Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. No to zaciskamy za nowe Faraonki w PL:) pzdr.
  2. Alez jestem gapa:oops:.... W miniona niedzielę Zuzia + Ofik uczestniczyli w wystawie Championów w Lesznie!!!! [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, BOS, BOB!!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Gratulacje ogromne, bo to juz drugi tytuł Ofika z wystawy tej rangi: [COLOR=#800080][SIZE=4]CHAMPION O[SIZE=4]F[/SIZE] CHAMPIONS 2011 I 2013[/SIZE][/COLOR]:) brawo!!!:multi: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru166792_3855848413331_151998258_n_zpsf62c1a6f.jpg[/IMG] pZDR.
  3. [B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/B] (jedyny basenji zaprezentowany na tej wystawie) - dosk.1, CWC, BOS, [B]BOB[/B]:) Gratulacje dla Zuzi i podziękowania dla M.Milian za piękne zdjęcie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru166792_3855848413331_151998258_n_zpsf62c1a6f.jpg[/IMG] Pzdr.
  4. Pamiętam i zazdroszczę:) No i czekam na wizytę z njusami:) I zrobimy tak: ja - pierogi, a Ty - njusy. Może tak byc? No i zakupiłam maszynkę elektryczna do mielenia mięsa, więc mogą już byc pierozki z mięsem dla odmiany, hahaha... Pzdr.
  5. A czy dacie rade obciąć jej pazury...? Zdecydowanie ma za długie:( A co do samej Albinki. Jest tyle nowych psich biedulek, że chyba trzeba na nowo jakąs akcję reklamową jej zrobic... poprzypominac o stałych zobowiązaniach itp. pzdr.
  6. A ja dzisiaj, z rozpędu, zakupiłam na moim osiedlowym bazarku krówki mleczne z sezamem. I to dopiero jest pychota! pzdr.
  7. A wiecie, że ja jeszcze nigdy nie robiłam RTG moim ciężarnym sukom? tylko USG a i to nie zawsze... pzdr.
  8. [quote name='majka127']Witam, mam hodowlę posokowców bawarskich Czarnonosa Czereda.Obserwuję Wasze wpisy, fotki i podziwiam szczylki. Wszystkie , bez wyjątku , są piękne.Meldujemy się tutaj pierwszy raz, chociaż nie są to nasze pierwsze szczeniory.Oczekujemy na małe ,,posocznice"" po Wydze Sfora Nemroda I Miszy Czarnonosa Czereda.To już 40 dzień, USG potwierdziło ciążę mnogą. Mamy tylko problem z jedzeniem. Przez 4 tygodnie Wyga jadła potrójnie a teraz, kiedy trzeba, marudzi, kaprysi i je niewiele. Brzuchol przyrasta i zaczyna przeszkadzać.Pozdrawiamy wszystkie narodzone i te co się mają narodzić.[/QUOTE] To może podawaj mniejsze porcje a za to częściej. No i koniecznie trzeba dosmaczac:) Matka-Polka a na dodatek w ciąży - ma swoje prawa:) pzdr.
  9. Hahaha, jakie smieszne ujęcie:) [url]http://i49.tinypic.com/mkbtp1.jpg[/url] I mam pytanie, co to za śmiesznota jest pierwsza z lewej? [url]http://i50.tinypic.com/9vi99x.jpg[/url] pzdr.
  10. Taaaa...... takie pracowite, a nowych info ani fotek nie ma... _zdr.
  11. No to dawaj te zdjęcia Gryzi ze stertą rzeczy:) Pzdr.
  12. Asiaczek

    Hiro

    Super, super!!!! Jest się czym chwalic:) pzdr.
  13. Ło matko.... jaki poczochraniec:) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202011/DSC02490_zps12be6db5.jpg[/url] Pzdr.
  14. No to ja się przywitam w środe, bo to juz środa:) pzdr.
  15. No, zawsze to cos nowego pojawi się na ringach. Ale chyba ciężko przebic się tej rasie...? Wiem, że już wczesniej byly próby spopularyzowania tej rasy, ale jakos nic z tego nie wyszło... pzdr.
  16. Wpadam, wpadam.... subskrypcja działa OK, to mi nie umkniecie:) pzdr.
  17. Wieści - na razie niepokojące. Biopsja była dzisiaj, tak? A kiedy wyniki? pzdr.
  18. Ha, widze, że nie tylko ja doceniam "cud" w postaci ozdrowiałego aparatosa:0 A drugi cud, to lewitujący Buenosek:) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-mlVf4CBlksM/USoM_z77AHI/AAAAAAAAQhA/XGaxi6s7kPE/s512/DSCF6306.JPG[/url] No i trzeci - Lunka:) Eh, noc cudów (dla mnie):) pzdr.
  19. Asiaczek

    Diana :)

    Tez mam taką słodką Buraskę:) [url]http://i1069.photobucket.com/albums/u470/weroniaaaa/pets/DSC_6078_zpsce71a373.jpg[/url] pzdr.
  20. Ja dopiero na tym filmie zobaczyłam, jakie duże uszyska ma Mushu:) A Młody - taki grzeczny:) pzdr.
  21. W miniony weekend jeszcze było sporo sniegu na Polach Mokotowskich. Ale dzisiaj - zdecydowanie mniej... Ciekawe, jak będzie wyglądał nasz teren na spacery w najbliższą sobote i niedzielę, bo jest szansa, że spacerek się odbędzie:) pzdr.
  22. Żyją, żyją, dzisiaj rozmawiałam z połówką M&S:) pzdr.
  23. Rzeczywiście, bardzo ładny, piękn głowa i wyraz:) Będzie debiutował w NDM w kwietniu:) Pzdr.
  24. Noooo, Hopka ma cudownie:) Spacery, kolezankę doris, która jest baaaardzo gościnna i czestuje mięskiem;), dzieci do zobawy .... eh, wraca wiara w człowieka:) pzdr.
×
×
  • Create New...