[CENTER][COLOR=#ff0000][B]On jest Twoim przyjacielem,Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem.
Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca.
Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie.[/B][/COLOR][B][COLOR=#0000ff]
[/COLOR][/B]Nasza rodzinka to Monia, Rafał[B][COLOR=#0000ff]
Buldożek Nero - nasz skarb[/COLOR][/B]:loveu:
urodził się 29.08.2009
a od 16.12.2012 roku także
[COLOR=#0000ff][B]Tequila czyli Verveine z hodowli Belle Et La Bete [/B][/COLOR]:loveu:
urodziła się 10.10.2012
Zawsze kochaliśmy buldogi. Bardzo chcieliśmy mieć buldoga angielskiego. Staraliśmy się nawet o adopcję Stefana Kluseczki :) Jednak życie pokazało, że ma być inaczej i w naszym domu zamieszkał Nero. Zakochaliśmy się w nim bez pamięci! Niedługo po tym już wiedzieliśmy, że w naszym domu musi zamieszkać jeszcze jedna bulwa. Marzenie to stało się możliwe dopiero w 2012 roku i tak o to do naszej rodzinki dołączyła Tequila - słodkie łaciate maleństwo:loveu:
Zapraszamy do naszej galerii i zarażenia się miłością do tej najcudowniejszej rasy na świecie :)
zdjęcia Tequilki od strony 75
[/CENTER]