Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. dOBRA WIADOMOŚĆ NA POCZATEK DNIA:) PZDR.
  2. [quote name='Nutusia'] A wieści z frontu są następujące: Dzwoniła pani z warszawskiego Mokotowa. Z ogłoszenia Mestudio, czyli z tym jednym zdjęciem na stole u weta. Zaproponowałam pani, że może prześlę kilka innych, bo Fraszynka trochę jednak jest inna, na innych zdjęciach widać nóżki, nie jest taka wystraszona, a pani mi na to: "nie trzeba - widziałam jej buźkę i to mi wystarczy" :) Chodzi o to, że psina ma być mała, bo pani ma malusieńkie mieszkanko. Wszystkie pani poprzednie psinki były ze schroniska - ostatni odszedł "na starość" miesiąc temu zdaje się... Pani pracuje, więc Fraszka zostawałaby w domu tak, jak każdy pies w pracującej rodzinie. W razie wyjazdu czy innego "musu", Fraszka trafiałaby pod opiekę przyjaciół albo Mamy, która też ma całkiem niekłopotliwego i zgodnego psiaczka. Pani ma zadzwonić w piątek i wtedy ustalimy czy dam radę pojechać w piątek wieczorem czy się umówimy na sobotę. Chodzi o to, żeby "panie" miały weekend dla siebie, na poznanie się i zaprzyjaźnienie, zanim w poniedziałek Fraszynek będzie musiał zostać sam. Myślę, że nie ma co zawracać komuś głowy wizytą p/a. Pojadę z Fraszką i na miejscu się okaże, czy będę wracać sama czy z psem ;) Cholerka, miałam wczoraj podjechać do lecznicy ją zaczipować, ale ponieważ tamta pani zrezygnowała z adopcji, przełożyłam to na później. I co? I jajco - trza będzie się jednak przejechać do "miasta" :)[/QUOTE] Ja tez mieszkam na Mokotowie. Jakby co - będe wyglądać Fraszki w mojej okolicy:) Zaciskam! pzdr.
  3. Piękne:) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-wx7VdhdQcOs/URsw7aOW7AI/AAAAAAAAHY4/ZY8BJNnmhk4/s512/DSC_3462.JPG[/url] Pzdr.
  4. Cd. PM, 23.02.2013 Piekny szczeniak rasy AM:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0972_zpsd663acdb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0971_zps9515177b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0970_zpsd2d7b6a5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0969_zps1f4b417d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0973_zps7aa3e7f8.jpg[/IMG] I to wszystkie fotki z I dnia spacerowego. Pzdr.
  5. Cd. PM, 23.02.2013. I na koniec sliczny mały AM o imieniu Bunio... To byl jego pierwszy spacer w tak duzym psim i ludzkim gronie, a malec spisywał się baaaardzo dzielnie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0927_zps1117f808.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0930_zps03f29241.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0923_zps81c1b807.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0966_zpsb3598212.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0968_zpsc942d135.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  6. Cd. PM, 23.02.2013 Lans wzięty w dwa ognie przez Rude:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0936_zpsb7d695be.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0942_zps2cfb68e1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0937_zps6ada2d38.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0939_zpscfd3c085.jpg[/IMG] Wołanie o pomoc;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0940_zps6bc699a6.jpg[/IMG] Szybki odwrót... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0938_zpsd5f268ba.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  7. Cd. PM, 23-02-2013 Lans... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0922_zpse312b3d8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0921_zps4caf84d9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0918_zps89bc0e93.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0952_zps13f163dd.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  8. Cd. PM, 23.02.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0963_zps803379ca.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0960_zps395e74db.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0919_zpsc1d7f3c9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0964_zps4fdcffbc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0961_zps23223603.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  9. Cd. PM, 23.02.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0950_zps6755a09f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0944_zpsf998c675.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0934_zps69a2f6eb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0932_zps38c1e4e3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0954_zpsfc7cf3a8.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  10. W miniona sobote i niedzielę razem z lansikiem bylismy na pierwszych w tym roku spacerach na Polach Mokotowskich. Bylo sporo psow z właścicielami, zimno i wiatr jakos nie odstraszyły spacerowiczów:) Oto zdjęcia z pierwszego dnia spacerowego, czyli z soboty (23.02.2013). [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0949_zps3c49cdda.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0916_zpsd4865101.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0920_zps84313ade.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0924_zpse1057f24.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0926_zps505a6d61.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  11. U mnie ostatnio sporo się dzieje, czasu nie ma..... czytam na szybko, oglądam tez na szybko.... pzdr.
  12. Ja to nawet na DGm nie wpadałam ostatnio.... Gości miałam, szczeniaki tez.... pzdrt.
  13. [quote name='Korenia'] A teraz uwaga - żart roku. Amy ostatnio (jak była chora, jakoś w listopadzie) dostała 15 ml leku żeby koopa wyszła dobrą stroną, i żeby zrobiła to szybko. Nie podziałało - kupa po 3 dniach. Wczoraj, jako że ostatnio nie podziałało to tym razem dostała 35 ml - 'dawkę uderzającą'. Myślicie, że podziałało? Ano nie. Kupy jak nie było tak nie ma...[/QUOTE] No to może suszone śliwki lub morele, co?:) pzdr.
  14. Na pierogi nie wpadłaś, szczeniorków nie zobaczyłas... Zostął jeszcze jeden z "T" i cały "U". "U" ma tylko 3 tygodnie, więc może sie jeszcze na niego załapiesz... pzdr.
  15. To jak z Fanta? Bedzie na holenderskiej stronie czy nie? pzdr.
  16. [quote name='Saththa']i[B] oberixa[/B] :) Młody jest identyczny jak tamten psiak z zachowania;) Idealny;)[/QUOTE] Obelixa:) pzdr.
  17. Dobre! A my - w sumie - późną nocą;) pzdr.
  18. Bobek chyba z lekka obrażony;) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_9852.jpg[/url] pzdr.
  19. O, jacie! Jaki piekny portret:) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_7512_zpsbb258854.jpg[/url] cudne! i tez chetnie bym isę dowiedziała, gdzie kupiłas:) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_7777_zps4f7559be.jpg[/url] pzdr.
  20. Olinek - jak zwykle - pośrodku:) [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/404486_139899706176176_398450475_n.jpg[/url] Pzdr.
  21. ...cisza...... pzdr.
  22. Jak taka cisza, to rozumiem, że wsio OK, tak? Nie było nawrotu zapalenia gruczołów? pzdr.
  23. Ja z FB dowiedziałam się, że to będzie synek:) Gratulacje raz jeszcze:) uważaj na siebie i na.... synka:) pzdr.
  24. Asiaczek

    Fish4dogs

    Nie mam pojęcia... Nie pomogę. Może ktos inny będzie cos więcej na ten temat wiedział. Pzdr.
×
×
  • Create New...