-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Co tam u Ginusia? Może jakies nowe foteczki się porobiły?:) pzdr.
-
[quote name='wiki4'] To lecim z jakimiś resztkami zdjęć :D Tam gdzieś jest rudy i mój brat :lol: [/QUOTE] Widze i rudego i Brata:) Leos piekny. Taki podobny do mojego Rudego Bolka;) [url]http://imageshack.us/a/img507/5293/dsc04057l.jpg[/url] Pzdr.
-
I co? Byłyscie na DniuZiemi na Polach Mokotowskich? Ja bardzo chciałam byc, ale.... w tym dniu bylam na wystawie w Opolu:) pzdr.
-
Czy tylko mi sie wydaje, że te 2 zdjęcia są do siebie podobne?;) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202011/DSC02762_zps39adb700.jpg[/url] [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202011/DSC02761_zpsdc829638.jpg[/url] Pzdr.
-
[quote name='Gioco']Jakie one już duże :loveu:[/QUOTE] Noooo, od 3 lutego to nabrały ciałka:) [quote name='wiki4']Świetne maluchy, takie pocieszne :)[/QUOTE] Oj, tak, patrzenie na ich zabawy to lepsze niz TV:) pzdr.
-
[quote name='M&S']Hello Kochani :) W ostatni weekend byłyśmy na wystawie W Austrii, w Salzburgu.[B]Slash zdobył drugi certyfikat na Młodzieżowego Championa i otrzymał tytuł Najlepszego Juniora[/B]:lol: Na finałach weszliśmy do ścisłej piątki, ale niestety na pudle nie dane nam było stanąć, tym razem;) Ale najważniejszą wiadomości dnia jest to, że [I][B]Slash jest wolny od dysplazji!!!!! [/B][/I]Bardzo, bardzo się cieszę :multi::multi:[/QUOTE] Brawo i za wyniki z Salzburga:) i za wyniki w kierunku dysplazji:) I jedno i drugie- super!!!! pzdr.
-
Cd. 25.04.2013 - nadal U-tki, czyli UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI (Lalka vel Lajcik) & UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI (Dudus vel Dudek):) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1957_zpsb1609e34.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1956_zpsf696ae3c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1955_zps472be502.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1954_zpsc7ab0e2a.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 25.04.2013 r. - rozrabiające U-tki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1953_zpsf224305f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1951_zps6d901c3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1940_zpsa17c8fa2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1937_zps50ecb4c2.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 25.04.2013 - Duduś vel Dudek;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1948_zpsb11f0133.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1946_zps6981c493.jpg[/IMG] Lansik z Maluchami:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1942_zpsbb87e625.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1941_zps19ba26a9.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Kilka zdjęc z 25 kwietnia br. zrobionych podczas wizyty Lansika u mnie... Lalka vel Lajcik:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1952_zpsda729a50.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1945_zpsd61ee17b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1939_zps8e8181b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1938_zps13702fb6.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[SIZE=3][B]Dzisiaj ostatni dzięn bazarku:[/B][/SIZE] [COLOR=#ff0000]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20809132#post20809132 [/COLOR] Może ktoś się jeszcze na cos skusi? Jest kilka fantów nadal bez przydzialu;) pzdr.
-
Gratulować:) pzdr.
-
No to gratulujemy:) Ja dodam tylko, że sedzia na ringą byla Blanka Borowiec-Szczepańska/PL:) pzdr.
-
[quote name='jamnicze'] [B]ADHARA Risum Tenatis FCI[/B] - dos.1., CWC, BOS, [COLOR=#ff0000][B]BOB[/B][/COLOR] :loveu: To już drugi BOBek Adusi :)[/QUOTE] Gratulacje:) pzdr.
-
[quote name='M&S']Cześć Świątecznie :)[/QUOTE]Witajcie, nadal świątecznie:) [quote name='jamnicze']No i gdzie te obiecane fotki? :hmmmm:[/QUOTE] coś z wolnym czasem mijamy sie [quote name='Gioco']Asiaczek miała nadzieję... widocznie nadzieja ma wolne ;-)[/QUOTE] No własnie... pzdr.
-
A o dzisiejszych sukcesach to juz nie napiszesz?:) pzdr.
