suki nie trzyma się razem teraz kogo obwinisz za to co się stało żenada , nie powinnaś kobieto zbliżać się do zwierząt bo przez takich jak ty tylko cierpią
-
Co u Was słychać ?
-
Ozzy nie lubi żadnych zabawek które są z twardej gumy , w sumie najlepsze to są szyte piłki albo tenisowa w skarpecie .
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
Uparciuch :) ciekawe po kim taka uparta ;)