Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Ale się Ciebie naszukałam po remoncie na dogo ........
  2. Kliknij w >>zawartość << w prawym górnym rogu , tam powinnaś mieć zasubskrybowane wątki
  3. U nas jakoś wszystkie urodziny , rocznice ...w tym roku sie rozmyły
  4. Jest opcja , że są zaznaczone co miałaś kiedyś , ale nie wiem czy automatycznie siezasubskrybują nowo znalezione czy nie , z czasem sie rozkmini ;)
  5. Widzę , ze nie tylko ja w popłochu błądzę po owym forum ;)
  6. Co sięstało z Dogo :( .Nie ma subskrybcji , nie ma rozpoczętych tematów ...nic nie umię znaleźć
  7. Co się stało z dogo ???
  8. [quote name='Gioco']Dzięki :calus: Jestem, wróciłam akurat na jutrzejsze Smerfa urodziny :-)[/QUOTE] :) nareszcie Oczywiście szykujesz smerfny tort ;)
  9. szkoda , ze nie ma kogoś tylko dla siebie
  10. [quote name='Tengusia']daj takiej palec a weźmie rękę :diabloti: no dopsz na obiektyw też, coś jeszcze :eviltong:[/QUOTE] nie , więcej nie trzeba :) :eviltong:
  11. a ja wierzę w sny .... nie w jakieś senniki z internetu , mi po prostu śnią się rzeczy wcześniej ,sygnały wydarzeń i nie jest to zbieg okoliczności
  12. [quote name='agutka']Racja,pogoda piękna się zrobiła ... też by mnie nosiło:evil_lol: ale cóż nic się nie poradzi. Czy to już będzie ostatnia operacja?[/QUOTE] potrzebna jeszcze jedna , ale psychicznie nie jestem na razie gotowa ... póki dam radę w miarę funkcjonować to odwlekę ile się da , teraz wrócę do pracy aczkolwiek aż mam dreszcze jak o tym pomyślę :diabloti:
  13. oooo ile psiowych fotek się pokazało :) widać , ze babcia ma urlop ;)
  14. [quote name='agutka']Aluś to ty nie wiesz że okładki są najważniejsze jak i lakier na samochodzie?:diabloti: Jak się czujesz? Noga dokucza mocno?[/QUOTE] okładki wygladają szczególnie ładnie na półce w regale ;) Noga dokucza ... ale ja się tak łatwo nie dam , oj nie .Dodatkowo wnerwia mnie to , ze za oknem cud miód pogoda ...a ja uziemiona :(
  15. [quote name='rainbow1']Ridziulka ze swoją Magdą w TV :) :) :) [URL]http://www.gawex.pl/wiadomosci/programy_cykliczne/1339/KAWA-NA-LAWE/kawa_na_lawe[/URL][/QUOTE] biegnę popatrzeć :)
  16. [quote name='Ania!']Zawsze wiedziałam, że to mądra bestyjka :loveu: To super :)[/QUOTE] dziś już nawet ze mną spał :) wie , ze trzeba uważać to przylazł na poduszkę :) [quote name='Tengusia']pożyczę Ci oddasz w ratach :cool3: supcio że jesteś już po :p[/QUOTE] dobra to podrzuć kasę i na obiektyw też pożycz :) [quote name='junoo']Dużo zdrowia i dobrego samopoczucia życzę Ozzy jest wspaniałym psem :) A te fotki przy zachodzącym słońcu - piękne :) Pozdrawiamy :D[/QUOTE] dzięki serdeczne :) Ozzulek naprawdę jest fajnym misiakiem , kto go poznał na żywo to wie . Znajoma z którą spotkaliśmy się nad Bałtykiem , znamy się internetowo i przez znajomych od kilku lat , kontaktowałyśmy się przez GG i telefonicznie ale nigdy nie spotkałyśmy się na żywo a mieszkamy 10km oddalone od siebie :D a po przejechaniu ponad 600 km przypadkowo spotkaliśmy się w drodze na plażę :lol: obawiała sie zawsze spotkania Ozzulka z Boxą , swoją bokserką ( rówieśniczka Ozzyego) bo Boxa jest po 2 operacjach więzadeł i Gosia myślała ,ze Ozzy cieżki pies zrobi Boxi krzywdę , a tu Misiek grzeczny , delikatny , na wyrko wpuścił, michę udostępnił , wszystkim się podzielił :) . Pozory mylą , a ludzie często sądzą ,,książkę po okładce ,, :)
  17. Sama słodycz :loveu: [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10429373_674693419278478_6525349030807950397_n.jpg[/url] witam ponownie :)
  18. aaaaaaaaaaaaaaale cudeńko :loveu: [url]http://oi59.tinypic.com/2vale7d.jpg[/url]
  19. [quote name='agutka']Wspaniale czytać że już jesteś i zbierasz siły w domowym zaciszu :)[/QUOTE] choćby szpital był najlepszy , to ja strasznie nie lubię tego miejsca , a domek to domek :) [quote name='Ania!']To za to trzymam kciuki :) A taki najlepszy poprawiacz nastroju pewnie gdzieś się tam kręci i merda ogonem :loveu: Przesyłam dobre wibracje, niech już będzie "z górki".[/QUOTE] poprawiacz chodzi i cały czas kombinuje czy pańcia czegoś do łóżka do jedzonka nie dostanie :) Jeszcze kilka dni i będzie z góreczki :)
