-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[h=5]WDS Budapest - statistic for basenjis Basenji 52 Baby Dog 3 Puppy Dog 1 Junior Dog 7 Intermediate Dog 4 Open Dog 5 Champion Dog 5 Baby Bitch 3 Junior Bitch 8 Intermediate Bitch 3 Open Bitch 4 Champion Bitch 9[/h] Pzdr.
-
Widocznie Właścicielka nie chce uczestniczyc na forum DGM... A przeciez zawsze można napisac, że dziękuję, więcej mnie tutaj nie bedzie, prawda? pzdr.
-
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
Asiaczek replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Witamy sie w kwietniu u Fantusi:) pzdr. -
Dobrze ma Hadarek:) Lezy sobie na podusi... Pzdr.
-
Gratlacje dla mamusi i Właścicielki:) pzdr.
-
[quote name='anka_szklanka']szkoda, że nie wiedziałam wcześniej ;) No nic, powodzenia![/QUOTE] Jezeli chodzi o zgłoszenie psiaka, to termin jest przedłuzony do 8.4.2013 r. Pzdr.
-
[quote name='ENDRIUTRACKER']my mamy sprawdzony hotel w ARADZIE ... jakby co :cool1:[/QUOTE] Napisz cos więcej na PW, OK? I o hotelu i o kosztach transportu:) pzdr.
-
Witamy sie przy mijających Świętach:) Pzdr.
-
Zabieram się do opracowania jakichs fotek. Może te świąteczne i dzisiejsze będa w sam raz...? pzdr.
-
Witam Wszystkich po dluzszym milczeniu:) Fakt, wpadałam "jak po ogień" i wylatywałam... i tak zeszły 3 tygodnie:) Mam nadzieję, że teraz juz będe wolniejsza i bede mogła poświęcić więcej czasu na DGM:) Dziękuję za wszystkie zyczenia Wielkanocne, snieżne, słoneczne, radosne, dobre... Wiecie, że dla moich Przyjaciół wysyłam wirtualnie takie same:) Pzdr.
-
[quote name='Guciek']ja sie zastanawiam nad wyjazdem, Piskay juz nas ocenial, nie zrobil na mnie dobrzego wrazenia, chodzil wkurzony po ringu i strzelal fochy... To bylo w grudniu w Nitrze. [B]Asiaczek mozesz mi na priv wyslac koszty?[/B] Musze przekalkulowac co mi sie bardziej oplaca ;-)[/QUOTE] Niestety, z uwagi na nnikłe zainteresowanie wspólna jazda - nie organizuje busa.... Bardzo żałuje tej wystawy:( pzdr.
-
My tez juz zgłoszeni i opłaceni. No i [B]mamy jeszcze 1 miejsce w busie z W-wy.[/B] Lub nawet 2, w zalezności od wielkości zabieranych psow:) pzdr.
-
Ja bym sie wybrała:) A jak z kosztami transportu i hotelem? Kto to bedzie organizował, tzn. hotel? Tutaj jest skrót, jak zdobyc tytul Championa Rumunii: [url]http://www.ach.ro/2011/crr/RCh%20engleza%202011.pdf[/url] Tutaj - Championa Rumunii Weteranów: [url]http://www.ach.ro/2011/crr/RChV%20engleza%202011.pdf[/url] Tutaj - Młodzieżowy Champion Rumunii: [url]http://www.ach.ro/2011/crr/RChV%20engleza%202011.pdf[/url] Tutaj - Champion Rumunii CUM LAUDAE [url]http://www.ach.ro/2011/crr/RChCL%20engleza%202011.pdf[/url] Pzdr.
-
[quote name='zielona'][SIZE=3][COLOR=#800080]Takie buciki to rewelka, haha nie mogę się napatrzeć.[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] I to chyba sa nawet odbalskowe...? pzdr.
