-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
o kurcze :( zaciskam kciuki by jednak nie było tej czarnej wersji
-
Moja Kama ,o czym pisałam już nie raz ,rzuciła sie na moją siostrę ,wygryzła jej w piżamie dziurę i zawisła w okolicach piersi , raniąc nieznacznie , ale więcej było siniaków i strachu , Kama była sunią po przejściach ,10 miesięcy 4 domy , zamykana , wiązana .... Kama to był spaniel ,więc może pies inny niż TTB ale zęby takie same . Skoczyła na siostrę ,przez jej gapiostwo . Nie wywaliliśmy psicy , została ,na kolejne 12 lat , przy niej ,suni która nie cierpiała dzieci ( robiły jej krzywdę w poprzednich domach ) wychowałyśmy 2 naszych synów ,w tym syn siostry dziecko prawie niewidome . Tylko trzeba MYŚLEĆ . Kama NIGDY nie była z chłopcami sama , chociaż na nich nawet zębem nie zaświeciła . A Hera , Hera popadła już w niełaskę , kiedy na świat przyszło 2 dziecko , widać było że zawadza , przeszkadza , nie ma dla niej serca ,wpis , że ktoś ma inne priorytety niż robienie fot uśmiechniętym psom , nie świadczy o tym by pies był tam chciany ...tu nie chodziło o same foty a o to , że nie było czasu w ogóle na spacery . Wszystko to potrafię zrozumieć , ale to wtedy 8 miesięcy temu ,wypadało zacząć szukać domu skoro nie radzi sobie ktoś z takim zestawieniem . Poza tym ....owa strefa zakazana .... pies wiedział gdzie jego miejsce : ,, tam gdzie brud , wózek i psy ,, , małemu ,niedopilnowanemu dziecku nie wytłumaczysz , wiec należało wsadzic na czas kiedy nie można go pilnować ,do kojca , do łóżeczka , a pisanie , ze na tym etapie rozwoju dziecka nie da sie do kojca wsadzic , mnie powalił ...głupotą matki . Jedno mi przyszło jeszcze do głowy , a jeśli na dziecko przewrócił by się wózek , wsadziło by palce gdzieś między kółka ....wyrzuciła by go ? znaczy wózek ? pies widząc natarcie intruza nie miał pola manewru , nie wiadomo gdzie łapy dzieciak pchał ... dziecku w wieku 8 m także należy mówic NIE Cała ta sytuacja pokazuje jak niektóre osobom ciąża odmóżdza , a i rodzinie się atmosfera udzieliła . Ktoś powie nie twój pies nie twoja sprawa , a ja powiem , ze i moja , bo mi sie potrafili dopierdzielić do kolczatki na zdjęciu , tylko , ze mój pies szczęśliwie żyje 11 rok i nikt Morbitalu za NIC mu nie serwuje ...
- 78403 replies
-
Dionizy jak zajac :) biedna Smerfa ... ale niejedne disco jeszcze przed nią ;)
-
w sumie też fakt ...a jak coś z oddechowym to na przyszłość i tak z serduchem trzeba uważac ... jednak kwoty za psiowe badania czasem przerażają :( tak jak było u mojej mamy , zaczęło się od niewinnego , niewyleczonego zapalenia oskrzeli ... potem poszło już na bardzo poważne choroby płuc i walnęło we wszystkie zastawki serca
-
Kurcze ja też bym myślała , ze jak siny jęzor to coś z krążeniem nie hallo . Może warto tak zagadać z kimś w temacie , bo wiadomo , badania badaniami , zrobić trzeba ale kasiorę trzeba nazbierać , znam ten ból ...
