Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Zdjęcia z 6.4.2013 r. - Taszka czyli UNIQUE JUBILEE GIRL Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1871_zpsa95554a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1849_zps33e52390.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1848_zps54b8d549.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1844_zpsd1279574.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  2. Buratinka zastanawiająca się, czy pobawic się ze szczeniakami czy lepiej nie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1768_zpscfdc2144.jpg[/IMG] No więc tak: ze szczeniakami to może lepiej nie, ale sam na sam z piłeczką - czemu nie?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1771_zps7b974e12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1772_zps154c3f98.jpg[/IMG] Pzdr.
  3. Hejka, jamnicze:) Pzdr.
  4. Ja jakichs specjalnychoporów przed kastracja nie mam. Mam w domu 3 kastraty (1 pies + 2 suki) i dobrze mi z tym:) Ciachaj Eriska i juz:) pzdr.
  5. Juz niedługo takie osniezone fotencje to będzie historia:) pzdr.
  6. Takim 3 Puchaczom snieg i mrozik niestraszny:) Pieknie ise prezentuja na tle zimy:) [url]https://lh5.googleusercontent.com/--hcYzUFc5RQ/UVv6bGFBGJI/AAAAAAAABiA/yBI2FdbFXB4/s646/DSC03612.JPG[/url] pzdr.
  7. A z Plesniaczkiem tez planujecie robic takie akcje przedszkolne?:) pzdr.
  8. Hej, w piątek będe na Sekcji. Co wolicie: chlebek czy pierogi na wynos?:) pzdr.
  9. właściciele kotów - przeczytajcie koniecznie:) Obowiązki domowe kota 1. Kot musi bronić człowieka przed roślinami doniczkowymi. 2. Kot musi stale utrzymywać człowieka w dobrej kondycji, powodując, by się często ruszał i schylał zbierając długopisy, skarpetki, zapalniczki i inne drobne przedmioty. 3. Kot musi mocno trzymać zębami długopis, gdy człowiek próbuje pisać. 4. Kot musi stale przeprowadzać kontrolę i inwentaryzację w lodówce, nawet wtedy, gdy człowiek się temu sprzeciwia. Jeśli się sprzeciwia, to znaczy, że coś tam chowa i należy się tym zająć. 5. Kot musi w nocy co godzinę sprawdzać czy pod kołdrą człowieka nie łazi jakaś żmija. 6. Kot musi systematycznie trenować na wypadek niespodziewanego występu w cyrku. W tym celu kot musi od czasu do czasu urządzać skoki z karnisza na lampę, z lampy na zasłony oraz inne wskoki, przeskoki i przeloty. 7. Kot musi pomagać człowiekowi w czynności słania łóżka, uważnie sprawdzając czy żaden przedmiot nie dostał się pod prześcieradło. 8. Kot musi pamiętać, że sen dla człowieka to strata czasu, dlatego na widok śpiącego człowieka powinien natychmiast go obudzić, wskakując mu na brzuch, a jeszcze lepiej – na głowę. 9. Kot musi odganiać od człowieka złe sny. Jeżeli kot zauważy, że człowiek w łóżku przewraca się z boku na bok – powinien wskoczyć mu na głowę i rozpocząć egzorcyzmy. 10. Kot ma obowiązek każdego ranka przypominać człowiekowi, że „kto rano wstaje temu Pan Bóg daje” oraz że im wcześniej człowiek wstanie, tym więcej da mu Pan Bóg (i kotu też). 11. Kot musi dzielić się z człowiekiem wszystkim, co posiada. Ma obowiązek stałego oddawania mu części swojej sierści i wywalania z miseczki połowy jedzenia. 12. Kot ma obowiązek śpiewania, żeby dostarczać człowiekowi radość. Nawet, jeśli piosenka jest smętna. 13. Kot musi sprawdzać dlaczego ktoś nie domknął szafy albo szuflady. 14. Kot musi wiedzieć, co znajduje się we wszystkich pudełkach. Musi osobiście przekonać się, że są tam rzeczy bezpieczne i prawidłowo ułożone. 15. Kot ma obowiązek podczas snu człowieka, zagłuszać wszystkie dźwięki, głośno mrucząc mu do ucha. 16. Kot musi wysypiać się za człowieka, wszystkich jego krewnych, przyjaciół i sąsiadów razem wziętych. Pzdr.
  10. [quote name='unikatowydiament']i od Nas gratulacje:multi::multi::multi:[/QUOTE] Dziekujemy:) [quote name='Anecioreczek']dziedobry! Serek :loveu: posążek :loveu: u was też tak słonecznie? :)[/QUOTE] Wczoraj i dzisiaj juz nie:) [quote name='Ania!']Gratulacje :-D Bardzo mądry Serek :loveu:[/QUOTE] Dziękować:) [quote name='M&S']Dzień dobry :)[/QUOTE] Hejka:) Pzdr.
