Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Kasiu , i wrzeszczące dzieci i bardzo interesowne mamuśki ... bo przecież to jest bardzo ciekawe ...pani Ala , z psem na spacerze a czemu nie w pracy ...a ja się pytam a czemu dziecko w przedszkolu a mama z koleżanką i jej dzieckiem na placu zabaw ...wiem , wredna jestem , ale cholera mnie bierze . Byle przeżyć jeszcze te 4 lata a potem za jałmużnę w domu będę siedzieć , ale przynajmniej skromnie ale spokojnie . Co do zachowań ludzkich , to naprawdę jest porażka i chyba jednak zafunduję sobie obiektyw by dokumentowac ;) począwszy od obojętności , poprzez inne dziwne działania aż do wyprowadzania za furtkę placu zabaw dzieci w celu załatwiania potrzeb fizjologicznych , a mordy wydzierają jak pies się załatwi Co do szpitala , to pomalutku mam już dość , tym bardziej , ze moje psyche też ma już dość , nigdy tak łatwo nie popadałam w dół jak teraz Postaram się zmobilizować do jakiś fotek
  2. Nową lampę sobie sprawiłaś ;) prawie jak z Ikei ;)
  3. Ale Jagodzianka wyrosła :cool2: małe Rufusiątko rozkoszne , a Rufus widać dzieciolubny :)
  4. jeszcze mam :) ; na kontrolę idę 21 października , L4 będę miała do 21 listopada , potem chciałabym z 13 dni urlopu i 11 grudnia do pracy :( na dodatek mam już skierowanie na kolejną operację :lol: prawego stawu nie da się już uruchomić więc trzeba usztywnić , aby przestało boleć na dodatek dostaję wqrwa codziennego , skończyli plac zabaw naprzeciw mojego balkonu i skończyła się oaza ciszy ... ale mam taki przegląd zachowań ludzkich , ze czasem można zwątpić
  5. I portrecik i różyczka piękne :cool2: Może Bazylek też chciał kubeczek z wodą maratońską ;)
  6. wypiękniała ci twoja konisia ;)
  7. Najważniejsze , ze zmiany idą w kierunku zieleni :cool2:
  8. mi też nawala dogo a alergia może być na pajączki czy jakieś te ich wydzieliny w trawie czy coś takiego ...nie pamiętam dokładnie jak mi to znajomy mówił
  9. Mnie koniami na wystawy nie pogonią :lol: Gratki :cool2:
  10. :kciuki: za zdrówko Bolutka i za uzbieranie jak największej kwoty z 1%
  11. Polowanie na Bazylka było ;)
  12. O rany :loveu: nie masz pojęcia jak się cieszę Aksulko :kciuki: bądź grzeczna :loveu:
  13. Wow , jak balowo , prawie szampańsko na imprezie u Smerfy było ;) A car Dionizy nic się nie zmienia , no oprócz tego że co fota to przystojniejszy ;)
  14. :lol: ale się uśmiałam z pręgusów na sianku :lol:
  15. No to zaciskamy :kciuki: by zaczęły się postępy
  16. O rany ...ale u Was busz :) I z całej siły ściskamy :kciuki: za Bazylkowe zdrówko Podaję Ozzyemu Arthroflex i jest poprawa
  17. Przecie nie od dziś wiadomo , że Cypis to super gostek :cool2: Za Bolutkowe cięcie :kciuki:
  18. my również pozdrawiamy uczę się stąpać :P i zginać stopę ...kurna czy to musi bolec :hmmmm: ?
  19. w Rybniku jest dobry ten oddział rehabilitacyjny , no i blisko ;) ode mnie autobus tam dojeżdża ;)
×
×
  • Create New...