-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
[quote name='gops']Mój jakiś miesiąc temu osikał śpiącego bezdomnego ... na szczęście się nie obudził , walił alkoholem więc pewnie miał dobry sen . Wszystkie ttb sa takie czołgi , krzesło stoi na drodze? to już nie stoi :)[/QUOTE] mój przewraca u mojej mamy fotel :roll: uśmiałam się z biegu po menelach :lol:
-
[quote name='Gioco']Na Dyzia zawsze można liczyć :diabloti:[/QUOTE] tak tak ....one tak mają ;) wczoraj Ozzy zabrał TZta na spacer ....lunął deszcz ...TZ ciuchy suszył na sznurze :)
-
TEKILA ,młodziutka pitbulka WE WSPANIAŁYM DOMU!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
To ten cudowny dom , który obserwuję na FB :loveu: Tekilka lepiej nie mogła trafić :cool2: -
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dawno nie zaglądałam ..... przykro mi bardzo ... Aksunia samotna :( , przyjaciel odszedł . Baruś chorował , czy starosć go zabrała :( ? Dla Barego :( [*] -
wszystko zależy od tego na jakiego palanta strażnika trafisz
- 1417 replies
-
:loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_1482_zps1f48c0b4.jpg[/URL] aż się wierzyć nie chce że to już 7 lat ...ale czas popiernicza strasznie :( ....wiesz , ze Ozzy 10 :roll: za szybko czas ucieka
-
[quote name='agaciaaa']Dołączam do zachwycających się :lol: Cudna jest sunia, uwielbiam pręgusy :loveu: A Ty Alu dbaj o siebie i nie przesadzaj za bardzo z tym chodzeniem ;)[/QUOTE] charakterek też fajny ma :) a ja jutro jadę na kontrolę , mija równo 2 miesiace od operacji :)
- 78403 replies
-
Bazyl pewnie szuka wiosny :)
-
No to plackowatość załatwił Wam super wycieczke :cool2:
-
Viviana mieszkam we Wroclawiu,jestem kochana,LESTER WROCIŁ DO DOMKU:)
Alicja replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Cudownie trafiła :loveu: -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
podniose ..... -
Fajna rodzinka :) https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/524530_595324330548721_451275146_n.jpg Z tarczycą chorą da sie zyć ;) teraz tylko dobrze dobrać tableteczki , u nas nie Ozzy a ja choruję ale i tak stwierdziłam , ze lepiej u wetów się leczyc :)
-
[quote name='junoo']ja też przyjmuję gości jak łózko rozłożone i zwierzęta w łóżku mile widziani :) Teja mimo kalectwa jest bardzo optymistyczną sunią o przepięknym kolorze <3 Pozdrawiamy :D[/QUOTE] witam i pozdrawiam :) Tejunia została uratowana od śmierci głodowej , skrzywdzona przez ludzi jest cudowną ufną sunieczka , aż dziw bierze
- 78403 replies
-
[quote name='agutka']witamy się :) jak się ma robaczki w tyłku to nóżka boli ;) spokojnie jeszcze się nachodzisz Alicjo :) Pięknie Ozulec ugościł koleżankę , suczka bardzo ładna i chyba pogodna co[/QUOTE] Ozzy widział Teję po raz pierwszy , dotychczas znał tylko sunie Izy , boksię Sabinkę , strasznie się zdziwił jak z samochodu wyskoczyła pręguska ale z długim pysiem :). Tejka zostanie chyba u Izy i Janusza na dożywotnim tymczasie bo nie chce nikt psiny po amputacji nowotworowej nóżki ... A Tejka jest cudowna , w sumie ciągle by się bawiła :). Ozzy na pożegnanie dał worek pluszaków do maltretowania :)
- 78403 replies
-
Elegancko się dziewczynka prezentuje :cool2: [url]http://oi58.tinypic.com/1zewn7b.jpg[/url]
-
U nas też już kleszczoochrona rozpoczęta i to juz w lutym kropiliśmy , teraz powtórka . Ja zakrapiam Advantixem , dotychczas jeszcze dawałam w sezonie Preventic , ale nieosiągalna teraz , a szkoda .
- 1417 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/286/4232b36d3742d3f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/287/d09353e6e6f5f93c.jpg[/IMG][/URL] Jakby komuś przeszkadzało , tak łóżko rozłożone , mój dom , mój bałagan , moja decyzja , ze psy w łóżku , a goście na tyle bliscy , ze sobie mogę pozwolic na rozłożone wyro o 19.00
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/287/95fc2d3e47a65bba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/286/44811700f55d6624.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/287/7cf7cb0ff7074ccf.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
Zagladam czasem na dogo , ale jakoś zawsze mi się minęło Ozzulkowe miejsce . Żyjemy , raz gorzej raz lepiej . Z nogą tak sobie , aczkolwiek pomimo bólu i puchnięcia łażę , pokonuję duże odległości i tylko szlag mnie trafia , ze nie mogę sadzic dużych kroków ani chodzić szybko ... ciężko z ubieraniem butów , boli stopa zanim włożę . We wtorek kontrola ... A Ozzy , korzysta , ze ja mam śruby w dupie i łazimy dużo razem a jak tylko TZ jest w domu to pakujemy się do lasu a tam już nasz żywioł :loveu:. Ostatnio była u nas uratowana Teja z Izą Ozzy i trójnóżka Teja [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/287/a144642d6b7bdada.jpg[/IMG][/URL] z ciocią Izą [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/287/98e8a14ba8bd3ca0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/287/35d6d4ec5ccd4401.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
......................................... -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Psiaki zawsze miałaś grzeczne :) Z Bolusiem też będzie dobrze . Jak sie ulokujesz w Reptach daj znaka . -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Daj znać jak będziesz w Reptach to sie zdzwonimy jak Ci sie będzie nudzić . -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
i ja .................... -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
zobaczysz ...jeszcze pojedziesz na Klarze , wierzę w to -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
se hopsnę ..............