Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. jamnicze, Lalka raczej była ciekawa, co tam Lansik ma w rękach.... A on miał w rękach swoja najnowsza zdobycz, czyli Black BerryZ10;) pzdr.
  2. Jakie podobne;) [url]http://images40.fotosik.pl/2031/c96cd0ab3d061d91gen.jpg[/url] dobrze Wam i tak ... jasno:) [url]http://images36.fotosik.pl/463/2999caa947cb7c28gen.jpg[/url] pzdr.
  3. ...bo tak sobie patrze na uszyska Twoich i sa inne;) No tak, Egon.... wieśc gminna ZAWSZE wie lepiej;) pzdr.
  4. Nie ma sprawy! Jakos wyniki uda się zebrać... pzdr.
  5. No właśnie, cokolwiek to znaczy... A znaczyć może wiele. Ja tam wierze, że jednak gioco tak zupelnie i po calaku nie zrezygnuje z nas, co? pzdr.
  6. A co z jego uszami? Jakies takie nieproporcjonalnie duze mi się wydają? A może mi się tylko wydają... pzdr.
  7. Za kwiecien i maj moje stałe poszły. Po 20 zł/miesiac. Jest juz ciepło, mamy szanse na jakies nowe fotki Pannicy?:) pzdr.
  8. Dzisiaj znowu udostepniłam Fuksa na FB:) Pzdr.
  9. Dzisiaj zrobiłam przelew dla Kai (stała) - 20 zł. pzdr.
  10. Ja dzisiaj zrobilam przelew - stała - 20 zł dla Słodziaków:) pzdr.
  11. Dzisiaj zrobiłam przelew dla Rino - 20 zł (stała). pzdr.
  12. Jedno zdjęcie TRICKEY Asiaczek FCI z nowego domku:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru_KLA3558_zpsead0e268.jpg[/IMG] Pzdr.
  13. Czekam na sygnał. Oby nie wtorek, bo w ten dzien pracuje;) pzdr.
  14. ...oraz poprosze o skan/zdjęcie stawki basków - bardzo grzecznie proszę:) pzdr.
  15. Wiesz, że ja jestem formalistka i tylko dlatego uzupelniłam. dla niektórych to istotne, dla innych - nie. Bo inaczej sprawa wygląda jak wygrywasz u przyjaciółki, a inaczej - jak u obcego sędziego, prawda? pzdr.
  16. To kiedy można wpaść? Ja to raczej popołudniu bym przyjechała. Daj mi znac na PW, kiedy możemy sie umówic, co? pzdr.
  17. Dlatego trzeba głosno mówic o badaniach na nosicielstwo chorób genetycznych, robic te badania i ymagac tych badań od rodziców szczeniąt, jakie chcemy kupic. I to w kazdej rasie! [B]Shilomaniak [/B]- czyzbyscie i wy mieli najpierw sznaucery olbrzymy? Ja tez najpierw mialam sznaucery olbrzymy czarne (przydomek Asiaczek), a potem i teraz baski:) pzdr.
  18. [quote name='Alicja']Kurde może nie te fajki zapaliła i teraz wrócić nie potrafi ;)[/QUOTE] Jejejeje..... Rodżerson wymiata;) [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/601011_652773211415727_732330766_n.jpg[/url] Pzdr.
  19. Tak, znam te zasady o prawdzie:) Zanm. Pzdr.
  20. Jak sobie radzi Syriuszek? Juz jest mniej wycofany? Ale chyba nadal baaaardzo grzeczny, prawda? pzdr.
  21. No so.... taka prawda... Nic to. Idę zjeść śniadanko z moim chlebkiem. A potem może jakowes fotki zapodam? Jak się obrobię z ważniejszymi sprawami, Ok? pzder.
  22. No tak. Takie argumenty, ze az ręce opadają... pzdr.
  23. Jasne. A lubi jak go się czesze? pzdr.
  24. Łeeeeee...... nikt nie chce do mnie wpaśc po chlebek, nikt mnie nie kocha... dobrze, że mam psiaki, to chociaz sobie z nimi pogadam:) moge nawet poprowadzic monolog, bo to wierni słuchacze moich gadek są:) pzdr.
  25. [quote name='M&S']Napisałam odpowiedź i mi ja wcięło:angryy: Asiu, teraz jest faza na robienie tych badań, bo z zagranicy nie chcą "używać" polskich psów, a przecież są takie super...Tylko jak mają używać skoro nie chce się ruszyć tyłka i pojechać za granicę?! (może poza sporadycznymi wypadami nielicznych hodowców). A badani są drogie i, że posłużę się cytatem z pewnego hodowcy "gdyby hodowca miał robić wszystkie, to poszedłby z torbami". Bez komentarza, a to dotyczyło tylko dysplazji. Ja się przestałam angażować na szpicowym forum, szkoda moich nerwów. Bo jeżeli tam pies z wadą dyskwalifikacyją, traktowany jest z pobłażaniem, to ja nie mam nic do dodania.[/QUOTE] Odpowiedzialny hodowca, jak ma zrobic badania, ro i tak zrobi. Odłozy, zaoszczędzi - a zrobi. Nieodpowiedzialny - zawsze będzie dziamał, że drogo, że po co, że moje psy zdrowe... ciekawe, czy gdyby ludzie wiedzieli, że moga byc nosicielami chorób genetycznych, to by robili sobie badania, aby uniknąc prawdopodobieństwa urodzenia chorego dziecka....? a może urodzić i sruuuuu do jakiegos schroniska dla dzieci, domu dziecka... niech inni się martwią, tak? Totalna nieodpowiedzialność... Juz Mały Książę twierdził, że jestes odpowiedzialny, za to, co oswoiłes. ale, widocznie, niektórzy hodoffffcy, nie czytali Małego Księcia, szkoda... Pzdr.
×
×
  • Create New...