-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje!!!! A wyroby pysznie wyglądają[/QUOTE] I sa pyszne:) [quote name='zielona'][SIZE=4][COLOR=#800080]Gratulacje dla zięcia, Barbaresco jest bardzo dumny z tatusia..[/COLOR][/SIZE].[/QUOTE] dobre:) pzdr.
-
[quote name='Asiaczek']Podano, że termin przedłuzono do 14 kwietnia br. To jakis żart...? Czy tak mało zgłoszeń? Ponawiam: mamy jeszcze 1-2 wolne miejsca w busie na niedzielę:) pzdr.[/QUOTE] Juz wsio wyjaśnione. Termin jest do dzisiaj, czyli 8.4.2013 r.:) pzdr.
-
Boziu, czytając Galerie Ozzika uswiadomiłam sobie, ze nie umyłam okien na wielkanoc.... oj.... wstyd i sromota... pzdr.
- 78403 replies
-
[quote name='anka_szklanka']szkoda, że nie wiedziałam wcześniej ;) No nic, powodzenia![/QUOTE] Podano, że termin przedłuzono do 14 kwietnia br. To jakis żart...? Czy tak mało zgłoszeń? Ponawiam: mamy jeszcze 1-2 wolne miejsca w busie na niedzielę:) pzdr.
-
To taki mój wynalazek. Bardzo lubię to na ciepło, a na nastepny dzięń jest super na kanapke na zimno:) pzdr.
-
Wygląda pysznie i byl pyszny:) W tym tygodniu będe piekła nastepne 2 bocheneczki:) pzdr.
-
[quote name='Alicja']:klacz: brawo i gratki mniamniuśny chlebuś[/QUOTE] [quote name='Kaaasia']Gratulacje dla Serka :multi::multi::multi:[/QUOTE] Dzięki, dzięki:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Melduje się po dłuzszej nieobecności. Wierze, że ten brak czasu i dodatkowe zajęcia juz mam za sobą i znowu będę aktywnie działać na polu DGM;) pzdr. -
Wczoraj życzyłam dla Aiko stu lat, ale zrobie to tez na piśmie, aby byl dowód;) pzdr.
-
No to będa te nowe fotki czy nie? Pzdr.
-
Cudny byl:) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-kuli-LOC3AU/Tx7Wdi5-XNI/AAAAAAAAETA/jvx7dN1ha3k/w452-h339-p-o-k/P1060571.JPG[/url]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Asiaczek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
A jak jego stawy, kręgosłup...? U jamników to szybko wysiada. pzdr. -
Serek nie wyprze się synka;) [url]http://i080.radikal.ru/1303/0b/11b17c998f08.jpg[/url] Pzdr.
-
Oj, chyba Galeria umarła śmiercia naturalną... szkoda:) pzdr.
-
Oj, jaki zachwycony bosik:0 [url]http://imageshack.us/a/img442/1922/img1121cl.jpg[/url] pzdr.
-
Cd. zima:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1831_zpsd4a94c2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1829_zps52763113.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1837_zpsce2a3b4f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1836_zpse87e019e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1835_zps8846d031.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Mam kilka foteczek zimowych. Poniewaz dzisiaj bylo tak pieknie i jutro tez ma byc pieknie, i pojutrze - tez, więc zdecydowałam, że jednak je wstawię. to będzie taka pamiątka po zimie;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1836_zpse87e019e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1835_zps8846d031.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1834_zps151188c5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1832_zps159f6400.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1829_zps52763113.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Na Ś.W. miałam tez serniczek na zimno śmietankowo-czekoladowy z rodzynkami... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1827_zps656f94e0.jpg[/IMG] i pyszna pieczeń a jajkami przepiórczymi (czyli taki duuuzy kotlet mielony w jajeczkami w środku), mniam, mniam, mniam... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1825_zpsc4141dbc.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[quote name='M&S']Bardzo ładnie się Serek spisał [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='Angi']gratuluję! :D[/QUOTE] Dziękowac:) pzdr.
-
Święta Wielkanocne mineły i pozostał po nich tylko smak potraw... to ja - w ramach wspominek - pokażę Wam, co takiego ekstra zrobiłam na te minione Święta... Chlebek (na zakwasie) z różnych dodatkami: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1840_zps2044bfcf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1842_zps798164be.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1816_zps3d4a34b0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1817_zpsa2c96cbe.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Zdjęcia będa za chwilę. Na razie gorące njusy z....... dalekiej i goracej (26 stopni C!!!!) Macedonii:) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) na 2-dniowej wystawie w m-ści Gevgelija uzyskał: 2xCAC 2xCACIB 2xBOB BOG1 BOG2[/B][/SIZE][/COLOR] - i tym sposobem mamy [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]nowego Championa Macedonii:)[/B][/SIZE][/COLOR] Ogromne podziękowania dla [COLOR=#800080][B]Kacpra B[/B][/COLOR]., który opiekował się Serkiem podczas podróży i tak pieknie zaprezentował naszego Twarożka:) Bardzo bardzo dziękuję:) pzdr.
-
Dzieki za link, juz slad zostawiłam:) Zdjęcia sa na pulpicie. Już:) Chudoba oporzadzona, zaraz wyrzucam towarzystwo na przedpokój i siadam do sniadanka. Pzdr.
-
Oj, chytre to spojrzenie, fakt:) [url]http://imageshack.us/a/img844/9584/img9777l.jpg[/url] pzdr.
-
Jestem, jestem:) Nie lenię sie - nie mam na to czasu... a może powinnam? Wczoraj miałam super Gości - M&S + Kaprys 2004:) Oj, jak bylo fajnie.... takie oderwanie sie od realu;) No i sa fotki. tym razem rzeczywiscie postaram sie dzisiaj je wstawic:) pzdr.