Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Dzisiaj wpłaciłam 120 zł dla urgo z bazarku. Jak pieniadze będą na koncie, prosze o potwierdzenie u mnie na bazarku:) pzdr.
  2. Looooooooz.... [url]https://lh3.googleusercontent.com/-NTE2e64yfwY/URkf1mU5JQI/AAAAAAAABv8/KNMq7TaDtRI/s640/_MG_0525.jpg[/url] Pzdr.
  3. Tak, wiem, że troche zaniedbała mGalerię. Niestety i wsród emerytów jest takie pojęcie "brak czasu". Ale postaram się dzisiaj "coś" wstawic. Ale popołudnu, Ok? pzdr.
  4. A, byly jeszcze słodziutkie jabłuszka:) No nic. spadam na śniadanko i sama sobie zycze "smacznego":) pzdr.
  5. No to lecimy z wynikami z Włocławka:smile: Zaprezentowalo się 8 basków, w tym 5 "moich";-). Wyniki w kolejności pojawiania się na ringu: [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR] [B]Lans zakończył Championat Polski!!!!!!!![/B]:multi::multi::multi:, z czego jestem b.dumna. Ma juz rozpoczety przez 3 CACIB'y Interchampionat. Tak więc pora na lansowanie się poza granicami PL:smile: [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, BOS, BOB, BOG2!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Serek na finałach biegł jak uskrzydlony, cudnie mi sie z nim wspólpracowało:smile: Niezawodny - jak zawsze:loveu: [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RED ROSE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR] To juz [B]drugi wniosek Rudej Ryski na Championa Polski[/B]:multi::multi: [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]SWEET LIKE HONEY siaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi:[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B].[/B][/SIZE][/COLOR] To [B]pierwszy wniosek Sue na Championa Polski[/B]. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran, BIS VET.3[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi: - [B]niezawodna:)[/B] pzdr.
  6. [QUOTE=owczarek'ab;20567362]Lemon Land of Freedom - dosk. 1, Zw. Młodzieży, Best Junior - rozpoczynamy młodzieżowy championat! :)[/QUOTE] Gratulować:) pzdr.
  7. No to lecimy z wynikami z Włocławka:) Zaprezentowalo się 8 basków, w tym 5 "moich";). Wyniki w kolejności pojawiania się na ringu: [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR] [B]Lans zakończył Championat Polski!!!!!!!![/B]:multi::multi::multi:, z czego jestem b.dumna. Ma juz rozpoczety przez 3 CACIB'y Interchampionat. Tak więc pora na lansowanie się poza granicami PL:) Chciałam tylko wspomniec, że na 5 wystawach Lansa, ja prezentowałam go na 4 z nich. Nie musze chyba dodawac, że biegąło nam się świetnie:):) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, BOS, BOB, BOG2!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Serek na finałach biegł jak uskrzydlony, cudnie mi sie z nim wspólpracowało:) Niezawodny - jak zawsze:loveu: [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RED ROSE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR] To juz [B]drugi wniosek Rudej Grubej Ryski na Championa Polski[/B]:multi::multi: Pierwszy dostała na ubiegłorocznej Klubowej. Ruda - poszla ładnie, choc ja sama czulam, że jednak brakuje nam (tzn. Rudej Ryśce i mnie) zgrania. No i jeszcze duuuuzo pracy przecd nami... [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]SWEET LIKE HONEY siaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi:[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B].[/B][/SIZE][/COLOR] To [B]pierwszy wniosek Sue na Championa Polski[/B]. Sue pięknie się zaprezentowała, chociaz w porównaniu z Rudą Ryską, ani jedna ani druga nie pokazały się z tej najlepszej strony. No, ale - koty za ploty. Nadal ćwiczymy i nadal mamy ochotę na nastepne wystawy:) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran, BIS VET.3[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi: Felka - jeszcze powalczyla, ale juz widze, że to może byc jej ostatni sezon w klasie weteranów. Raz, że coraz ciężej biega, chociaz ładnie trzyma wagę i sylwetkę, dwa - od grudnia do klasy weteranów wejdzie Żelka, jej córka. I chyba Mamusi Felce damy juz spokój. Niech sobie lezy na kanapie i pachnie, prawda?:) Tak po krótce - cudowny, mrozny dzien. Bylo troche zawirowania z dojazdem, ale to raczej z winy kierowcy, który źle wpisywał nazwę miejscowości:) Ale dalismy radę! Na miejscu, niestety, mała sala, małe ringi.... Ale wiecie co? Chyba w przyszlym roku tez tam pojedziemy:) Catering - mmmmmm, palce lizac! Kto nie był, niech żałuje! Kanapeczki, "własnoręcznie" pieczony chlebus, kotleciki mielone, pomidorki, ciasto (2 rodzaje!!!!), kabanosiki, jajeczka na twardo, cukireczki sezamowe, sałatka jarzynowa..... Niestety, mimo, że nam apetyty dopisywały, to i tak sporo jedzonka wróciło do W-wy... Wymienilismy sie tylko jedzeniem. Ja - zamiast wozic nazad kotleciki, dostałam cały pojemniczek cudownej sałatki jarzynowej od Alicji do Sue i spory kawałek chlebusia pieczonego przez Rafała W. Pychota!!!! I dlatego za chwilę siadam do sniadania i będe miała co wspominac:) Pzdr.