-
[quote name='M&S']Asiu, szkoda glukozy.... Ja o wilczych i ich hodowlach już nic nie mówię.... A to nie są hodowcy, tylko producenci.[/QUOTE] Tak własnie... [quote name='Izabela124.']Witaj Asiaczku :)[/QUOTE] Cześć, Kochana:) [quote name='jamnicze']Czego to ludzie nie wymyślą żeby się dowartościować :shake:[/QUOTE] Mnie to włosy na głowie staneły, jak sie o tym dowiedziałam... Uważam, że jak ktos nie ma warunkow do hodowli, to nie powinien się za to brać... Ja zawsze chetnie potrzymam malce do 9 i 10 tygodnia, aby zobaczyc, co z nich wyrasta i móc powiedziec przyszlemu właścicielowi o ich charakterach... a i to w sumie i tak za krótko... pzdr.
-
Nie mamy innego wyjścia:) A, ostatnio uslyszałam, że wartośc hodowli nie mierzy sie ilością zdobytych pucharów i tytułów (sic!), ale.... szybkościa sprzedawanych szczeniąt.... Do tego doszlismy w hodowli...?!?!?!? Aby jak najszybciej sprzedac?!?!?! a co z planami hodowlanymi, co z poprawianiem rasy...?!?!?! Jak widac, wszedzie kasa, kasa, kasa..... I niech mi nikt nie mówi, że to normalne. A dodatkowo, to właściciele psów z tej konkretnej hodowli dzwonia potem do mnie i pytają o podstawowe rzeczy, bo.... właściciel nie potrafi nic konkretnego powiedzieć! Masakra, i tek ktoś nazywa siebie hodowca...?!?!?! Ludzie... Pzdr.
-
Hahaha, na pewno! No nic, spadam na śniadanie. Maluchy nakarmione, posprzątane po ich działalności, więc pora na moją małą przyjemność w postaci pysznego sniadania. A potem chyba do łóżka, bom przeziębiona, z nosa leci a i gardło nie odpowiada normom; kaszel taki jakby ropny, katar - to samo. Nie jest dobrze, ale sie nie poddajemy;) pzdr.
-
Wiesz, moge kupic za 400 zl w TV shopie lub za 179 zl na Gruperze. chyba wybiorę tę druga opcję. W tym mopie z Grupera jest regulacja pary/wody i o to mi głównie chodzi. więc wyboru zbyt dużego nie mam... Bo czym się mogą różnić? Mocą...? Na pewno ceną. A czym jeszcze? Ma myc podłogę i juz;) pzdr.
-
Oj, ten mop parowy to juz za mna dłuuuugoooooo chodził.... A teraz, jak mam możłiwośc wypróbowania jego działania i przekonania się, czy się sprawdza u mnie czy nie - to wiem, że GO CHCĘ:) Pzdr.
-
Taaaaaa...... wycieczka treningowa;) A ja ostatnio opanowuje sztuke władanie mopem parowym:) codziennie moja podłoga we wszystkich pomieszczeniach jest myta. Niestety, to jest starszy model mopa i nie ma regulacji pary/wody. I trzeba umyć podłogę, zamknąc pokój na jakieś 20-30 minut, aby podłoga wyschła. Bo inaczej to b.brzydko wygląda... chyba się jednak zdecyduje na taki nowszy model za 179 zł na Gruperze. Musze tylko jeszcze sprawdzic, ile kosztuje dostawa:) Dostałam zwrot za podatek za 2012 r., to mogę szalec, prawda...?;) pzdr.
-
Patrz, a ja sie nie domysliłam.... dobrze, że zadzwoniłam, bo chciałam na przegląd przyjechac.... No to by sobie Praga oglądnęła moje baski;) pzdr.
-
Jezeli dobrze pamiętam, to rozprawa jest 24 maja br. Pzdr.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Tak, tak:) Własnie go tam dzisiaj widziałam i udostepniłam:) pzdr.
-
Hej Kulki:) Aniu, w piątek Oddział nieczynny! Jezeli nie wiesz, to informuję:) pzdr.
-
Bogarka - w tym roku niestety nie będzie mnie na WDS 2013. Bedzie za to jeden z piesków z mojej hodowli - RICH BOY Asiaczek FCI:) Możesz mu kibicowac:) Pzdr.