-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
polubione , zanim dotarłam na dogo :) nie było zawału :) zrobili wszystko jak się patrzy , skończyli o 1 w nocy .... zaskoczenie było przede wszystkich dla tych co w piątek byli na cmentarzu i był krzyż a tu w sobotę piękny pomnik :) ; męża szwagier szukał i myślał , ze się zgubił :lol: a akurat w tej cześci cmentarza nie ma gdzie Z nowości to byłam znów na kontroli w ZUSie , pan dr kazał nadal sie leczyć , no ale 182 dni L4 skonczone , czas wracać .... 15 grudnia zaczynam mękę w pracy .....
- 78403 replies
-
Kasiu .... chyba każdy kto stracił ukochaną istotę ,nie istotne czy to człowiek czy pies , będzie sobie czynił rachunek sumienia czy zrobił wszystko by było dobrze , czy czegoś nie zaniedbał ... moze ktoś uznać mnie za wariatke , ale ... miałam to poczucie niespełnionej opieki kiedy odszedł Harley i teraz kiedy straciłam Rodziców ...do dziś dnia choć minął już rok nie potrafię wybaczyć sobie że taty nie zawlekłam w niedzielę do lekarza na dyżur , że kiedy opiekowałam się mamą mogłam jeszcze dłużej z nią być , może wsłuchałabym sie i wcześniej zauważyła , ze trzeba wołać pogotowie ...z Harleyem ...może miałam zmienić weta i może inny by pomógł .... męczą mnie te myśli ... kłębią sie nad głową i tak będzie u Ciebie , ale zobaczysz , jak już wypłaczesz swoje morze łez ( i płacz , bo to pomaga ) to przyjdzie moment , ze będzie uśmiech i łzy ale już nie smutku a wzruszenia . Tęskni się chyba do końca życia już z tymi co odeszli a byli wyjątkowo nam bliscy ... ale mamy cudowne wspomnienia , i właśnie takie Ty masz z życia z Bazylkiem u boku
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Harleyku , w czwartek 13 listopada dołączył do Was Bazylek , cudowny DA , miał prawie 13 lat ... [*] -
Kasiu :-( .... tak bardzo mi przykro ... przytulam z całych sił i nie udało mi się już spotkać z Bazylkiem :-( a miało to dojść do skutku niebawem :sad: Nic już nie będzie takie samo ...tak bardzo będzie brak kopytek Bazylka :-( , rytuałów wylizywania garnka ...balkonowych fot i relacji z Waszych spacerów :sad: ... nic nie będzie takie samo , ale NIGDY nie zapomnimy BAZYLKA :candle: i wróć Kasiu do NAS
-
Ale szczurasek bowski :)
-
Super :cool2:
-
zdrowo i smakowo ;)
-
Pewnie , że biały na zielonym ;)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
czyli widzimy się niebawem że masz dośc , wcale się nie dziwię :( -
boli i ta po czworonogach ...boli i ta po ludziach :(
-
Mi też poznikały fotki , pewnie to zalezy na jaki serwer poszły . Dżdżowniczek się nie brzydzę , pewnie bym wykorzystała robalki jakbym miała roślinki na balkonie , może kiedyś ;)
-
niepostrzeżenie minęły 13 urodzinki Clockworka
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Alicja replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko ....brakuje tutaj Ciebie / Was ... :( -
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
a ja Ci powiem , ze nie ma czegoś takiego jak ,,moje problemy to pikuś ,, ... nie ma problemów mniejszych czy większych , dla mnie są Moje problemy i czyjeś problemy . Kiedyś mówiłam , ze moje to pikuś ... teraz moje są ,,najmojsze ,, są najważniejsze , bo to ja muszę się z nimi zmierzyć , jestem pełna współczucia i w miarę możliwości staram się pomóc tam gdzie to możliwe , ale uwierz , warto swoje problemy i problemiki traktować z powagą . Kiedyś to co moje schodziło na dalszy plan , ważne były inne sprawy teraz najpierw walczę o swoje . W ostatnich dniach zeszłam na zawał 2 razy ... kamieniarz ,który robi pomnik Rodzicom , obiecał , ze będzie gotowy w czwartek , więc w czwartek pomykam na cmentarz a tu elDoopa ... więc do warsztatu , nie było go ale widzę tablica na samochodzie , więc spoko , pewnie jadą zaraz ... wczoraj rano wchodzę na cmentarz a tu jeszcze większa elDoopa ...tablica leży i chopa ni ma ... więc znów warsztat ... zaczęli po 14 , o 21 jeszcze robili , 3 zawał będzie jak dziś na cmentarzu znajdę jakieś usterki ...nie ma to jak wszystko na czas u Alicji Mimo wszystko , pogodnego dnia pełnego wspomnień i zadumy
- 78403 replies