  8. Słodyczka:0 [url]https://lh6.googleusercontent.com/-fZ3Vu_5YHBw/UTyehwBi4SI/AAAAAAAABM8/QBtYHLJRSro/s640/DSC00097A.JPG[/url] A Bryńka to rzeczywiscie gacek:) Pzdr.
  9. [quote name='Anecioreczek']Tic Tac do tej pory zostawia mi czasami (na przyklad dzisiaj rano) w domu kałuże niestety, ale na spacerach łapie ze trzeba si i kuuu.. na szczescie tego drugiego w domu juz nie zostawia ;)[/QUOTE] Moze to jakieś przesilenie bylo w sobote i niedzielę, bo juz nie dawałam rady.... Nic tylko szmata i neutralizator, szmata i neutralizator.... Juz mi nawet na prwej rece jakaś alergia wyskoczyła...:( [quote name='M&S']Spokojnego dnia :)[/QUOTE] Troche późno, ale dziękuję:) [quote name='jamnicze']To czekamy na zdjęcia Jubileuszówek. :)[/QUOTE] Może dzisiaj, bo - jak sie okazuje - ten tydzień tez bedzie latany a nawet goniony.... [quote name='Izabela124.']Mój Kiss długo w domu potrafił siknąć, trzeba być cierpliwym :)[/QUOTE] Wiem, Kochana, wiem. Ale czasami to mi juz ręce opadaja, bo wycieram jedne siki, a tu za plecami drugie sika. I to nawet po spacerach.... [quote name='Riven']Cześć Asiaczku ;) w końcu dotarłam do Waszej galerii ;), zapisuje !![/QUOTE] Cudnie:) My tam do Was tez może jeszcze dzisiaj przydrepczemy:) [quote name='jamnicze']Hej, jak tam na wystawie? Czekam na wieści :razz:[/QUOTE] Juz zapodaję:) pzdr.
  10. [quote name='M&S']Musisz troszkę zwolnić Kobieto![/QUOTE] Nie da rady... [quote name='jamnicze']To jak zaczęłaś już dokarmianie małych bączków?[/QUOTE] Tak. [quote name='agaciaaa']Gratuluję kolejnych maluszków! I to jubileuszowych :) możemy liczyć na jakieś ich fotki z najbliższym czasie?[/QUOTE] Tak, fotki sa. [quote name='FredziaFredzia']Asiaczku, co słychać?[/QUOTE] Oj, zagoniona, trochę problemów, jeden b.duzy, czyli normalka... [quote name='Izabela124.']Gratulacje!!! [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/URL] koto-pies hi hi No i super, że dziewczyni T. umieją już załatwiać się na dworze :)[/QUOTE] Tak, Tamisia i Torinka wychodza 3 razy na duższe spacery i 3-4 razy na si przed blok. Ale zdarza się, że jeszcze w domu pojawi sie kałuża... Niestety, Teskey nie za bardzo łapię, o co chodzi z tymi spacerami.... A o Trickey nie mam żadnych wieści. pzdr.
  11. Z mojego bazarku mam dla Tinki 120,50 zł. Podajcie, proszę, dane, abym mogła zrobic przelew dla suni. Link do mojego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/url] Pzdr.
  12. Udostepniłam wydarzenie na FBL) Z mojego bazarku mam dla Urgo 120 zł. Czy moge przelać na konto podane na FB, czyli: [B]Fundacja Ochrony Zwierząt Animal Security Hetmańska 54/105 60-219 Poznań Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532 koniecznie z tytułem przelewu: Urgo[/B] Tutaj link do mojego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TINĘ-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/URL] pzdr.
