-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Ja we wtorek mam prace popołudniu. Czyli poniedziałek:) super! Narobie pierogów az będzie furczało i ma byc wsio zjedzone, bo lodówka mała;) pzdr.
-
No so....? pzdr.
-
Zastanówcie się, M&S, w który dzięn możecie wpaść. Może poniedziałek? [B]jamnicze [/B]- a może robilas juz jakies ustalenia wśród ludków? pzdr.
-
No dobrze, to powiem Wam, jakie imiona wybrałam:) Suczki UNEXPECTED JUBILEE VERSION - trikolorka UPGRADE JUBILEE GIRL - sunia ze strzałką UNIQUE JUBILEE NAME - sunia bez strzałki Samce USER JUBILEE AGENT - z podkolanówką:) USER JUBILEE FRIENDLY - strzałka od kryzy UPDATE JUBILEE TO DADDY - szeroka kryza W niedzielę porobię nowe fotki maluchom, to wtedy zobaczycie, jak imiona pasuja do niuńków:) Od razu wyjasniam, że z uwagi na to, że miot jest XX, czyli jubileuszowy, w kazdym imieniu jest słówko "JUBILEE". I że imiona mialy byc i sa komputerowe:) pzdr.
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Asiaczek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Zaległości fotaskowe postaramy się nadrobić w najbliższym czasie :) Księżniczka miewa się dobrze, dobrze wychowała swoich poddanych, jedni kroją mięsko, drudzy miziają po brzuszku, trzeci trzymaja na kolankach gdy w ciągu dnia księżniczka chce się poprzytulać mimo tego, że poddani pracują, czwarci rzucają piłeczkę i inne gadżeciki, a wszyscy wychodzą na spacerki i na nich poruszają się lekkim truchtem lub w wesołych podskokach, żeby dostosować się do temperamentu księżniczki;)[/QUOTE] Cudnie:) pzdr. -
Gryzia jest śliczna. A na dodatek pręguska:) [url]http://i.imgur.com/6jxpO9r.jpg[/url] A dawałas juz ogłoszenia w jej sprawie? Czy to jeszcze za wcześnie? pzdr.
-
Cudne zdjęcie:) http://i47.tinypic.com/20p3b0y.jpg Pzdr.
-
My też. W dniu 8 listopada 2012 wyslałam wniosek on-line do ZG. Ciekawe, czy dotarł i czy "już" została przekazany do FCI.... Chyba pora trochę zdenerwować panie z ZG;) pzdr.
-
Na DGM reklamuje ise firma naszej koleżanki z forum: [url]www.abamax.pl[/url] Ja mam matę do samochodu tej firmy (pies wygrał na wystawie:)) i tez jestem zadowolona. Pzdr.
-
Hej, [B]M&S[/B], gdzie jestescie?:) pzdr.
-
Phi, tylko jedna osoba zainteresowana.... mało:) pzdr.
-
HAPPY VALENTINE dla fanów i sympatyków tej Galerii:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/cats_zps1ef9a54c.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Asiaczek replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Wszędzie kiepsko z finansomi. U mni eostatnio tez... pzdr. -
Bardzo ładne zdjęcie:) No i uszy Kati na pierwszym planie:) [url]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wiosenne%20treningi/_DSC3619_zps25bc080a.jpg[/url] pzdr.
-
Oj, wiemy, że nieraz tak bywa.... Pzdr.
-
Mam już imiona dla miotu "U". Jestescie ciekawi? Kto ciekaw - ręka do góry! pzdr.
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Asiaczek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Melduje sie na wątku Fraszki:) Jakie postępy! pzdr. -
[quote name='Nutusia']Oby, oby - bo to by znaczyło, że ta mała sunia domek znajdzie do końca tygodnia :) A jeszcze co do statystyki. Jeśli się nie pogubiłam, to Motello był nasz jubileuszowy - TRZYDZIESTY! :)[/QUOTE] Oooooo, tutaj tez jubileusz:) [quote name='Poker']Mój maz ciągle mnie namawia ,żeby założyć album ze zdjęciami i opisami psów, które przewinęły się przez nasz dom. Muszę się zabrać za to.Będę miała trochę roboty.[/QUOTE] Bardzo dobry pomysl. tylko, że mocno czasochłonny.... Gratuluje Żelince, Motkowi, że mają nowe DS:) Powodzenia! pzdr.
