Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. PSY kl.mł. 1431. Nirse S'KACPER - dosk.1, CAJC kl.p 1432. AHTI PRINCE OF Burudika - dosk.2 1433. Old Legend's JUNIPER - dosk.1, CAC, CACIB,[B] BOS.[/B] kl. o 1434. CHOUMI MWANA Salasirian - dosk.2 1435. TAJI HODARI FLIES TO LOANGO - dosk.1 CWC, r.CACIB kl.ch 1436. Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1 CWC SUKI kl.baby 1437 - TAMEY Asiaczek FCI - w.o.2 1438. TORNEY Asiaczek FCI - w.o.1, [B]Best Baby[/B], na finałach dostała się do pierwszej ósemki):) kl.mł. 1439. E'KINGA KINAYA Lady Congo - bdb2 1440. KENYA Ekibondo - dosk.1, CAJC, [B]Naj. Junior[/B]. Nowy Młodzieżowy Champion Polski!!!! kl.p 1441. ARINITI PRINCESS OF Budurika - dosk./2 1442. SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, r.CACIB kl.o 1443. CHINJA MAJI Salasirian - dosk.2 1444. Obsidion AUTOBOT TICCA - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, [B]BOB, BOG3,[/B] nowy Champion Polski!!! kl.w 1445. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, [B]Best Weteran, BIS WETERANóW 3[/B]. Pzdr.
  2. Widze, że Ada sobie dobrze radzi, gratulacje:) pzdr.
  3. [quote name='*anusia&ajlu*']Gratulacje :multi:[/QUOTE] Dziękuje, Ajlu. Wam też gratuluję:) [quote name='M&S']Hej Asiu:) Gratulacje!!!!!!!!![/QUOTE] O, juz jestescie? super! Dziekowac:) pzdr.
  4. Jeszcze się nie zameldowaly na DGM? Oj, nieładnie:) pzdr.
  5. [quote name='Kaaasia']Gratulacje :multi:[/QUOTE] [quote name='dagaa111']gratulacje Asiaczki :)[/QUOTE] Dziękuję:) pzdr.
  6. Tez mam kilka uwag co do samej organizacji wystawy: 1/ rzeczywiście trawa na ringach mogłaby byc krótsza. Dlaczego? chocby dlatego, zeby ludzie wiedzieli gdzie sa dziury po nornicasch (czy innych zwierzatkach...) i mogli to dziadostwo spokojnie ominąć. 2/ ringi fajne, duze, basenji mogły sobie pobiegac, choć wielu wystawców mojej rasy jednak wolało biegac po małym okregu. ciekwe, czy to brak kondycji czy co...? 3/ obsługa mojego ringu (nr 18 - bardzo kompetentna. Miła i sympatyczna, nawet usłyszałam, że i stolik da się ustawic inaczej, bo przeciez to dla nas, wystawców... Duża szóstka dla obsługi tego ringu:) 4/ super, że przy ringach wisialy woreczki na psie odchody. co prawda nie wszyscy "wiedzieli", że trzeba sprzątac po swoich psach, ale wiekszość z nas to robi i nikomu korona z głowy nie spadła. Natomiast brak koszy na smiecie, nie tylko psiowo-kupowe - to juz przykrość. Ile można chodzic z woreczkiem w ręce i szukac koszy na smiecie...? Byc może ten fakt niektórych zniechęcił do sprzatania psich odchodów. 5/ Ja za toalete nie płaciłam, nigdzie nie widziałam kartki, że płatna. Choc koleżanka twierdzi, że widziała. a w toaletach (damskich) fakt, ręczniki papierowe, papier, mydełko i czysto. 6/ wg katalogu BIS CACIB powinien rozpocząć się o godz. 15-tej. rozpocząć sie o godzi 16 z minutami. Dlaczego? Jeżeli w tym czasie jeszcze trwała ocena na ringach, to znaczy, że ktoś źle wyliczył czas i trzeba to zmienic. Bo - jak ktos złusznie zauwazyl - takie lekceważenie wystawców może sie kiedys skóńczyc w sądzie. Obojętnie, czy koleżeńskim czy cywilnym. Nie żartuję. Mamy takie prawo... 6/ No i to, co zauwazyła juz wczesniej [B]cockermanka:[/B] jak można posługiwac sie skrótem F.C.I., kiedy juz od dłuższego czasu toczy sie wojna o ten skrót...? Czyzby oddział Opole nie wiedział, jak poprawnie pisac? a może wierzył, że nikt nie zauwazy? Myslę, że pora zmienic ten banner... dla jasności: [B]"nasza" organizacja to FCI[/B] a nie F.C.I. Pzdr.