  13. A ja przed chwila udostepniłam Fuksa na FB:) pzdr.
  14. [quote name='jamnicze']Gratulacje dla Zuzy i Ofika :) Bardzo mi się podoba nadrzewna Żelcia :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='Anecioreczek']gratulaccjee!!!!!! :)[/QUOTE] [quote name='Gioco']Hej Asiaczki :-)[/QUOTE] [quote name='Endher']Serdeczne gratulacje! :multi:[/QUOTE] [quote name='M&S'][URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1317/1317311ko307o7kvp.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzięki za gratulacje, dzięki za odwiedziny:) Ja ostatnio jest w bardzo duzym niedoczasie. chyba jednak zbyt intensywnie zyje;) Ale obiecuje poprawę:) [COLOR=#a52a2a][SIZE=4][B]Pacjentka mówi do dentysty: - Panie doktorze, tak bardzo sie boję borowania, że juz chyba wolałabym urodzić dziecko. Na to lekarz odpowiada: - Niech sie pani szybko decyduje, bo nie wiem, jak ustawic fotel...[/B][/SIZE][/COLOR] pzdr.
  15. Stawka na CAC-Włocławek/PL, 10-03-2013 Sędzia: Irina AZEN PSY kl. p 450. TAJI HODARI FLIES TO LOANGO- ? kl.o 451. RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [B]nowy Champion Polski!!![/B] kl.ch 452. Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, [B]BOS, BOB, BOG2!!!![/B] SUKI kl.sz 453. Nirse O'CAPUCCINO - w.o.1, [B]Naj. Szczenię.[/B] kl.p 454. SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC,[B] BOS[/B] kl.o 455. Nabamba HALLE BERRY - dosk.2 456. RED ROSE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC. kl.w 457. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE AsiaczekFCI - dosk.1, [B]Naj.Weteran, BIS Weteranów3.[/B] Pzdr.
  16. Baw się dobrze i po powrocie melduj:) pzdr.
  17. [quote name='Anja2201']Mam nowe zdjęcia chłopaków , ale chwilowo brak czasu na wstawienie(:[/QUOTE] Możesz wysłac do mnie, chętnie pomogę:) [email][email protected][/email] Moja stała poszła dla Słodziaków:) pzdr.
  18. A ja mam olbrzymiego njusa: [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]ADHARA Risum Tenatis FCI jest od dzisiaj nowym MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Brawo Ewa, brawo Adusia:) PZDR.
  19. Witam i od razu wstawiam najcieplejsze info z wystaw w Grazu i Drzonkowie:) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Otóz w Grazu/AUT Zuzia z Ofikiem wywalczyły dosk.1, CAC+CACIB+BOS, a w Drzonkowie - dosk.1 ,CWC, CACIB, BOS!!!!!! Gratulacje ogromne!!!! [/B][SIZE=2]pzdr.[/SIZE][/SIZE][/COLOR]
  20. [quote name='Korenia']Dziękuję za focie :D A co Żelka robiła na drzewie :D?[/QUOTE] Byla b.zaciekawiona, co tam jest. A tam jakieś ptaszki itp. badziewie.... No to ja postawilismy, hahaha... [quote name='gosiaja']biedne psy na drzewa muszą wchodzić żeby w łapki nie marznąć ;-)[/QUOTE] Racja! Pzdr.
  21. Ha, no to wklejam te fotki ze spaceru z 24.02.2013 - specjalnie dla Korenii:) Żelka na drzewie... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka1_zps68103e5a.jpg[/IMG] Żelka n asniegowym bałwanku i w otoczeniu pozostalych basków:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/elka2_zps7b8e91f4.jpg[/IMG] Romka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Roma1_zps7605fc63.jpg[/IMG] Lans na drzewie i w pieknej stójce... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Lans2_zps13f01ba2.jpg[/IMG] Lans na śniegowym bałwanku:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Lans1_zps7c1cf6f6.jpg[/IMG] Pzdr.
  22. Grzywek, hahaha:) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-7gb0jpxAk5M/USfON1DvnPI/AAAAAAAABvs/YxDf5JrNzoA/s400/69641_473746952673727_836300736_n.jpg[/url] Pzdr.
  23. No, własnie! Nie dość, że cisza, to jeszcze nic nie pisza.... pzdr.
×
×
  • Create New...