-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
ciemka aktualny widok z mojego balkonu ....wcześniej miałam drzewa moja świeczka
- 78403 replies
-
wczoraj dogo padło ....a miałam foty z fotosika , pokopiuję dziś z innego forum a tydzień mam zaje2bisty
- 78403 replies
-
Ozzy ma podobnie z kurteczką ;) ...TZ powiedział , ze mu nowej nie uszyje ,bo Ozzulec i tak nie chce chodzić w ciuchach . No ja z kąpielą to cały czas sie waham .... odkąd Ozzulca nie kapię w szamponach , czyli on sam się kąpie w akwenach , to psiór pozbył sie wszelkich wyprysków alergicznych , więc chyba nie bedę kusić losu i znów tylko szczotą na mokro samą wodą wymiziam ;)
-
Wybaczy łzy .... to minie .... ale potrzeba czasu . Znów przywołam tutaj wspomnienie moich Rodziców , od śmierci Taty minął rok , od śmierci Mamy 7 miesięcy i ja dopiero teraz potrafię powstrzymać łzy rozmawiając o nich .... . ( nie zwariowałam porównując Moich Rodziców i Bazylka ....to Najukochańsze istoty i nie ważne w jakiej postaci się jawiły na ziemi ) .
-
Melduję , ze jutro biorę się za obróbkę i przegląd fot Ozzulka i na pewno wrzucę fotaski . Miałam jechac w poniedziałek zapisać sie na termin 2015 do neurologa , we wtorek muszę do medycyny pracy ...więc przeniosłam sobie zapis też na wtorek , myślę , ze nie zapiszę w jeden dzień wszystkich terminów :roll: , w środę mam badanie ślipków , a w czwartek obiecałam Tengusi , ze wpadnę do szpitala na chwilkę znów w odwiedzinki .... ma tam towarzystwo 60+ , więc wcale się nie dziwię , ze nuda ...
- 78403 replies
-
Obek w skarpetach ;)
-
Śnieg na czas świąt niechaj spadnie , to wykompię w nim Ozzyego :)
-
Dokładnie jest tak jak piszesz ....boli coraz bardziej , tęsknota zaczyna ze zdwojoną siłą uderzać ....to jest bardzo cięzki czas
-
Dokładnie jest tak jak piszesz ....boli coraz bardziej , tęsknota zaczyna ze zdwojoną siłą uderzać ....to jest bardzo cięzki czas
-
Dokładnie jest tak jak piszesz ....boli coraz bardziej , tęsknota zaczyna ze zdwojoną siłą uderzać ....to jest bardzo cięzki czas
-
No właśnie chyba najwięcej przeszkód rodzi się w naszych głowach , wyprowadzony rano ,rozbudzony pies ,zje śnaidanko i pójdzie spać ...miejmy nadzieję , ze wytrzyma do WC ;)
- 78403 replies
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Alicja replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Heniutek :( [*] -
Nasz życie w pewnym stopniu jest podporządkowane naszym psiakom ...i w chwili odejścia wali sie nam cały system ..... :(
-
oj będzie ...i to nie mały :( poza tym Ozzy przyzwyczaił się , ze teraz ciągle ktoś w domu jest , znów mu się zmienią godziny wyprowadzania , czas kiedy nikogo nie będzie i nawet jak mu sie zachce wyjść będzie musiał czekać ...ech
- 78403 replies
-
Ale cudniasty ten mały szczurasek :) Lejdzin na oknie sprawdza czy słoninka jeszcze wisi i obmyśla zapewne plan ;)
-
wkleiłam link u mnie w profilu , nie idzie samej fotki udostępnić ostatni raz byłam w pracy 30 czerwca 2013 roku .... masakra będzie ... Dziś pytałam lekarza , po kolejnej operacji na pewno 3-4 miesiące mnie w pracy nie będzie , nie nastawiać się na mniej ... więc muszę ustalić z dyr . kiedy mogę isc , bo jej żaden termin nie pasuje
- 78403 replies
-
Maciaszku , nie spiesz się z usuwaniem rzeczy Bazylka . Ja po Harleyu szybko posprzątałam , porozdawałam , a po kilku dniach chciałam je mieć przy sobie , dotknąć , powąchać ....