  11. [quote name='Merrick']A jednak przedłużyli do 14.04 ... masakra :roll:[/QUOTE] O, to przepraszam bardzo. Informację, że termin upływa 8 kwietnia dostałam od osoby bardzo aktywnej w Oddziale w Opolu. więc teraz to juz nic nie rozumiem... Jeżeli kogoś wprowadziłam w błąd - przepraszam. pzdr.
  12. Witaj, Zuzia, i nie zatrzymuje:) Wracaj do nauki, niestety... pzdr.
  13. O, cholera, chyba za duzy. Zaraz zmniejszę:) pzdr.
  14. Zdjęcie Serka i Kacpra z pierwszego dnia wystawy | [IMG]http://e-undernet.nazwa.pl/basenji/foto/galery/477/20130409143656.jpg[/IMG] Pzdr.
  15. Tak tez i pomyślałam;) pzdr.
  16. 2xCACIB-Gevgelija/MK, 6-7.04.2013 I dzień sedzia: Antoan J. HLEBAROV/Bułgaria kl.ch 77.[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/B][/SIZE][/COLOR] - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, [SIZE=4][B]BOB, BOG1!!!!!![/B][/SIZE] II dzień sędzia: Igor SELIMOVIC/CRO kl.ch 153. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/B][/COLOR] [/SIZE]- [SIZE=2]dosk.1, CAC, CACIB, BOS[/SIZE], [SIZE=3][B]BOB, BOG2!!!![/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][B]Nowy Champion Macedonii:)[/B][/COLOR] Jednoczesnie bardzo gorąco dziękuję [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Kacprowi B[/B][/SIZE][/COLOR]. za piękne pokazanie Serka na obu wystawach. Zajecie I miejsca na grupie i II - to naprawde cudne osiągnięcie:) Brawo!!! pzdr.
  17. Jeszcze raz - gratuluję Zuzi:) [IMG]http://e-undernet.nazwa.pl/basenji/foto/galery/476/20130408195507.jpg[/IMG] Pzdr.
  18. CAC-Papa/HUN, 06-04-2013 sędzia: Attila SOOS/HUN kl.ch [COLOR=#ff0000][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAC, [COLOR=#00ff00][B]BOS, BOB!!!![/B][/COLOR] Brawo Zuzia i Ofik:) Pzdr.
  19. a ja melduję, że Serek i Kacper dotarli do domów. Serek byl o 4 nad ranem... I nie wiem, jak chłopcy spali w hotelu, ale Serek ewidentnie dopominał się, aby go wpuscic do sypialni.... Tak walil ;apami o drzwi, że.... ugiełam sie i krótka resztke nocy przespalismy razem;) pzdr.
  20. [quote name='Vectra']Gratki wielkie za wyniki :) a żarcie wygląda wybornie , aż zgłodniałam :diabloti:[/QUOTE] ...i prawidłowo, że zgłodniałas:) [quote name='M&S']Brawo Zuzia, brawo Ofik :multi::multi:[/QUOTE] [quote name='Anecioreczek']Gratulacje dla Ofika i Zuzi ![/QUOTE] Może zuzia zajrzy tutaj, w nawale obowiązków szkolnych...? Pzdr.
  21. [quote name='Angi']Gratulacje dla Zuzi! Duża była stawka? :D[/QUOTE] Nie mam pojęcia... nie pytałam:) [quote name='Izabela124.']I znów gratuluję![/QUOTE] Zuzi na pewno bedzie miło:) pzdr.
  22. Piekne ujęcie:) http://i48.tinypic.com/2ibysmb.jpg pzdr.
  23. Nooooo, juz sporo po Wielkanocy i słoneczko pojawia się od 2 dni:) pzdr.
  24. Ostatnio dostałam mopa parowego od znajomych i testuje go co 3-4 dni. Dodatkowo mam przeciez jeszcze szczeniaki, które nie zawsze trafią na podkład lub do kuwety... jestem zachwycona mopem! pzdr.
  25. I jeszcze jedna super wiadomość!!!! [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/B][/SIZE][/COLOR] na wystawie CAC-Papa/Węgry - [COLOR=#800080][B]dosk.1, CAC, BOS, BOB!!!!!! [/B][/COLOR] Brawo Zuzia i Ofik:) [IMG]http://e-undernet.nazwa.pl/basenji/foto/galery/476/20130408195507.jpg[/IMG] pzdr.
×
×
  • Create New...