  20. [quote name='agutka']trzymam kciuki kochana :calus:[/QUOTE] [quote name='maciaszek']I ja kciuki zaciskam! Trzymaj się![/QUOTE] [quote name='Izabela124.']Niech wszystko pójdzie dobrze![/QUOTE] dzięki :) [quote name='majoka']Trzymamy kciuki od dzisiaj....[/QUOTE] [quote name='Tengusia']mam nadzieje że wsio ok u Ciebie :) u mnie jest pozytywnie, jak na tą chwilę jestem zadowolona :) jest zdecydowanie lepiej niż w Goczałkowicach i śmiem twierdzić że lepiej niż w Reptach ;)[/QUOTE] [quote name='majoka']Tengusia, super że Jesteś zadowolona (po tylu szpitalach) Alu, Ty pewnie już po i leżysz plackiem, a my myślimy i trzymamy kciuki[/QUOTE] już w domu , wczoraj byłam nie do życia , więc nawet nie zadzwoniłam tak jak obiecywałam ... dziś tylko od rana czekałam na wizytę lekarza by puścili do domu , tak więc jestem i czekam na dostawę sił witalnych :) Implantu niet , no NFZ nie podpisał zgody na zamówieniu , czekali do ostatniej chwili , bo szpital też chciałby leczyć nowoczesnymi technikami , ale to zarezerwowane dla prywatnych klinik . Implant kosztuje 8 500 zł .... więc oszczędzają . Wygram w Lotto to sobie sama kupię ;) Ogólnie czekam na poprawę samopoczucia . Dzięki za wsparcie :Rose:
  21. [quote name='Tengusia']dzięki :) teraz jestem w szpitalu na rehabilitacji, skupiam się głównie na chodzeniu bo chciałabym normalnie chodzić bo póki co pozostawia ono dużo do życzenia[/QUOTE] wróciłam ,chodzę na 3 nogach ;) i uśmiechnij się , wyrżnęłam dziś na doopę , bo na chodniku poślizgnęłam się na piasku .... na szczęście tylko łokieć obdarty , operowana stopa nietknięta ;)
  22. Pamiętaj , zaciskam :kciuki:
  23. [quote name='Tengusia']nie wiem jak tobie ale mi się w ogóle nie chce iść do tego szpitala :( tyle że ja na dłużej bo na 3 tyg :( w sumie w ciągu ostatniego roku spędziłam ok 7 miesięcy w szpitalach (sanatoriach) okropność :shake:[/QUOTE] ja jeszcze nie wiem na ile , mam nadzieję ,ze znów na minimum ...i wcale Ci się nie dziwię [quote name='agutka']ja na szczęście jeszcze do czynienia jako tako ze szpitalami nie miałam (no ciąża 14 dni- ostatnich) wcale nie zazdroszczę pobytu i ponownego krojenia ale chodzić trzeba a życie bez bólu to sprawa priorytetowa ;) Pisać chyba nie muszę ty Aluś dobrze wiesz że trzymam za ciebie kciuki :)[/QUOTE] ja też nie znoszę szpitali , a swoje już w nich przeleżałam .... tylko , no właśnie , zdrowie najważniejsze ;) [quote name='majoka']Nie znam nikogo, kto lubi siedzieć w szpitalu. Przy ciąży z Gabi spędziłam miesiąc szpitalu i to jeszcze z przymusową przesiadką (najpierw 2 tygodnie w Lubaniu, a potem wzieli mnie do Jeleniej - bo tam w razie czego oddział neonatologiczny). W sumie po jakimś czasie przyzwyczaiłam się do szpitala, ale najgorsze to że życie toczy się wokół, a Ty siedzisz i patrzysz przez szybę :( Współczuję Tengusiu, dla mnie miesiąc to był horror, a co dopiero 7 miesięcy:crazyeye:[/QUOTE] moja Babcia , Mama Taty , lubiła byc w szpitalu :D , na szczęście nikt więcej nie miałjej natury [quote name='Tengusia']dzięki ;) co zrobić to dla mojego zdrowia, jak mus to mus :roll:[/QUOTE] teraz odsiedzisz , potem już będziesz miala spokój ;) [quote name='Gioco']Trzymaj się Ala :-)[/QUOTE]sta ram się ;) ale ty też sie trzymaj :) [quote name='Izabela124.']Ale super fotki! Widać, ze super tam spędziliście czas :) Aluś, trzymam kciuki i zdrowia życzę![/QUOTE] super było Izuniu , naprawdę :) Jadę rano , mam nadzieję , ze będzie sprawnie i w czwartek rano zrobią zabieg i w piątek Cezary będzie mógł mnie zabrać do domu , bo po co mam tam leżeć .... boli wszędzie tak samo , a w domu przynajmniej spokój , swoja kuchnia i WC ;) Do zobaczyska :hand:
  24. Super wam się z psiakami układa i z Kissem i z ,,wnukami ,, ;) gdzie tak ładnie ? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140723_001.jpg[/url]
  25. [quote name='rainbow1']Dzisiaj jest piękny dzień, właśnie mijają dwa latka, od kiedy Boluś zamieszkał, w swoim kochającym go i docelowym domu. Niestety po drodze były nieudane adopcje, ale teraz jest już bezpieczny i kochany :) Mam kłopot z dodaniem zdjęć, dlatego podaję linka do zdjęć mojego szczęśliwego chłopaka, z którym wszystkich serdecznie pozdrawiamy :) [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.623174321134657.1073742502.399747383477353&type=1[/URL][/QUOTE] szczęściarze :kciuki: i Wy i On
×
×
  • Create New...