-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Izabela124.'][B] Proszę jutro od 10 trzymać za mnie i za Kissa kciuki, bo wystawiamy się w Drzonkowie :D Zaraz do Wawy jedziemy. Pozdrawiam[/B][/QUOTE] Musowo!!!! A co to za cudo ta perełka? Jakos jej nie kojarze.... [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_0086.jpg[/url] Na zdjęciach widac, że nensi puszczona luzem biega, bawi sie ale i pilnuje sie Was:) pzdr.
-
Piękna reklama willi z tle;) [url]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/562986_142097479289732_572514948_n.jpg[/url] Cudo!!! [url]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/307448_142097485956398_2067249128_n.jpg[/url] Pzdr.
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Muszu nakręcony i bardzo ładnie pobiegł:) A te 2 razy, co wyłamał, to sie nie liczy;) pzdr. -
Ktoś chetnyna fotki? Bo mam troche zaległości... pzdr.
-
Małe wychodza 6 razy dziennie, ale i tak jeszcze potrafia tak ze dwa razy siknąć w domu. Ale jestem dobrej myśli:) pzdr.
-
Na jednym ze spacerów Tori i Tami - 2xkomplet:) Alez sukces.... pzdr.
-
[B]Gezowa[/B] - masz racje:) pzdr.
-
A oto "urobek" dzisiejszego dnia: - 2x si - 1xku (Torinka!) I znowu torinka na przedzie, Tamisia - popiskiwała i szła z tyłu... Smazki smaczkami, ale chyba troche za wietrznie bylo dzisiaj rano... Ale i tak się cieszę, że pierwsze oty za nami. Koty w postaci pierwszej ku;) pzdr.
-
Niewiniątko... [url]https://lh3.googleusercontent.com/-oZ7Jh_Vqs60/US5w2ScmMVI/AAAAAAAAVSE/IPRbrmpl5a0/s351/P160213_20.45.jpg[/url] pzdr.
-
Potwory potworzaste:) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/panna%2027mies/DSC00001.jpg[/url] pzdr.
-
A ja jeszcze i dzisiaj a i tak dooooopa...;) Nikt nie odpowiada. pzdr.
-
No tak. Kolejny spacerek dopóty, dopóki Torinka będzie u mnie.... Pzdr.
-
Siedząca niewinność:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3982_zpsac5d6fd6.jpg[/url] pzdr.
-
Dzisiaj Tori i Tami były po raz pierwszy na spacerach. Pierwszy spacer był osobno; najpierw Tori a potem Tami. tori - dzielnie sobie radziła, szła przede mna, ale.... ani si ani ku ni ebyło. Tami - bardziej lekliwa, generalnie szła za mna, od czasu do czasu przyspieszając i wyprzedzając mnie:) Ale tez ani jednego ani drugiego nie było. No nic. Liczył sie spacer i poznanie terenu:) Następny spacerek byl ok. 13-tej. Wzięłam obie dziewczyny z zaskoczenia i.... siku zaliczone!!!! Niestety, qu zostaly solidarnie doniesione do domu i jedna potem znalazła sie w kociej kuwecie, a druga w kojcu, na gazetach. Ale tym razem Tami była ta przodująca, a Tori - zostawała w tyle;) Sunie zmęczone chłodem i wrazeniami, ale generalnie szło nam sie dobrze. Dzisiaj ok. 21-ej spróbujemy tez wyjśc na dwór. Co prawda bedzie juz ciemno, ale może tym razem też uda sie "coś" pozostawić na dworze...? pzdr.
-
[quote name='Anecioreczek']ja również gratuluje Ofikowi ! :) a maleństwo jaki mały gremiln w pościeli ]:->[/QUOTE] Dziękować:) [quote name='*anusia&ajlu*']jest jedno takie Lambrusco Emilia czy jakoś tak, półsłodkie? czy to te? byłam dziś specjalnie zobaczyć czy to takie ;) innego nie było z takim korkiem ;)[/QUOTE] Cholibka, czemu ja nie spojrzałam na etykietke? pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Nawet więcej, bo była przysmażona cebulka i kiełbaska (żeby tak całkiem wegetariańsko nie było ;)) Nazwy, to ja też nie pamiętam, za to wiem na której półce stoi u mnie w Biedronce :evil_lol:, na dolnej :eviltong:. Ale fakt, też je lubię, jest takie delikatne, lekko gazowane i dlatego stoi przy szampanach i ma taki jak one koszyczek na korku, może odnajdziesz :roll: Widać, że malutka dobrze się czuje w nowym domku :)[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru100_2401_zps2b725119.jpg[/URL][/QUOTE] To może, przy najblizszej Twojej bytności w Biedronce, zrób zdjęcie tego winka?:) Teska apetyt ma, nie zawsze trafia z sikaniem. Ale jestem dobrej myśli:) [quote name='M&S']Gratulacje dla Ofika!!!!![/QUOTE] Moze Zuzka zajrzy to sama podziękuje:) pzdr.