-
No nie! Prosze nas tutaj nie szantazowac:) Poprosimy o foteczki z lutego i basta! pzdr.
-
jamnicze psychicznie się nastawia na wizyte u mnie.... tyle basków.... Pzdr.
-
Oj, jak smutno.... ["] pzdr.
-
Do poczytania... [B][I][FONT=Verdana]Słynne cytaty Sportowe:[/FONT][/I][/B] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]1."Biegnie Smolarek lewą stroną, po prawej puszcza Bąka."[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]2. "Adam Małysz skoczył 125 metrów. Czy Janne Ahonen go przeleci?"[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]3. "Jadą! Całym peletonem. Kierownica obok kierownicy, pedał obok pedała."[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]4. "Trener Włoch rozkłada ręce, trzymając się za głowę."[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]5. "Nawet nie pseudokibiców a bandytów, bo tak trzeba nazwać tych dżentelmenów".[/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]6. "Zawodnicy są tak zaangażowani w walkę, jak aktorki filmów porno w dialogi"- Jerzy Kulej.[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]7. "Mecz zaczyna się za 15 minut, a wynik ciągle jest ten sam."[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]8. "Podczas meczu piłkarskiego nad stadion opada gęsta mgła. Jak państwo widzą, zawodników już nie widać!"[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]9. "Ta radość jest niesamowita. Ludzie się bawią, tańczą się.."-Tomaszewski[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]10. "Kibiców szwedzkich nie ma zbyt dużo, ale za to nie grzeszą urodą" - Andrzej Zydorowicz[/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]11. "Dostałem sygnał z Warszawy, że mają już państwo obraz, więc możemy spokojnie we dwójkę oglądać mecz."[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]12. "Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku, jak dawniej."[/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]13. "Mówię państwu, to jest naprawdę niezwykła dziewczyna. Dwie ostatnie noce spędziła poza wioską." 14. "Na trybunach nie ma żony Michała Bąkiewicza. Może dlatego, że nie jest żonaty." 15. "Zawodniczka nawiązała łączność z koniem." 16. "Siatkarze plażowi są często samotni, bo nie mają czasu na założenie rodziny. Ale są za to bardzo rodzinni." 17. "Obrona Mike'a coraz bardziej śmierdzi. Jak dworcowa knajpa." 18. "Polak walczy z Murzynem - to ten w czerwonych spodenkach." 19 "Szurkowski, cudowne dziecko dwóch pedałów." 20. "Na stadionie nikt nie siedzi, nikt nie stoi - wszyscy stoją."[/FONT][/I][I][FONT=Verdana] [/FONT][FONT=Verdana] 21. "Nogi piłkarzy są ciężkie jak z waty." 22. "Można to wyczytać z wyrazu twarzy konia, gdy jest zbliżenie." 23. "Teraz widać, ile kręci się tu dziwnych owadów podobnych do nietoperzy." [/FONT][COLOR=#2f2f2f][FONT=Verdana] 24. "Jeśli Tyson podniesie się po tym ciosie, to będzie największy cud od zmartwychwstania Łazarza".[/FONT][/COLOR][/I] Pzdr.
-
[quote name='magdola']niestety nie wymiziam kruszynek cudownych , ale wirtualnie jak najbardziej <3[/QUOTE] Jak to? Nie przyjedziesz do W-wy...?!?!?!? [quote name='*anusia&ajlu*']magadola wymiziam za ciebie :D niedługo ;)[/QUOTE] Że w najbliższy piątek, to wiem. Ale o której będziesz?:) pzdr.
-
Tak wiem, czytałam. tylko czy w wynajmowanym mieszkaniu bedzie chciał cos takiego sobie zafundowac...? zobaczymy:) pzdr.
-
Ładnie prezentuja się obróżki i chłopaków:) pzdr.