-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Dziewczę chce się zrehabilitować ;) temu takie grzeczne :)
-
Są jakies wieści jak się odnalazł w domku ?
-
piękna figurka :loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-qxfRhjSTK9M/U8UzSNBSAFI/AAAAAAAAF-s/S1EnuZfWJa8/s639/Kopia%2520DSC_9513.JPG[/url] czasami nasze decyzje , najczęściej te słuszne , powodują , ze mamy wątpliwości , cierpimy , wydaje się nam , ze wszystko odwraca się przeciwko nam ...mama zawsze mi mówiła , ze mam szukać w każdej decyzji pozytywów ...też mi to ciężko przychodzi ale życzę Ci abyś je znalazła
-
[B]100 latek dla MAGII[/B] :loveu:
-
można się zakochać :loveu: [url]http://oi59.tinypic.com/2qm3sbn.jpg[/url] a to się wcale nie dziwię , że nie chcesz by się zestarzała :)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']moja pamięć od wypadku płata mi figle, teraz i tak jest już dobrze bo np. jak byłam w szpitalu i przyszli mnie odwiedzić ludzie ze stajni to zapytałam kim są bo nie pamiętałam :eviltong: a jak przyjechał kowal ze swoją dziewczyną to dłuższą chwilę się zastanawiałam kim są :eviltong: bardziej mnie zmartwił Bolek bo to nie było normalne zachowanie ale dzisiaj szalał przy śniadaniu jak zwykle :eviltong:[/QUOTE] może by cza było Memotropil lub nootropil brać ? na koncentrację i pamięć ...mi poleciła p.dr Memotropil ze względu na to że depresja spowodowała takie roztargnienie , ze nie zaczynałam kilka rzeczy na raz i nie kończyłam , bo zapominałam o tym .... jest lepiej -
Kopytka , nakazuję Wam współpracować ;) oj współczuje kłopotów z kręgosłupem :( Trzymajcie się oboje :kciuki:
-
[quote name='majoka']A to przepraszam, do mnie żadne lekarz nawet "głuchego" nie puści:evil_lol: P.S. A mąż o tym wie hehe?? A więc czekam na wieści, wracaj szybciutko do zdrowia.[/QUOTE] mąż wie :lol: to nasz wspólny lekarz :)
- 78403 replies
-
to juz 8 lat ? ...ale czas ucieka :(
-
[quote name='majoka']Alu, będę trzymała kciukasy i ciepło myślała w czwartek. Swoją droga na telefon polskiej służby zdrowia nie stac i wysyłają smsy, co za czasy...echh...[/QUOTE] SMSy to mi mój osobisty ortopeda wysyła :) tak sobie korespondujemy ;) Jak będę po , to ze szpitala zadzwonię ( jak się już wyśpię ;) ) bo 24 godziny znów plackiem będę leżeć;)
- 78403 replies
-
o kurde , teraz mi uświadomiłas jak dawno na rowerze nie jeździłam :)
-
[quote name='agutka'] Aluś ty mi już nie mów nic o jej starości:D[/QUOTE] no co ....myślisz , ze całkiem jej palma odwali :hmmmm: :lol:
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']dzisiaj w południe usłyszałam głośne burczenie w brzuchu Bolka co przypomniało mi że nie karmiłam rano psów ... nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że Bolek słysząc że nabieram karmę nie szalał jak zwykle, mało tego stanął nad miską z karmą i patrzał na mnie ... przez chwilę myślałam że coś z nim jest nie tak, albo że karmiłam go rano a nie pamiętam :roll: ... przy kolacji świrował jak zwykle :p[/QUOTE] po prostu był tak głodny , ze nie miał siły się cieszyć ;) nie martw się mi nie raz zdarzyło się nie dać psu zjeść , zresztą , sama czasem przy szykowaniu kolacji sobie przypominam , ze od rana sama nic nie jadłam ;) -
[quote name='Rinuś']No Brutus już miał dosyć :evil_lol: a zakupy się nie pogubiły? :eviltong:[/QUOTE] nie :) nawet piwo się nie wzbuzyło za bardzo :lol:
-
Brutek znudzony a Salma dumna :) [url]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10641254_863034620387773_6125416348818212006_n.jpg?oh=4c498da9399d0d7accf720cd26882506&oe=547F2DE7[/url] Co nas zdziwiło to własnie labuś był cholernie pewny siebie ....widok wymachującej mnie , siatką , bezcenny :grins:
-
