Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. No to co z tymi fotkami z podróży? Czekamy, nie wywiniesz się:) pzdr.
  2. Asiaczek

    Ruda Żaba

    Mam nadzieję, że sprawy zdrowotne u Lexie juz się wyjasniły. oby! I też czekam z wielką ciekawością na fotki Larsona:) Pzdr.
  3. Prosze, jakie cudo:) [url]http://i48.tinypic.com/34nnuwm.jpg[/url] Pzdr.
  4. Ale smutna minka:) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-RtOJXD4A4UY/UWpZj8bpLuI/AAAAAAAAD_w/jrMdOZ4Osk8/s640/DSC_0107%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/url] pzdr.
  5. Czy cuda - to się jeszcze okaże. A kogo zobaczysz - to chyba na miejscu. Nie zapomnijcie odebrac katalog, OK?;) pzdr.
  6. Jak stoisz z finansami na Gryzię? pzdr.
  7. [quote name='Dżdżowniś']Ona musi mieć psie towarzystwo. Przy innym psie szybciej się uczy ludzi. Z racji tego co przeżył strach jest cały czas silniejszy niż chęć poznania, a jak będzie pies to będzie widziała po nim jak czytać ludzkie odruchy. Ale muszę ją znowu pochwalić. Znowu złapała jakąś paranoje po moim powrocie i wskoczywszy na narożnik zaczęła sikać . Podbiegłam,zdjęłam ją,a ta od razu poleciała pod drzwi wyjściowe mimo że zaworek nie trzymał. Do tej pory po zdjęciu sikała tam gdzie ją postawiłam. Czyli kolejne zrozumienie z próbą opanowania się. Mimo że do tej pory zsikiwanie się było silnieje od niej,to po tej akcji widać że on cały czas się rozwija. Rozumie i się stara (: kurde kocham pracę z psami .[/QUOTE] Nie wiem, czy to taka sama czy nie sytuacja, ale ja wielokrotnie byłam świadkiem, gdy wchodziłam do domu, gdzie sa psy z mojej hodowli, to one z radości, przy obskakiwaniu mnie i witaniu się - posikiwały tam, gdzie stały. I to nie byly juz takie malce, a nawet 1-roczne. Więc taka radośc, ze aż trzeba się posikac;) pzdr.
  8. Mam prośbę, aby w rozliczeniu, przy miesiącach wpisywac równiez rok. Bo tak, to ciężko połapac sie we wpłatach...:) pzdr.
  9. [quote name='Donka5']Wygibasy Dina przy czesaniu :) [URL]https://picasaweb.google.com/105589679541360870529/ROZNEDinoCzesanie13Kwiecien?authkey=Gv1sRgCNnerKHVlcvDOw[/URL][/QUOTE] On tak lubi czesanie?:) pzdr.
  10. A czemu to malce w podwójnych wstażeczkach?:) [url]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/602248_641084995917882_1304817158_n.jpg[/url] Pzdr.
  11. [quote name='Kaaasia'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1930a_zps8d217c86.jpg[/URL] Małe prosidełka :loveu:[/QUOTE] Oj, wiedzą, jak to robic:) [quote name='Izabela124.'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1935_zps78788eec.jpg[/URL] ale fajnie razem śpią :)[/QUOTE] Bardzo czesto spia razem:) Bura zrobiła się odwazniejsza, niz wtedy, tuz po przybyciu do mnie. Pzdr.
  12. W ramach czyszczenia pulpitu - zdjęcia sznaucera Jazz'a z dnia 09-04-2013:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1489_zpsa434f90f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1502_zps16987535.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1492_zps159f0987.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1491_zpsfef6d232.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1490_zpscbf1ab8c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1495_zpsf7253cf3.jpg[/IMG] Pzdr.
  13. Zapomniałam o jeszcze jednym słitasnym zdjęciu kici;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1935_zps78788eec.jpg[/IMG] Pzdr.
  14. Czy już zdrowie powróciło do Rodziny Inki/Chmurki? pzdr.
  15. Ja mam 2 zaprzyjaźnione koleżanki z gryfonikami, więc nie strzelałam tak na ślepo;) pzdr.
  16. Dla informacji: [SIZE=3][B]mamy jeszcze 1-2 miejsca w busie do Opola na niedzielę. Wyjazd z W-wy:)[/B][/SIZE] Zapraszam! pzdr.
  17. Wczoraj dostałam na maila (tak, jak napisano na stronie opolskiej) potwierdzenie do wydrukowania. Tak więc wydrukowałam i czekam na wystawę:) Pzdr.
  18. Przy okazji robienia zdjęć malcom, tradycyjnie, i koty się załapały;) Rudy ma co prawda tylko 1 zdjęcie....ale wypełnia sobą całe zdjecie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1909_zpse1af4f18.jpg[/IMG] Bura vel Buratinka - jak zwykle - pieknie pozuje. Sami zobaczcie i oceńcie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1907_zps9b923ffc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1917_zps1255401d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1925_zpscdad97dd.jpg[/IMG] A to moje ulubione z tej serii:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1936_zpscd6021f9.jpg[/IMG] Pzdr.
  19. Cd. 13-04-2013 Lalka i Taszka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1929_zps95c3832a.jpg[/IMG] ...oraz cała Trójka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1930a_zps8d217c86.jpg[/IMG] To ostatnie zdjęcie wstawiłam na FB w Basenji April competition. Te osoby,które sa zalogowane na Fb - bardzo prosze o zagłosowanie na mnie:) Wystarczy kliknąć "Lubię to!":) pzdr.
  20. Cd. 13-04-2013 Taszka + Duduś:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1933_zpsb1222f76.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1932_zpsce8a19b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1922_zps1bf9553b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1928_zps339ccf9a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  21. Cd. 13-04-2013 Taszka :) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1916_zps84010ce2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1915_zps8c8632e2.jpg[/IMG] Dudus vel dudek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1934_zps09a26663.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1911_zps18735cef.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  22. Kilka ostatnich zdjęć (z 13.04.2013 r.) U-tek:) Lalka vel Lajcik:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1914_zps2477be43.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1918_zpse051c255.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1919_zps694df585.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1920_zps98899d5d.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  23. [quote name='Ania!']Jakie słodkie :loveu: Fajne takie maluchy, robrykane i wesołe :lol:[/QUOTE] Jest wesoło, fakt:) [quote name='Izabela124.']Super maluchy :) To stadko baskowe się mocno powiększy, fajnie :)[/QUOTE] Stadko juz się powiększył o Torney i Tamey:) pzdr.
  24. [quote name='Metheora']Rude jest piękne :) Hehe :) a małe podpalańce w planach :) jak wszytko wypali będą na lato... i tak właśnie sobie myśle, że nie zgaduje nigdy jakiego koloru będą szczylki :P Raczej nic mnie nie zaskoczy...chyba że albinos :P ale o ile wiem w historii rasy zdarzyły się nieprawidłowe umaszczenia bardzo bardzo rzadko, można policzyć na palcach jednej ręki ...chyba w stanach gdzieś na komputerze mam zapis :) Więcej "dziwnych" kolorów jest u Dobermanów[/QUOTE] W baskach jest troche "innych" kolorów, pojawiających się od czasu do czasu w hodowlach. Trindel - przoduje:) są piaskowe, czaprakowane, mahoniowe, niebieskie.... [quote name='Riven']Ale słodziusie szczylki <3[/QUOTE] Nawet jak rozrabiają sa słodkie:) Pzdr.
×
×
  • Create New...