-
a ujęcie;) [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_4251_zpsa52c0491.jpg[/URL] Pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Dzisiaj dostałam wieści z wystawy w Dobrym Mieście: [B]ADHARA Risum Tenatis FCI[/B] oczena doskonała 1, [B]CWC[/B] - gratulacje dla mojego słoneczka i Ewy :)[/QUOTE] Tak jest, gratulować:) pzdr.
-
Mam, mam i sa fajne, ciekawe, szczególnie te PO ocenie;) Dzisiaj, niestety, musiałam popracowac dodatkowo, ale mam nadziej, ze jutro juz zadowolę Was fotkami:) pzdr.
-
[quote name='gosiaja']Gratulacje !!!![/QUOTE] dZIEKI:) [quote name='Alicja']Gratki :) Widzę , ze Opole szczęśliwe dla Was[/QUOTE] no nie do końca:0 Zabrakło tej wisienki na torcie;) [quote name='ania90']Gratulacje :)[/QUOTE] Dzieki! pzdr.
-
Ach, jak ja lubie takie biegające baski:0 to sama rozkosz dla oczu! [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_4205_zps654e19f4.jpg[/url] pzdr.
-
A to moje uwagi przekopiowane z watku wystawy opolskiej:) 1/ rzeczywiście trawa na ringach mogłaby być krótsza. Dlaczego? Chocby dlatego, zeby ludzie wiedzieli gdzie sa dziury po nornicach (czy innych zwierzatkach...) i mogli to dziadostwo spokojnie ominąć. 2/ ringi fajne, duze, basenji mogły sobie pobiegac, choć wielu wystawców mojej rasy jednak wolało biegac po małym okregu. Ciekwe, czy to brak kondycji czy co...? 3/ obsługa mojego ringu (nr 18) - bardzo kompetentna. Miła i sympatyczna, nawet usłyszałam, że i stolik da się ustawic inaczej, bo przeciez to dla nas, wystawców... Duża szóstka dla obsługi tego ringu:smile: 4/ super, że przy ringach wisialy woreczki na psie odchody. Co prawda jeszcze nie wszyscy "wiedzieli", że trzeba sprzątac po swoich psach, ale wiekszość z nas to robi i nikomu korona z głowy nie spada.. Natomiast brak koszy na smiecie, nie tylko psiowo-kupowe - to juz przykrość. Ile można chodzic z woreczkiem w ręce i szukac koszy na smiecie...? Byc może ten fakt niektórych zniechęcił do sprzatania psich odchodów. 5/ ja za toalete nie płaciłam, nigdzie nie widziałam kartki, że płatna. Choc koleżanka twierdzi, że widziała. A w toaletach (damskich) fakt, ręczniki papierowe, papier, mydełko i czysto. 6/ wg katalogu BIS CACIB powinien rozpocząć się o godz. 15-tej. A rozpoczął sie o godz. 16 z minutami. Dlaczego? Dodatkowo, na niektórych ringach w tym czasie jeszcze trwała ocena, a to znaczy, że ktoś źle wyliczył czas i trzeba to zmienic. Bo - jak ktos złusznie zauwazyl - takie lekceważenie wystawców może sie kiedys skóńczyc w sądzie. Obojętnie, czy koleżeńskim czy cywilnym. Nie żartuję. Mamy takie prawo... 6/ No i to, co zauwazyła juz wczesniej [B]cockermanka:[/B] jak można posługiwac sie skrótem F.C.I., kiedy juz od dłuższego czasu toczy sie wojna o ten skrót...? Czyzby oddział Opole nie wiedział, jak poprawnie pisac? a może wierzył, że nikt nie zauwazy? Myslę, że pora zmienic ten banner... dla jasności: [B]"nasza" organizacja to FCI[/B] a nie F.C.I. Pzdr.
-
[quote name='FredziaFredzia']Gratulacje![/QUOTE] [quote name='jamnicze']gratulacje!!![/QUOTE] Bardzo Wam dziękuję:) pzdr.
-
[quote name='cockermanka'][B]Asiaczku[/B], cieszę się,że nie tylko ja taka upierdliwa jestem względem tego skrótu... Gratuluję wyników![/QUOTE] Dziękowac:) pzdr.