  7. My się tez pochwalimy: [COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CWC. TAMEY Asiaczek FCI - w.o.2 (debiut) TORNEY Asiaczek FCI - w.o.1, Best Baby, na finałach przeszła pierwsza selekcję:smile: (debiut) SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, r.CACIB FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE AsiaczekFCI - dosk.1, Naj. Weteran. BIS WETERANÓW 3!!!! [/B] Pzdr.[/COLOR]
  8. [quote name='cockermanka']Na początek duży negatyw dla Opola za fatalnie przygotowane ringi - trawsko takie,że cockery wyglądały jak jamniki, większość psów miała problem z ładnym bieganiem...zawsze trawa była ładnie skoszona...wystawy coraz droższe,a w zamian coraz mniej... [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/smutny.gif[/IMG] Za to obsługa ringu bardzo sympatyczna,co przekładało się na miłą atmosferę wokół ringu. No i pogoda w sumie łaskawa, bo tylko delikatnie postraszyło deszczykiem [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/oczko.gif[/IMG] Zdjęcia Aga dopiero przegląda - dotarłyśmy do domu ok.22...wykończone czekaniem do 16 (!!!) na rozpoczęcie BISów. Uważam, że wpakowanie BISów z klubówek IX grupy przed BISy z CACIBówki to jednak przegięcie [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/wnerw.gif[/IMG] Niechże sobie klubówki mają BISy, ale oddzielnie...sądzę,że wiele osób odpuściło finały z uwagi na ponad 3 godzinne czekanie... [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/mysli.gif[/IMG] No i powalił mnie baner nad ringiem honorowym...ze skrótem F.C.I. [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/mysli.gif[/IMG] ... zamiast FCI. Przecież to dwie różne organizacje....a my to FCI. Nasza ekipa wypadła nieźle: ELFADDO Royal Antidotum - kl. pośrednia,dosk,lok.II - [B]res.CACIB[/B] FANTAGHIRRO Royal Antidotum - kl.młodzieży, dosk.,lok.1,[B]Zw.Mł, BOB, BOG III[/B] GAFFA Galida - kl. weteranów, dosk.,lok1, [B]Best Veteran[/B][/QUOTE] Gratulacje:) [quote name='mrau']Gratuluję wszystkim![B] cockermanka[/B] bobowy młodzieniec przepiękny! Gratuluję :) I ja się pochwalę :)) Moje zakręcone dziecko Lola czyli Saxonholme Eoa dosk1 CWC Zw CACIB i BOB :)) Był to ostatni CACIB do zakończenia CIE! ;))[/QUOTE] Gratulacje:) Pzdr.
  9. Ja tylko na chwileczkę. Dziekuje za kciuki - przydały się, o czym za chwilę:) Wrócilismy zadowoleni, chociaz - jak zawsze - pozostal niedosyt... Po kolei. [COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CWC. TAMEY Asiaczek FCI - w.o.2 TORNEY Asiaczek FCI - w.o.1, Best Baby, na finałach przeszła pierwsza selekcję:) SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, r.CACIB FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE AsiaczekFCI - dosk.1, Naj. Weteran. BIS WETERANÓW 3!!!![/B][/COLOR] Wrażenia opisze jutro, bo jednak brak snu daje mi się we znaki. dobranocka! pzdr.
  10. Trzymajcie jutro za nas kciuki , bo będziemy na wystawie w Opolu:) Taki skład jedzie: Serek Tamisia torinka Sue Felka Pzdr.
  11. [quote name='Guciek']Moja Ziutka dzisiaj: Red Hot Chilli's Daylight of Zumi - V1, ZW, CAC, CACIB. Tym samym skonczyla CH PL i rozpoczela IntCH :)[/QUOTE] Gratulacje:) Pzdr.
  12. Mmmmm, takie słodkości z tak pieknym kocurkiem na pewno się spełnią:) pzdr.
  13. [quote name='Metheora']pozdrawiamy i na focie czekamy :)[/QUOTE] Dziękowac:) [quote name='jamnicze']Oooo, tyle życzeń, czyżby ktoś miał urodzinki? :razz: To i my z Sajduchą dołączamy się do winszowania i śpiewania "STO LAT!!!!"[/QUOTE] No tak się złożyło:) Pzdr.
