Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. No tak. Takie zycie... Jak trzeba, to trzeba:) A teraz walcz z niechcianym "sublokatorem"... I czekamy na te masy zdjęć, którymi nas zalejesz;) pzdr.
  2. No to fajnie:) Pzdr.
  3. Cudnie tam było:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/gory/IMG_2077_zpsd87019ac.jpg[/url] I kawałek od hotelu przeszliscie:) Gość - piękna wystawowa stójka, hahaha [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/gory/IMG_2113_zps10cdc507.jpg[/url] Pzdr.
  4. No to - zgodnie z obietnicą - lecimy z tłumaczeniem imion miotu "U":) [COLOR=#800080][SIZE=4][B]Suczki[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#800080][B]UNEXPECTED JUBILEE VERSION - nieoczekiwana jubileuszowa wersja/odmiana UPGRADE JUBILEE GIRL - jubileuszowa nowa wersja UNIQUE JUBILEE NAME - niepowtarzalne jubileuszowe imię [/B][/COLOR] [COLOR=#0000cd][B][SIZE=4]Samce[/SIZE] USER JUBILEE AGENT - jubileuszowy użytkownik agent USER JUBILEE FRIENDLY - jubileuszowy łatwy w obsłudze użytkownik UPDATE JUBILEE TO DADDY - jubileuszowa zaktualizowana wersja tatusia[/B][/COLOR] Pzdr.
  5. [quote name='FredziaFredzia']Obcięty afgan? Nie... Ich długie włosy w biegu - mnie hipnotyzują na wystawie. ;)[/QUOTE] [quote name='jamnicze']No ja nie mogę, śmiesznie to wygląda :evil_lol: I tylko pytanie: po co?[/QUOTE] [quote name='Angi']mnie się podoba :D A może jakiś starszy? Chory? Albo coś w tym typie... :)[/QUOTE] A mnie się podoba:) Wszystko widac, nic sie nie ukryje:) A po co? Nie wiem, dlaczego ten afgan został tak ostrzyzony. Chyba raczej nie był chory, bo włos ma długi i pieknie zadbany, nie jest wychodzony. Może po prostu ot, tak, dla zabawy:) Ja onego czasu tez strzyglam moje persy i takie ostrzyzone, juz lekko odrosnięte - wystawiałam na wystawach, oczywiście [I]out of competiton:)[/I] Ludzie sie dziwowali, co to za nowa rasa kotów. A strzyglam je tak, że głowa była podobna do chryzantemy, włosy na łapkach (cos podobnego jak u afgana, lecz zdecydowanie krótsze i albo goly ogon albo tylko przetrymowany. Wyglądały zjawiskowo, byly takie aksamitne.... Pzdr.
  6. Jak Wam się podoba? Bo dla mnie - BOMBA!:) [B]♥[/B] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=604583176221951&set=o.276605792433207&type=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/s480x480/538136_604583176221951_1903566143_n.jpg[/IMG][/URL] pZDR.
  7. Jasne, zaraz przetłumaczę:) [B]Anusia[/B] będzie jutro u mnie, to dogadamy termin:) pzdr.
  8. O, nie wiem, dlaczego, ale wydawało mi się, że to dosyc młody psiak. A tu, proszę, juz zaawansowany w wystawy:) Pzdr.
  9. Dobra, dobra. To kogo zaprosiłas? Kogo i kiedy mam się spodziewać?:) Pzdr.
  10. [quote name='*anusia&ajlu*']śliczniasta :loveu: i już niedługo będzie u cb :) już mają oczka otwarte, w weekend będą golone, niedlugo przegląd i won do nowych domów :evil_lol: szybko zleci :) i się zacznie :diabloti:[/QUOTE] Mówisz, że będzie się działo, tak?:) pzdr.
  11. Oj, nie narzekaj na zdjecia:) Ważne, że są:) pzdr.
  12. [quote name='Emiś']Jesteśmy po badaniu. Jama brzuszna czysta, nie ma guzów ani na wątrobie, ani na śledzionie. Nerki ładne. Tak więc na razie jedynie wzmacniamy stawy + przez 3 miesiące ma brać wit. B1.[/QUOTE] Uffffff........ nie lubię, gdy skorupiaki męcza nasze zwierzaki... pzdr.
  13. A u mnie wyświetla się komunikat, że zawartość niedostepna.... pzdr.
  14. Tak wyszło... pzdr.
  15. Tak z ciekawości pytam, czy Florida zostaje w hodowli? Bo umaszczenie ma niesamowite... Pzdr.
  16. [quote name='Cantadorra']Z tego co jest napisane wyżej,to dostał Kanis antybiotyk. A jak często jest u weta Kanis i co robi wet, to tego nie wiemy :( Ja martwię się o Kanisa.[/QUOTE] Antybiotyk to jedno, a wycisnięcie gruczołów tez może byc pomocne... No nic. Kanis jest pod opieką. pzdr.
  17. Brawo, gratuluje:) Chwalcie się, chwalcie:) pzdr.
  18. Mmmmmm... Malinka:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_7471.jpg[/url] pzdr.
  19. Czyli po prostu zaniedbanie... Frida, hm, jak dostojnie:) pzdr.
  20. Ooooo, we Włocławku to i my będziemy:) cudny łepek:) i jaka ładna obrózka:) [url]http://i48.tinypic.com/2u6pr8j.png[/url] Pzdr.
  21. A jaka to firma? Pytam tak dla ciekawości:) pzdr.
  22. Zobaczcie, jakie to proste:) [h=5]♥ [/h][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=505559966156682&set=a.199847876727894.55649.199846313394717&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/32167_505559966156682_225700987_n.jpg[/IMG][/URL] Pzdr.
  23. Od poniedziałku do środy, czyli do 18 do 20 lutego br. pzdr.
  24. Ale obstawa:) [url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179762_139899389509541_1441468332_n.jpg[/url] pzdr.
  25. No! Bo juz myslałam, że się nie podobają;) Pzdr.
×
×
  • Create New...