[quote name='Tengusia']zwierzaki potrafią lepiej się zachować niż nie jeden człowiek ...[/QUOTE] dokładnie Tengusiu :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Rinuś']Ee trzeba żyć chwilą i nie martwić się na zapas :) póki zdrowie dopisuje to jest ok.[/QUOTE] zdrówko póki co oki :) ale po moim powrocie do domu i zejściu na 2nożny chód pojedziemy z Ozzym na badania krwi , bo teraz już nie daliśmy rady , poza tym jest kochany i myślę , ze wytrzyma z nami jeszcze kilka lat ;)
- 78403 replies
-
[quote name='agutka']Alicjo- tak , jestem zdania że jej nie trzeba towarzystwa innych psów choć gdy pies którego przed chwilą chciała zeżreć odchodzi to strasznie boleśnie wyje i próbuje wywinąć się ze smyczy aby tylko przy tym psie być :roll: Pies zagadka ;)[/QUOTE] i zrozum tu babę ;) ...o suczy myślę :D . Może z wiekiem jej przejdzie :hmmmm:
-
[quote name='Rinuś']Ale mieliście fajnie :loveu: Ozzy wygląda bardzo fajnie jak na 11 lat ;) buziaki w nosek.[/QUOTE] mielismy cudownie , szkoda , ze tak krótko Ozzulek się starzeje ,tak jak my ;) , na dodatek to wszystko co dzieje się ostatnio w naszym życiu wcale nie pomaga ,koś powie , ze pies nie czuje , nie cierpi , nie wie , ze coś jest nie tak ...nieprawda . Pamiętam jak po śmierci taty Ozzy absorbował mamę swoją osobą , zaczepiał , byle miała zajęcie ...po śmierci mamy usunął sie w cień , nie wychodził nie wołany , nie kręcił się pod nogami , tak samo po mojej operacji , kiedy musiał czekać aż ktoś przyjdzie do domu który będzie mógł z nim wyjść nie wchodził mi pod kule . Czas ucieka ...
- 78403 replies
-
[quote name='arek-agata']dziesięć lat to tu nie wchodziłam bo zaczęły tu się jakieś wojny słowne i mi się to nie podobało komentujcie sobie a jeśli ktoś ma jakiegoś psiaka "do kochania" czyli nie na wystawy bo tak nawet w metryce piszą hodowcy, to proszę o kontakt na maila.A za pluszaki dziękuję.Poniżajcie i obrażajcie nadal ludzi z zewnątrz to niedługo sami zamkniecie to forum. Z wyrazami podziękowania za uprzejmość ,pozdrawiam normalnych bo pewnie jeszcze tu jacyś są.[/QUOTE] kontakt z hodowlami i cały temat ...z każdym hodowcą można się dogadac co do ceny psa ; nie dziw sie , ze takie otrzymujesz odpowiedzi , bo niestety ŻADEN pies nie jest psem dla dziecka , no chyba , ze jest to odpowiedzialny 16 latek ... opiekunem każdego psa ma być osoba dorosła , ona musi zadbać o wychowanie , szkolenie , zdrowie itd ...psa . Zaden pies nie rodzi się niańką , każdy wymaga nauki , tak jak każde dziecko wymaga przygotowania do wprowadzenia psa do domu i przestrzegania zasad . To tyle . Fajne 2 jełopki :loveu: [url]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10603253_863034377054464_6675184130539716900_n.jpg?oh=503e0725244dc175449e4fb5bcef7df4&oe=5475941C&__gda__=1415911829_04b33d774f0e1ca5a8af3cb129d1bd1c[/url] A nas w Mikoszewie zaatakował labuś biszkopcik , był śliczny , z obrożą na szyi , ale szedł sobie sam , był bardzo pewny siebie , widać pan na włościach , szliśmy 4 dorosłe osoby , Ozzy i Boxa i wcale nie było miło :( ...tylko miałam siatę z zakupami i walczyłam jak mieczem :grins:
-
[quote name='Tengusia']nic nie panikuj będzie dobrze ;) ja we wtorek do szpitala ale kciuki będę trzymać :kciuki:[/QUOTE] musi być ...tylko , ze mnie czas goni z końcem L4 to i ja za ciebie trzymam cały czas :) nawet jak się nie odzywam to myślę o Tobie ...ale uwierz mi na razie kompan do rozmowy ze mnie żaden .... a obiektywowi zepsuł się silniczek :( ...kto mi kupi nowy obiektyw ? :)
- 78403 replies
-
Moze po prostu ona nie chce towarzystwa i trzeba nauczyć sie z tym żyć ? Nie poradzę , nie wiem . W sumie znajomych ASTka miała tylko 2 kumpli , Ozzye'go i Kronosa -boksio a inne psy zeżarła by bez popijania
-
[quote name='maciaszek']Mogłabym oglądać takie zdjęcia godzinami... :) Kciuki zaciśnięte! Za zabieg. I w ogóle![/QUOTE] wydawało mi się , ze dużo tych fot a tu już koniec .... Nie dziękuję , ale ... ;)
- 78403 replies