-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Harley 'ku , pamiętamy o Tobie i wszystkich naszych zwierzaczkach każdego dnia i chciałabym wierzyć , ze kiedyś jeszcze się spotkamy , że gdzieś jest taka kraina Marzenie , gdzie czekają na nas nasi bliscy ...zwierzęta i ludzie ...Każdego z Was tutaj brak .... Teraz jesteś TAM z moją MAMĄ i moim TATĄ ...tak bardzo tęsknię -
będzie dobrze czyli jest nas więcej ;) w kupie siła , jak to powiadają :cool2:
- 78403 replies
-
Ja też nic o dżdżowniczkach nie doczytałam ... poka robalki ?
-
o kurcze ale mi się napisało :kiss_2: toż to urodziny Kuby ...a wizyta u ortopedy 18 listopada , czyli już niedługo ja wykrzywiam stopy :siara: i już i biodro wysiada i stawy skokowe :look3: więc sypię się :nonono2: ale na razie chodzę ....
- 78403 replies
-
Zmieniło się pozytywnie i dobrze , ze w kierunku zieleni. Rybnik jest paskudny ....szarość wszechogarniająca . Bazylek wie , co dobre ....sen dobry na wszystko ;)
-
czym zostałaś :hmmmmm: sam szpital to pikuś ....tyle da się przeżyć ...mnie dołuje stan moich stawów , że się sypią jak u 80 letniej babci pozdróweczka mimo wszystko :D oj to współczuję zabiegu .... U mnie porąbany 2013 ,za nim nadszedł 2014 z wielkim przytupem i hołubce wywija pomimo że już sie kończy ....czy jeśli będę liczyć na lepszy 2015 , wyjdę na dużego naiwniaka ? 18 listopada będę na wizycie u ortopedy i będzie poważna rozmowa na ile mogę odwlec operację ( o ile ból da mi funkcjonować). Póki co najlepiej chodzi mi sie na boso , w glanach i trekingach ...buty na wyjścia nie mają szans
- 78403 replies
-
Zginęli tragiczną śmiercią :( Brygida Frosztęga - Kmiecik 1981-2014 ( dziennikarka TVP Katowice ) Dariusz Kmiecik 1980-2014 ( dziennikarz TVN ) Remigiusz Kmiecik 2012-2014 [*]
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
no tarczyca to priorytet , bo zrujnujesz sobie zdrowie całe szczęście , ze kiedyś nie było internetu , bo ominęło mnie czytanie ;) nawet teraz jak mam wątpliwosci to mój lekarz po 4 razy jest odpytywany jak tabliczki mnozenia ;) -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Nie czytaj nowinek z netu , tylko skonsultuj z innym lekarzem ;) -
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
idę do chłopaczka -
No jak tak Bazylek mógł opuścić akcję wylizywania ;) Ozzy śpi kamiennym snem , ale jak tylko coś przy żarciu się robi to w środku nocy truchtem leci :) ...ale jak się go woła rano na spacer to udaje , ze nie słyszy aaaa i doczytałam o spotkaniu z Bazylkiem ...oj chętnie , może coś wykombinuję i uda się spotkać
-
ja mam na fotosiku ale płatne , bo już za dużo fot ;)
-
czas ucieka .... jedni odchodzą , ale pamiętamy Carunio , pedant z tymi skarpetami ;)
-
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Aksulka szczególnie mi leżała na serduchu i tym bardziej cieszą , łapią za serducho foty w domu :loveu: -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
pełnia szczęścia :cool2: -
zygokaktus , czy jak też inni zwą grudnik , powinien zakwitnąć na boże narodzenie :)
- 78403 replies
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Ochraniacze na doopalona będą ci potrzebne ;) -
A ja w Biedronie nie widziałam pieska . Muszę jutro iść się rozejrzeć . Fajnie to oświetlenie wygląda pod drzewkami . Ozzy ostatnio tak się przyzwyczaił do naszej obecności w domu , ze się martwię jak będzie jak do pracy wrócę
-
i tej wersji się trzymam ;) :cool2: Byłam dziś w Rybniku , w Centrum , tam gdzie mój rodzinny domek był .... chyba wcale mi sie w tym hałasie nie podoba Melduję , ze moje zygusie zakwitły mi na balkonie :)
- 78403 replies
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Ozzy by sie zapłakał w kołnierzu :lol: -
damy radę ;) no nie :D czasami trzeba sobie pomarudzić ... bo mnie cholera bierze na to wszystko , ty musisz tyle czekać na rehabilitację , ja nie mogłam dostać implantu z NFZ , bo nie ma kasy .... to do cholery jasnej na co całe moje życie pracujące odkładam ? dla mojej MAMY nie było miejsca na OIOMie ....dlaczego , za mało pracowała ? za mało kasy jej ściągnęli ? siedzęna L4 , to z kolei ZUS wzywa na kontrolę , bo okradam państwo ...te moje 1200 zł które mi wyplacają ? zresztą nie siedzę dla widzimisie tylko próbuję dojść do zdrowia by móc pracować , to wszystko w tym kraju jest chore ....zresztą z tego co ostatnio sie orientowałam nie tylko u nas jest taki syf , po prostu ludzi jest za dużo , a jak już króryś chapnie posadke to staje sie pazerny
- 78403 replies
-
z tym placem zabaw to porażka , a już w przyszłym roku będzie ciąg dalszy ...kontynuacja doposażania i siłownia na wolnym powietrzu ... a było tak ładnie zielono i cicho Co do operacji , to ja chyba wolałabym haluxy ( paluch koślawy ) , bo to przynajmniej ciachną , drutem naprostują i wszystko gra ...a ja mam inną przypadłość , to jest paluch sztywny , nie pomogło picie różnego badziewia o zapachu szmat ... nie pomogły zastrzyki z kwasu hialuronowego , teraz cza blaszkę włożyć i na zawsze będzie sztywny i podobno ma przestać boleć ( to ten prawy , bo nad lewym jeszcze pracuję )
- 78403 replies
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
:cool2: