-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Witaj, jamnicze:) Jak to dobrze, że chociaz 1 osoba w ciagu dnia tutaj zajrzy... wiem, wiem, sama jestem sobie winna, bo nie było mnie na DGM prawie miesiąc.... co robić ... Pzdr.
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr. -
Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr.
-
Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr.
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Asiaczek replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr. -
Jakoś cicho u Was.... A ja przyszłam zaprosic na mój najnowszy bazarek: Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr. Pzdr.
-
Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr.
- 78403 replies
-
Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr.
-
Dobrze, że chociaż świniaki i jakiegos gada nam pokazałas;) Pzdr.
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]ZAPRASZAM!!! ZAPRASZAM!!!!!!!! ZAPRASZAM!!!!!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Zapraszam Was - moich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr.
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Witaj, Nawrócona na DGM:) Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr.
-
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
Asiaczek replied to Riven's topic in Foto Blogi
Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój najnowszy bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr. -
Elitesse - zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój nastepny bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś cos wypatrzy dla swojego pupila? pzdr.
-
Brawo raz jeszcze:) Pzdr.
-
[B]M&S[/B], nie gniewajcie sie, ale zapraszam Was i Waszych Gości na mój nastepny bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20767198[/URL] Może ktoś coś wypatrzy dla swojego pupila?:) pzdr.
-
[B]Iza [/B]- zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój nastepny [B]bazarek:[/B] [B] [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/IMG_3486.jpg[/url][/B] Może ktoś coś wynajdzie dla swojego pupila?:) Pzdr.
-
Hahaha, jakie rozwianie w ogonie i grzywce:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/IMG_3486.jpg[/url] pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Vectra, pozwolisz...?:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198[/url] Zaproszam wszystkich Twoich Gości Galeryjnych na mój bazarek (link powyzej). Według mnie - jest ciekawy:) pzdr. -
[B]Dżdżowniś[/B] - bazarek zrobiony dla Gryzi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198[/url] Mam jednakże prośbę o rozreklamowanie go i podbijanie, bardzo poproszę:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Z moja miłościa do staffików, to chyba (w tym miocie) pozostane przy rudych;) pzdre. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No, wreszcie jakies mięsko;) [url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/21317_646678482025200_552061648_n.jpg[/url] Marysię pititałam na FB, więc tutaj juz nie ma co;) pzdr.