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Oooo, nowy tytul Galerii:) Pzdr. -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Asiaczek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No, to mi ulżyło! :) Asiaczku - na Mokotowie w okolicy Morskiego Oka ;)[/QUOTE] Pare przystanków tramwajowych dalej... przy TVP [quote name='Nutusia']Najlepszy to jest mój Sławek jak się nad nią "lituje". Weźmie na kolana i gada: "No widzisz, nie chcą Cię. Bo to głupie ludzie są, skoro Cię nie chcą. Ja bym Cię chciał, bo fajna jesteś, ale nie mogę Cię chcieć. Jeszcze się będą prosić, żebyśmy im Ciebie dali..." itd... itp... itd... :)[/QUOTE] Ale super tekst:) pzdr. -
Hohoho, jaki piekny portret:) [url]http://i45.tinypic.com/11i3ls6.jpg[/url] pzdr.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Asiaczek replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Kołnierz jest dobry na takie lizanie:) To odezwij sie do nas już PO:) pzdr. -
I piękne zdjęcie Zuzi i Ofika, za które ciepło dziękuje Monice M. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru166792_3855848413331_151998258_n_zpsf62c1a6f.jpg[/IMG] pzdr.
-
[quote name='Cienka']Ktoś tu mówi o pierogach ja nadal przeżywam te pyszne pierogi u Ciebie Asiu :eviltong:[/QUOTE] Ja pisałam o pierogach:) A to z tej przyczyny, ze zakupiłam elektryczna maszynke do mięsa (stara dała ciała totalnie...) i zamiaruję zrobic pierozki z mięsem. Nie przepadam za takim farszem, no, ale w ramach samodoskonalenia zrobie ten dobry uczynek. Wstepnie na takie pierozki zaproszona jest Ajlu. Kto jeszcze/:) pzdr.
-
Tradycyjnie, z rana, robiąc zakupy w moim sklepie, musiałam wypatrzec nastepna niekonsekwencje i niedbałość ze strony personelu tegoz sklepu. Na małym podwyższeniu stoi pojemnik z bananami. Banany juz nie pierwszej świezości. Nad owocami napisana jest cena 4,99 zł, a na palecie na dużej kartce papieru - 2,50 zł. Pytam sie, która z tych cen jest obowiązująca. Natychmiast pada odpowiedź, że 4,99 zł. No więć pytam się, do jakich bananów odnosi sie ta druga cena, czyli 2,50 zł. Odpowiedź: ta cena jest nieaktualna..... Na to ja: No to dlaczego nie jest skreslona/wymazana/usunięta? Odpowiedź: Bo nalezy patrzec na tę cenę na górze, a nie na dole.:mad: No więc dalej drążę temat, przy czym, odpowiedzi udzialały mi juz 3 panie w tym kierowniczka (NIE właścicielka sklepu). [B]- Jezeli jest JEDEN asortyment bananów, to dlaczego sa DWIE ceny? - Przeciez to normalne, że patrzy sie na górną cenę, a nie na tę na dole.... Jak się wydaje, najwazniejszą sprawa w tej dyskusji był nie fakt, że byly DWIE ceny wypisane ręcznie, ale że ja źle patrzyłam.... [/B] ręce mi opadły i chyba trzeba porozmawiac z włascicielka sklepu, ale tutaj prawdopodobnie moge napotkac na opór materii ludzkiej. Bo właścicielka to typowa blondi, jeżdżąca erenowym BMW, pięknie opalona w solarium, jeżdżąca po chodnikach i.... rzadko bywająca w sklepie... Pzdr.
-
[quote name='*anusia&ajlu*']Asiu ale dopiero będzie spotkanie jak wrócę z wystawy (Cruft) ;) to niedługo bedziesz profesjonalistą, jeżeli chodzi o pierogi :D chociaż już raczej jesteś :D GRATULACJE!!!![/QUOTE] Tak, tak:) Po powrocie meldujesz sie telefonicznie i dogadujemy termin:) Wierze, że będzie co oglądać i co komentowac:) [quote name='WeronikaM']gratulujemy :) :klacz::klacz:[/QUOTE] Dziekuję w imieniu Zuzi:) pzdr.