Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='gops']Mój jakiś miesiąc temu osikał śpiącego bezdomnego ... na szczęście się nie obudził , walił alkoholem więc pewnie miał dobry sen . Wszystkie ttb sa takie czołgi , krzesło stoi na drodze? to już nie stoi :)[/QUOTE] mój przewraca u mojej mamy fotel :roll: uśmiałam się z biegu po menelach :lol:
  2. [quote name='Gioco']Na Dyzia zawsze można liczyć :diabloti:[/QUOTE] tak tak ....one tak mają ;) wczoraj Ozzy zabrał TZta na spacer ....lunął deszcz ...TZ ciuchy suszył na sznurze :)
  3. To ten cudowny dom , który obserwuję na FB :loveu: Tekilka lepiej nie mogła trafić :cool2:
  4. Dawno nie zaglądałam ..... przykro mi bardzo ... Aksunia samotna :( , przyjaciel odszedł . Baruś chorował , czy starosć go zabrała :( ? Dla Barego :( [*]
  5. Alicja

    Negra vel Kekła

    wszystko zależy od tego na jakiego palanta strażnika trafisz
  6. :loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_1482_zps1f48c0b4.jpg[/URL] aż się wierzyć nie chce że to już 7 lat ...ale czas popiernicza strasznie :( ....wiesz , ze Ozzy 10 :roll: za szybko czas ucieka
  7. [quote name='agaciaaa']Dołączam do zachwycających się :lol: Cudna jest sunia, uwielbiam pręgusy :loveu: A Ty Alu dbaj o siebie i nie przesadzaj za bardzo z tym chodzeniem ;)[/QUOTE] charakterek też fajny ma :) a ja jutro jadę na kontrolę , mija równo 2 miesiace od operacji :)
  8. Bazyl pewnie szuka wiosny :)
  9. No to plackowatość załatwił Wam super wycieczke :cool2:
  10. Fajna rodzinka :) https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/524530_595324330548721_451275146_n.jpg Z tarczycą chorą da sie zyć ;) teraz tylko dobrze dobrać tableteczki , u nas nie Ozzy a ja choruję ale i tak stwierdziłam , ze lepiej u wetów się leczyc :)
  11. [quote name='junoo']ja też przyjmuję gości jak łózko rozłożone i zwierzęta w łóżku mile widziani :) Teja mimo kalectwa jest bardzo optymistyczną sunią o przepięknym kolorze <3 Pozdrawiamy :D[/QUOTE] witam i pozdrawiam :) Tejunia została uratowana od śmierci głodowej , skrzywdzona przez ludzi jest cudowną ufną sunieczka , aż dziw bierze
  12. [quote name='agutka']witamy się :) jak się ma robaczki w tyłku to nóżka boli ;) spokojnie jeszcze się nachodzisz Alicjo :) Pięknie Ozulec ugościł koleżankę , suczka bardzo ładna i chyba pogodna co[/QUOTE] Ozzy widział Teję po raz pierwszy , dotychczas znał tylko sunie Izy , boksię Sabinkę , strasznie się zdziwił jak z samochodu wyskoczyła pręguska ale z długim pysiem :). Tejka zostanie chyba u Izy i Janusza na dożywotnim tymczasie bo nie chce nikt psiny po amputacji nowotworowej nóżki ... A Tejka jest cudowna , w sumie ciągle by się bawiła :). Ozzy na pożegnanie dał worek pluszaków do maltretowania :)
  13. Elegancko się dziewczynka prezentuje :cool2: [url]http://oi58.tinypic.com/1zewn7b.jpg[/url]
  14. Alicja

    Negra vel Kekła

    U nas też już kleszczoochrona rozpoczęta i to juz w lutym kropiliśmy , teraz powtórka . Ja zakrapiam Advantixem , dotychczas jeszcze dawałam w sezonie Preventic , ale nieosiągalna teraz , a szkoda .
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/286/4232b36d3742d3f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/287/d09353e6e6f5f93c.jpg[/IMG][/URL] Jakby komuś przeszkadzało , tak łóżko rozłożone , mój dom , mój bałagan , moja decyzja , ze psy w łóżku , a goście na tyle bliscy , ze sobie mogę pozwolic na rozłożone wyro o 19.00
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/287/95fc2d3e47a65bba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/286/44811700f55d6624.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/287/7cf7cb0ff7074ccf.jpg[/IMG][/URL]
  17. Zagladam czasem na dogo , ale jakoś zawsze mi się minęło Ozzulkowe miejsce . Żyjemy , raz gorzej raz lepiej . Z nogą tak sobie , aczkolwiek pomimo bólu i puchnięcia łażę , pokonuję duże odległości i tylko szlag mnie trafia , ze nie mogę sadzic dużych kroków ani chodzić szybko ... ciężko z ubieraniem butów , boli stopa zanim włożę . We wtorek kontrola ... A Ozzy , korzysta , ze ja mam śruby w dupie i łazimy dużo razem a jak tylko TZ jest w domu to pakujemy się do lasu a tam już nasz żywioł :loveu:. Ostatnio była u nas uratowana Teja z Izą Ozzy i trójnóżka Teja [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/287/a144642d6b7bdada.jpg[/IMG][/URL] z ciocią Izą [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/287/98e8a14ba8bd3ca0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/287/35d6d4ec5ccd4401.jpg[/IMG][/URL]
  18. .........................................
  19. Psiaki zawsze miałaś grzeczne :) Z Bolusiem też będzie dobrze . Jak sie ulokujesz w Reptach daj znaka .
  20. Daj znać jak będziesz w Reptach to sie zdzwonimy jak Ci sie będzie nudzić .
  21. zobaczysz ...jeszcze pojedziesz na Klarze , wierzę w to
×
×
  • Create New...