-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Rogerek i Bałwanek, nonono.... widze, że i u Ciebie zrobi sie małe przedszkole. U mnie podobnie:) Powodzenia, szerokiej drogi, wracaj szcześliwa i z Rogerkiem na kolankach:) Czekamy... pzdr. -
pudło...:) Jedziemy do Radomia za to:) Pzdr.
-
To może wpadniecie dzisiaj wieczorkiem na herbacynkę, co?:) Pzdr.
-
Czyli dobrze wybrałaś rodziców swoich kudłaczy:) Ale szkoda wielka, że nie wszyscy robia te badania, przynajmniej jezeli chodzi o PL. Przeciez jak się zrobi takie badania, to jest to argument przy sprzedazy szczeniąt i to bardzo wazny, że rodzice przebadani i czysci. No, ale jest jeszcze druga strona medalu. Bo jak się okaże, że rodzice chorzy, to - teoretycznie - nici z krycia... a i kaski nie ma. A to że malce będą chore/nosiciele to juz nikoto nie obchodzi, tak...? Dla tych, co podczytuja te Galerię, proponuje porozmawiac o badaniach w mojej rasie - basenji. Nikt nam nie każe, nikt nam nie zaleca, a wszystkie baski, dopuszczone do rozrodu, sa przebadane i to na 4-5 chorób. I żaden szanujący sie hodowca nie pokrycje swoim samcem nieprzebadanej suki oraz żadna suka nie pójdzie na krycie do nieprzebadanego samca. Oczy, nerki, serce, dysplazja, tarczyca, sprawy rakowe - to badamy. Koszt całkowitego przebadania jednego psa to wydatek ok. 1000 zł. Lub może nawet i więcej. Ale warto, bo wtedy wiem, co sprzedaję. A kupowac psa po nieprzebadanych rodzicach....? Nikomu tego nie polecam, never! pzdr.
-
BTW - wczoraj upiekłam [B]nowe 2 chlebki,[/B] tym razem oprócz normalnego składu dodałam jeszcze [B]orzechy włoskie[/B] w kawałeczkach. Nie ukrywam, że ten chlebek chyba jest najlepszym, jaki do tej pory upiekłam. [B]Kto chetny[/B] na kawałek chleba domowego wypieku na zakwasie?:) pzdr.
-
Ja cały czas nad tym boleję...:) pzdr.
-
A możesz rozszyfrować skrót "LR", bo ja zupelnie nie kumata... pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Witam się przy słonecznej niedzieli. Kurcze, nadal cisza u Słodziaków... Pzdr. -
Czyli w Waszej rasie możecie robic badania na dysplazję, przytarczyce, oczy. coś jeszcze? I czy sa psy, które maja komplet tych badań? Pzdr.
-
taaaaa, wszystko OK, ale jak zapanowac nad 4 bąkami...? Kurcze, brakuje mi jednej pary rak. No nic, jakos musze to ogarnąć:) pzdr.
-
Czyli badanie PHPT to badanie na oczy, tak? I robi się tylko w USA? pzdr.
-
miłego wypoczynku:) Chyba nie doczytałam, jak Maluch bedzie mial na imię?:) pzdr.
-
Ja od wielu lat stosuję Frontline i jestem zadowolona... Pzdr.
- 78403 replies
-
Taaaaaa, koty za płoty a ja mam kolejna parkę do wyprowadzania. Ciężko bedzie pogodzic Podlotki i Malce z kolejnością wyprowadzania. Musze jakoś to sobie zorganizowac, choc jeszcze zupelnie nie wiem, jak... Bo najpierw wychodza Podlotki i czasami widze, że z wielkim trudem wytrzymują do zejścia na dwór i na traqwniczek. A tutaj Malce by musiały schodzi jako pierwsze. Całej czwórki nie dam rady... jak to, kurde, ogarnąć....?:???::hmmmm: Pzdr.
-
[quote name='Gioco']Znowu duble :wallbash::roflt: Do zobaczenia :-)[/QUOTE] Nienienie, to nie sa duble! Mnie chodziło o to, że ujęcie Smerfy i psiaka sa do siebie podobne. A gdzie się widzimy? chcesz wpaść do mnie pobawić sie z malcami? pzdr.
-
Chłopaczek linieje czy taki poturbowany?:) pzdr.
-
M&S - czy możesz powiedziec, jaki procent (lub ilościowo) wilczych został przebadany w kier. dysplazji? Bo wiem, że w Waszej rasie to schorzenie wystepuje... Pzdr.
-
[quote name='M&S']Przydałoby się więcej słońca...[/QUOTE] ... no i chyba sie zapowiada słoneczny dzięń:) [quote name='Angi'][SIZE=1]Ja chcę takiego kurdupelka :lol:[/SIZE] Bardzo fajne fotki :)[/QUOTE] Nie oddam:) [quote name='M&S']Hello słoneczne :)[/QUOTE] No więc z racji tego, że powoli wychodziło słoneczko, dzisiaj rano byl ten pierwszy spacerek na smyczach. W życiu chyba żaden szczeniak tam mi się nie poplątał, jak Dudek i Lalka... Machałam i wywijałam rekoma jak wiatrak... ale..... kupy i siku zostały zaliczone na dworzu!!!!! Juhu!!!!!!! Małe byly b.ciekawe wszystkiego (normalka!_), było lekkie przerażenie jak przejechal tramwaj, ale generalnie - spacerek nalezy zaliczyc od udanych. Mam tylko nadzieję, że i nastepne będą tez takie owocne;) A, ze schodów to małe zeszly na rękach, bo obawiałam sie, że jak sie zaczna przymierzac, to zsikają sie na schodach... Z wchodzeniem tez nie było lepiej, ale po cześci weszły po cześci zostały wciągnięte... Jest duża szansa, że powtórzymy taki spacerek i popołudniu:) Myslę, że damy radę :) pzdr.
-
Tak dokładnie:) Cekam na słoneczny dzięń, aby zainaugurowac spacery:) Pzdr.
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Cudni Panowie Dwaj z Klapniętym Uszkiem:) https://lh6.googleusercontent.com/-HyNzxIU7Jjo/UYOm5Nm-tOI/AAAAAAAAIjU/6XRrTRRF4Ns/s640/DSC_7184.JPG pzdr. -
[quote name='Asiaczek'][B]Dżdżowniś[/B] - bazarek zrobiony dla Gryzi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198[/URL] Mam jednakże prośbę o rozreklamowanie go i podbijanie, bardzo poproszę:) pzdr.[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Pomożesz nam wpodbijaniu bazarku dla "Twojej" Gryzi?:) pzdr.[/QUOTE] Dlaczego nie zajrzałas na bazarek dla Gryzi...? chciałam dobrze, a zostałam całkowicie olana.... Pzdr.
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Asiaczek replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Faktycznie, Ulka super sie komponuje w łożku ze szczurkiem:) Pzdr. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Asiaczek replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiscie fotki Dinusia sa super:) Szczególnie ta: [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/381431_451166728292744_810969034_n.jpg[/url] pzdr.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Hahaha, film z ustawianiem większej grupy psow do zdjęć - boski! I jeszcze ta muzyczka;) Szczeniaczek - piekny! Taka malizna.... Pzdr. -
Jakos ostatnio nie ma na DGM Dżdżowniś... Pzdr.