  14. A dla kogóż to takie smaczności?:) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202011/DSC02750_zps72f1aea9.jpg[/url] Laleczka:) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202011/DSC02713_zps74e12998.jpg[/url] Pzdr.
  15. Dziewczyny z Salzburga wracają zadowolone:) Więcej nie napisze, niech się same pochwalą:) Tak czy siak - Slash brawo!!!!!! pzdr.
  16. [B]jo-jo[/B] - fajnie byłoby sie znowu spotkac... Może jednak ARad? pzdr.
  17. [quote name='Asiaczek']Na razie moge powiedziec, że jest zdecydowanie szybszy od mojego poprzedniego Samsunga, tzn. GT-S5830. A co dalej - to się okaze, bo nie skopiowała mi sie ks.telefoniczna i czekam do jutra, może Ajlu cos pomoze... Obsługa - jak do tej pory - chyba taka sama jak w starym Samsungu. Na razie wsio działa tak samo. Ale mam kilka nowych haseł i nie za bardzo wiem, o co chodzi;) Trzeba czasu, abym to wsio ogarneła:) Pzdr.[/QUOTE] Mała poprawka: po zamknięciu komórki, usunięciu karty, ponownym włozeniu karty, odpaleniu komórki - WSIO DZIAŁA JAK NALEZY!!!!! [quote name='unikatowydiament']i od Nas wszystkiego najlepszego:new-bday::new-bday::new-bday: a zdjęcia,też chętnie zobaczymy:)[/QUOTE] Dziękowac:) [quote name='Kaaasia']Najlepszego i spełnienia marzeń :new-bday: A co do zdjęć to TAK, TAK, TAK i TAK :smile:[/QUOTE] Dziekowac:) Zdjęcia - z sesji bezsmyczkowej i bezobróżkowej Podlotków - zrobiona. Ale... z uwagi na przyczyny obiektywne nie wyrobilam sie ze wstawianiem. Może dzisiaj, choć mam co do tego watpliwości, bo czeka mnie dzisiaj pakowanie na wystawe, zrobienie cateringu, strzyżenie olbrzyma, no i normalne zajęcia z psami. Oj, bedzie ciężko... pzdr.
  18. Na razie moge powiedziec, że jest zdecydowanie szybszy od mojego poprzedniego Samsunga, tzn. GT-S5830. A co dalej - to się okaze, bo nie skopiowała mi sie ks.telefoniczna i czekam do jutra, może Ajlu cos pomoze... Obsługa - jak do tej pory - chyba taka sama jak w starym Samsungu. Na razie wsio działa tak samo. Ale mam kilka nowych haseł i nie za bardzo wiem, o co chodzi;) Trzeba czasu, abym to wsio ogarneła:) Pzdr.
  19. O, dziękowac, Kochana, dziękowac:) pzdr.
  20. Niestety, nic dla mnie... buuuuu...... Pzdr.
  21. Hahaha, jaka zgodnośc:) Zaraz lecę, zobaczyc co na Twoim bazarku:) pzdr.
  22. Czy ktoś zgłaszał przez radomski formularz on-line? Chce zgłosic 2 suczki w klasie baby a formularz ?wymusza? na mnie podanie nr rodowodu... wiadomo, że takiego rodowodu nie mam, mam tylko nr rejestracyjny. Wpisałam w przygotowaniu - ale tez nie przyjmuje. oddział radomski czynny tylko we wtorki i czwartki, nie mam się z kim skonsultowac. co robić? pzdr.
  23. Jak mi wsystko się dobrze złoży, to dzisiaj zglaszam psy na wystawe. A jak nie - to jutro. Ale decyzja zapadła - jedziemy:) Pzdr.
  24. My się zastanawiamy nad ta wystawą, ale ostateczna decyzja zostanie podjęta PO wystawie w Opolu;) pzdr.
  25. Taaaa, max punktów za aporcik z wody;) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-ckyWaeagyqs/UXlbI7wjluI/AAAAAAAAEA4/IWvOuAvv8S0/s640/IMG_3941.jpg[/url] Pzdr.
×
×
  • Create New...