-
Czyli Empik pomaleńku pakuje walizki :)
-
w drodze po Morbital przez nieodpowiedzialną opiekunkę http://www.dogomania.com/forum/topic/21174-hera-wzi%C4%99%C5%82a-rufusow%C4%85-przez-zasiedzenie-czyli-hera-ma-dom/page-118
- 78403 replies
-
Feryjnie i zimowo u was :) Dyź łyżwiarz jest extra :D Psy hasają , Smerfa rośnie ;)
-
jeszcze nie raz się przyśni , jeszcze nie raz obudzisz się na mokrej od łez poduszce ...Maciaszku , nam minęło 10 lat i 6 miesięcy i uwierz ...śni sie,wspominam jakby to było wszystko wczoraj , czas nie zaciera ani tych złych ani tych dobrych chwil
-
Naprawdę , nie potrafię w tej chwili w twoją stronę wykrzesać najmniejszego ciepłego słowa , jest we mnie żal i złość , bo pomyślałam , to pewnie nie ta Hera , nie ta Rufusowa , nie ten dom , na pewno jakiś debilny , nie znający sie na psach ....jak się dowiedziałam o tym , ze Hera dostała z domu wilczy bilet a było to na początku tygodnia , czekałam , każdego dnia aż coś napiszesz ...zabrakło ci odwagi by napisać , przyznać sie , ze zawaliłas na całej linii , zawiodłaś PSA który ci zaufał . Piszesz , ze nie da się mieć na oku wszystkich ....da sie , nie jesteś jedyna która ma dzieci i psy , pisałam bramka , piszesz , ze 2 m , cóż , jest jeszcze kenel , jako azyl , aby pies miał spokój zasłania sie by dzieci nie przeszkadzały , a dzieci , kojec - łóżeczko ...na tym etapie nie da sie dziecka włożyć ? no cóż ....swoje odchowałam , kuzynek dzieci wybawiłam , 31 przeszło lat z dziecmi pracuję , wcześniej zaliczyłam i wolontariat w Domu Dziecka i nie wiem cóż masz za dziecko , ze w wieku 8 miesięcy nie jesteś w stanie ograniczyć mu powierzchni . Psa można ZABIĆ , ale jak odkręci kurek gazu , to wysadzisz piecyk w powietrze czy wywalisz ? Wiem jestem zgryźliwa teraz , ale jestem wsciekła , bo ten pies nie powinien umierać za głupotę kogoś kto miał dać mu dom a chce dać śmierć .Może pomyśl ile płacą ludzie pieniedzy ratując umierające na raka psy , ile godzin próbują wydrzeć od losu , by był jak najdłużej. Powiedz prosto w oczy Herze - ZABIJAM CIĘ bo zawaliłam , nie ty piesku ... Nie powinnaś już nigdy w życiu mieć zwierząt w domu :( Rób ogłoszenia , pytaj po ludziach , takich którzy dzieci mieć nie bedą , kto da Herze dom na te kilka lat zanim natura sama sie o nią upomni ....szukaj , jesteś jej to WINNA Skończyłam , więcej tu nie wejdę . Po prostu płakać mi się chce jak można ....
-
kojec , łóżeczko dla dziecka , psy oddzielone bramką ,to tak na przyszłość , więc szkoda życia psa , bo to nie jego wina ... teraz trzeba spiąć pośladki i SZUKAĆ widać bardzo Ci się priorytety zmieniły ... jak można o 180 stopni zmienić stosunek do jakiejkolwiek istoty prze SWOJE ZANIEDBANIE
-
więc z całym szacunkiem i przez wzgląd na dogoznajomość .... powinniście uderzyć się w piersi , przyznać się do lustra i przed psem ( bo my to tylko publika ) , ze zawaliliście na całej linii i SZUKAĆ DOMU a nie grozić Morbitalem , to jest obrzydliwe ....bo gdyby pies zaatakował , przy was , gdyby było to zdarzenie jednoznaczne to można by wasze wzburzenie jeszcze ogarnąć , ale tyle sie mówi i pisze , ŻADEN PIES nie pozostaje z dzieckiem sam na sam a co dopiero z tak małym Boli , strasznie boli ...wiesz ja każdego dnia patrzę na mojego psa , skończył10 lat i 5 miesięcy i staram sie zapamiętać każda chwilę jaką nam daje czas , więc moje wzburzenie po przeczytaniu , ze wcześniej kochanej suni podarować chcecie Morbital mnie poraziło . Przez mój dom przewinęła sie masa dzieci , na codzień tego typu człowieka nie posiadam i nie było momentu by pies był sam na sam z dzieckiem , zaś kiedy miałam spanielkę, wścieklicę, NIGDY nie była izolowana ani od syna ani od siostrzeńca chociaż kilka lat wczesniej pogryzła siostrę , ale też przy dzieciach nie zostawała sama ....ech wylałam z siebie żal Szukajcie HERZE DOMU a nie KATA , to jej się od Was należy
