-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
czyli M. dał doopy :P , ja bym mu nie dala żadnego leku a sprawiła by go pogoniło ;) z biegunką faktycznie nie ma co czekać a tym bardziej tak jak ty teraz nie masz możliwości wyjść z psiakami kiedy tego potrzebują ... mam nadzieję , ze szybko jej przejdzie -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Alicja replied to Matusz's topic in Foto Blogi
To już naprawdę rok ??? :( ale ten czas ucieka ...... -
no w sumie tak :cool2: bo ja np tego zaszczytu jeszcze nie dostąpiłam ;)
-
:lol: tak gorąco było ;) ?
-
Ale mieliście spotkanko :cool2: ...a zaćmienie to pewnie w takich sytuacjach to nasze drugie imię ;) Mimo wszystko trzymam :kciuki:
-
Nie nie , to nie chodziło o panią konkurencję ...też poszłam poszukać i kurcze , to może nie u nich było ... zakręciłam sie, za dużo na raz
-
Kasiu :glaszcze:
-
Super :lol: http://i59.tinypic.com/2h7q7io.jpg na FB w albumie Arion was widziałam :)
-
Jak tam kibicowanie ;) ?
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Alicja replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Myślę , ze można się na stare dogo zalogować ( wyskakuje takie okienko) tam wejść w ustawienia swoje /subskrybcje , popatrzeć co tam się miało i szukac na nowym ;) -
Oj musi mieć odpały , bo było za nudno ;)
-
Hey :hand: żyjemy ;) ćwiczymy palucha ale boli jak skurczybyk ... popsuł się obiektyw ...mam dylemata czy kupować obiektyw czy odkładać na nowy aparat , pomału finalizujemy sprzedaż mieszkania po Rodzicach ...coś się zaczyna , coś się kończy Ale najważniejsze , ze byliśmy z Ozzym na badaniach i poza nieznacznie podniesionym jednym parametrem watrobowym ( pewnie winerki zjedzone Kubie wyszły ) wszystko jest oki , no i ciężar moczu jest oki , bo 1,010 , bo rok temu był 1,005 czyli było podejrzenie , ze może nam się moczówka przyplatać , ale na szczęście nic przez rok się nie rozwinęło , a mocz w miarę dobrze , ani białka , ani żadnego innego świństwa . Na urodzinki Ozzy dostał Arthroflex i jakby nie było , to działa ... czyli warto było zainwestować :cool2: a od następnego tygodnia zaczynamy RC Mobility
- 78403 replies
-
Dzisiaj Grosia vel Balbina vel Dominika kończy 5 lat :) Chyba tu już nikt nie zaglada , ale jakby tak przy okazji ....to 100 lat urwisie ;)
-
no właśnie się zastanawiam na co to :hmmmm:
-
Super :cool2: http://oi57.tinypic.com/2w5izcw.jpg czy wam też wyskakuje taka ramka żeby podawać nick i hasło na stare dogo ? mi się już na dogo wchodzić nie chce a żal , bo to kawał historii
-
Brawo :terazpol: :klacz:
-
Oj ten ryż ..... znam ten ból ;) Białasek czasem widać musi spauzować ...ale liczę że odpocznie i znów pójdzie do przodu :kciuki: Dziś przegladałam stare foty i w folderze z 2009 roku znalazłam białaski Agnieszki z Gliwic , Białkę i Chico
-
Sunia z wrośniętym łańcuchem - co najmniej od maja na trzech łapach!
Alicja replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Fajnie , ze ma właśnie taki domek który pokochała w100% -
to tak jak ja ;)
-
Ja póki co bładzę trochę po tym nowym dogo :) , nie próbowałam fot na razie wrzucać .
-
Oooo , udało Ci się wrzucić foto. Duże głaski dla Bazylka
-
W sumie to w tym roku tylko Ozzulka urodzinki miały jakiś kształt , byliśmy w Mikoszewie , przyszli do nas Znajomi z Boxą , my mieliśmy grilla , piwelko , dzieciaki smaczki ,było miło , więc w sumie uznajmy , ze zaliczone :) Teraz 18.09 ma Kuba ....25 lat kończy :niedowia: trzeba sie spiąć ;)