-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
bo to nowe dogo jest do rowa .... samojebki se nie zrobie bo mi matryca pęknie ;) byłam TAM :lol: ale dziś
- 78403 replies
-
zrób sobie najpierw wzór z papieru , z gazet np ( wyborcza się nadaje ) pozakładaj na psiaka , a potem na materiał zrzut wzoru
-
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dostałyście buziaczki od dziewczynki :) -
oj już chyba nikt nie pamięta tych tekstów ale było przy nich śmiechu :lol: widzisz , byłaś u mnie , a nie ma mi kto foty zrobić , a nie wierzą , ze mi kudły urosły :)
- 78403 replies
-
Kasiu , nie mogłaś NIC więcej ...zrobiłaś WSZYSTKO ...a najważniejsze , że byłaś z Bazylkiem zawsze :glaszcze:
-
aaaaaaaa .....prawie jak duszek :) Żyjesz :) Pisz mi tu szybko co u was ?możesz na PW ;) , bo gg mi się sypnęło
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Alicja replied to arima's topic in Foto Blogi
Kurcze , no to faktycznie ciężko . A nie było by terminu do neurologa na początek roku ? na TK zaklepać miejsce ... a potem w styczniu dowieść skierowanie ? chyba , ze jak mama do neurologa chodzi stałego to spróbować tylko na konsultację się wślizgnąć ? Koniec roku jest chyba pod każdym względem ciężki . Współczuję Ci , ja miałam z Mamą wszystko poukładane , TK w kwietniu , pulmunolog , neurolog ,diabetolog , okulista klinika w Zabrzu i się skończyło .... został mi tylko kalendarz z terminami :( -
Szczurkowo-Lejdzionowe qmpelstwo :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Alicja replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia , podzwoń po ośrodkach gdzie mają TK , no i neurolog powinna zaznaczyć na skierowaniu CITO , przerabialiśmy to ... . Najlepiej jakby mamę udało się położyć na oddziale wtedy TK idzie z automatu , tyle , ze teraz koniec roku i szpitale nie przyjmują , bo kontrakty się pokończyły i tak się koło zamyka ... -
i oby jak najdłużej :) ,jedynie co , z wiekiem zrobił się bardziej przytulaśny :loveu:
- 78403 replies
-
ha ha ....ja byłam rozrabiara , mój TZ to na drzewie jagody zbierał ;) , więc resztę dopisz i drżałam , jaki będzie mój syn ...a tu miła niespodziewajka :) grzeczny dzieciak mi się trafił , były pojedyncze epizody ale nie przyprawiał mnie o zawał , więc jakoś nam się udało ;)
-
jak zima to cza się grzać ;) u nas paskudnie zimny wiatr , Ozzyemu zakładam kurteczke , tylko stara i za krótka jest , ale ważne ze cosik grzeje ; u nas też z fotami będzie krucho , bo popsuł sie obiektyw , przed świętami chcę jeszcze pojechać do serwisu foto oddać apatrat na przegląd i ocene , czy warto w niego inwestować jeszcze czy kasiore odkładac na nowy aparat
-
z charakterkiem ;) , bój się mama bój , bo teraz dziecka są takie mądraśne , ze kiedyś by człek nawet nie śnił , ze takie małe takie cwane może być ;)
-
no widzisz :) ten spółdzielczy też brzydki u nas ...a ten to z dotacji unijnych :lol: projekt obywatelski :lol: na moją udrękę
- 78403 replies
-
Oj to będzie kombinatorka :D
-
U was już zima ? że zasypało i fot nie ma ;)
-
piękny uśmiech :loveu:
-
......ech..... :( :glaszcze:
-
mam jeszcze wiosenne ;) no to fakt , przynajmniej kolorowo i estetycznie ja z drugiej strony budynku mam boisko a z boku spółdzielczy plac zabaw :) bo ten nowy to miejski :lol:
- 78403 replies
-
smutny los .... i choćby rozerwał się człek na części nie ma takich mocy przerobowych by wszytskim pomóc :(
-
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Kochana pieszczocha :loveu: -
wiesz , u nas to zawsze się sypie jak sobie coś poukładamy ... może czas skończyć planowanie :hmmmm: na 11 lece do stomatologa z fotą zębola i się dowiem co da się z nim zrobić Z tym placem zabaw to porażka , no ale cóż ... wrócę z pracy z wrzasków to wrócę półgłucha więc jest szansa ze już tak nie będę słyszeć ;) taki mam plan by już sie nie popsuć ;) Ozzulec je karmę na stawy RC, a wcześniej jadł odchudzającą Forzę 10 , jest chudszy i lzejszy :) Rozbawię cię bo po drugiej stronie mam boisko :) i tam też mam wrzaski dość często ... dlatego jak tylko możemy wyjeżdżamy do lasu :)
- 78403 replies
-
Fizyczność zaciera się za szybko .... ja zamykałam często oczy i próbowałam sobie przypomnieć dotyk ciałka Harleya ...zapach , zasypiałam wtedy zmęczona :(
-
hałas mnie nie cieszy ... a uwierz wrzasku było co niemiara jak była pogoda Ozzulek pewnie znów nawbijał sobie kolców jeżyn w czoło , bo tak za każdym razem robi jak wlezie w krzaczory ;). Melduję , ze - bardzo mi się osłabił nerw wzroku , więc czas ograniczyć komputer .... - złamałam ząb , na miękkim chlebku - 15 grudnia wracam do pracy :( ( pewnie pisałam nie raz i jeszcze ze 100 X napiszę ;) ) - Ozzulek chyba się podziębił , bo kicha :(
- 78403 replies
-
czyli mamy ten sam system SPA ;)