-
więc z całym szacunkiem i przez wzgląd na dogoznajomość .... powinniście uderzyć się w piersi , przyznać się do lustra i przed psem ( bo my to tylko publika ) , ze zawaliliście na całej linii i SZUKAĆ DOMU a nie grozić Morbitalem , to jest obrzydliwe ....bo gdyby pies zaatakował , przy was , gdyby było to zdarzenie jednoznaczne to można by wasze wzburzenie jeszcze ogarnąć , ale tyle sie mówi i pisze , ŻADEN PIES nie pozostaje z dzieckiem sam na sam a co dopiero z tak małym Boli , strasznie boli ...wiesz ja każdego dnia patrzę na mojego psa , skończył10 lat i 5 miesięcy i staram sie zapamiętać każda chwilę jaką nam daje czas , więc moje wzburzenie po przeczytaniu , ze wcześniej kochanej suni podarować chcecie Morbital mnie poraziło . Przez mój dom przewinęła sie masa dzieci , na codzień tego typu człowieka nie posiadam i nie było momentu by pies był sam na sam z dzieckiem , zaś kiedy miałam spanielkę, wścieklicę, NIGDY nie była izolowana ani od syna ani od siostrzeńca chociaż kilka lat wczesniej pogryzła siostrę , ale też przy dzieciach nie zostawała sama ....ech wylałam z siebie żal Szukajcie HERZE DOMU a nie KATA , to jej się od Was należy
-
Załatwcie jej pobyt w Hoteliku na jakiś czas dopóki nie znajdzie się dom , inaczej sobie tego nie wyobrażam :( . Z całym szacunkiem , ale zawiniliście wy , zostawiając małego z psem sam na sam ... nie można tylko i wyłącznie winić psa .
-
źle słychać ....Hera została skazana przez rodzinę na Morbital jeśli do 15 lutego nie znajdzie innego domu reszta tutaj , bo mi cycki z hukiem opadły i skomentować nie potrafię :( https://www.facebook.com/events/356111977928324/?ref=48
-
kolejny za TM :( coraz więcej ich tam
-
Piękny i nareszcie kochany przez swojego ludzia
-
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Normalnie aż oczy się szklą patrząc na jej szczęście -
ja tam jestem zdania , ze przebiałczenie istnieje i robi sajgon w psie
-
Ja także liczę na spotkanie z Moimi Bliskimi ...gdzie TAM
-
daję radę , aczkolwiek moje nerwy czasem są napięte jak gumka w procy ;) w szkole za skarby świata bym nie chciała pracować , bo maluch jeszcze w jakiś sposób tą swoją nauczycielkę szanuje w szkole jest gorzej , a fajnie jest jak przychodzą np dzieciaki które wypuściłas kilka lat wcześniej ze swoich ramion i poznają cie i ty je poznajesz , wyrośnięte to to ,dorosłe prawie ;) , mam też dzieci moich wychowanków już w grupach :) co do nóżek , to różnie , teraz po baliku obie bolały , ale idzie ku lepszemu bo ta operowana rok temu ładnie funkcjonuje , czasem jest problem z tą wrześniową , mam nadzieje , ze najbliższe 4 lata nie będę musiała ogladać szpitala , bo zrezygnowałam z kolejnej operacji , aby nie stracić pracy , poczekam do świadczenia :)
- 78403 replies
-
- 1
-
-
żyjecie ....ino pracujecie .... niech mi jeszcze ktoś raz powie , ze nauczyciel za mało pracuje a w przedszkolu to tylko piją kawę i z dziećmi się bawią to mam w domu maczetę i łeb utnę ... wychodzę z domu np na 6.30 o godz.6.10 -powinnam w tym dniu skończyć wg planu 9.30 a wychodzę 10.40 , idąc na 8 do 15.30 wychodzę z przedszkola o 16.00 , siadam do kompa , pisze , drukuję ( za swoją kasę ) wycinam , krawaty wiążę i usuwam ciążę ;) Mam fotaski Ozzulkowe , może coś się uda wrzucić . Pozdróweczki :)
- 78403 replies
-
Ale maleńtas rozkoszny
-
Czasem trudno ogarnąć to co się wokół dzieje ... To ja czekam na wszelkie info i odezwij się czasem
-
Ma słuch wybiórczy ;)