-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Fakt, rudych cudowności ni emasz w domu, ale podpalańce - tak:) I tez sa sliczne:) pzdr.
-
[quote name='Zuza i Noddy']Handling! Oferuje handling na wystawie w Opolu w oba dni. Możliwość wcześniejszego spotkania i poćwiczenia z psem na terenie Wrocławia. Osoby zainteresowane proszę kontakt na adres e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub numer tel. 781046425[/QUOTE] [B]Zuzia[/B] - ciesze się, że będziesz:) Pzdr.
-
Nie mogłam sie powstrzymać.... [h=5]:)[/h][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151604311089382&set=a.10151189315119382.474652.748274381&type=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/485303_10151604311089382_1178608066_n.jpg[/IMG][/URL] Pzdr.
-
Normalka:0 Najpierw "oj, boimy się!", a potem podgryzanie i zaczepianie na całego:) Pzdr.
-
Oj, słodkie, słodkie:) pzdr.
-
Cd. 6-4-2013 r. Lalka i Dudek [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1885_zpsd52cebe7.jpg[/IMG] Lalka i taszeńka [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1890_zpse4a9f3df.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 6-4-2013 Dudek... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1896_zps1fe2e540.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1899_zpsb6cf8cdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1898_zps6fea5851.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1897_zps8056a5c4.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 6-4-2013 r. Dudus vel Dudek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1892_zps84508635.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1877_zps9b4546f7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1874a_zps24336b92.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1878_zpsd3d86db9.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 6.4.2013 r. Taszeńka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1895_zps16719987.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1894a_zpsec5d5c62.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1893A_zps65fe5ef2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1886_zpsec4aab20.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1873_zpsb7ecd076.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1875_zps25212762.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Kilka wspomnień z wizyty M&S oraz Kaprys 2004 w dniu6.4.2013 r.:) Najpierw Lalka vel Lajcik:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1888_zpsd4648687.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1880_zps88adb97a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1879_zps3615161f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1876_zps556a42bd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1872_zpsc3369a3c.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
No to jeszcze coś na rozruszanie leniwego ranka;) [url]http://nusijuok.net/talentas.php[/url] Pzdr.
-
[quote name='zielona'][SIZE=5][COLOR=#800080]fenomenalne[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Zgadzam się:) Pzdr.
-
To jakieś gryfoniki? A bylyscie z Adusia na spacerze? pzdr.
-
[quote name='Vectra']to prawda , uczucie u nich jest ogromne , bo widać jakie mają do siebie zaufanie. dlatego całość ich występu , robi ogromne wrażenie. trzeba wypatrzeć kolejnych odcinków z ich udziałem.Asia zostawiasz 4 szczeniaki w jednym wieku ? :mdleje: ja bym nie miała odwagi :grab:aczkolwiek pewno baski , to nie to samo co te durnie bez szkoły które posiadam ;)[/QUOTE] One nie są w tym samym wieku. Między Tami i tori a lalką i Dudusiem sa 2 miesiące róznicy:) [quote name='jamnicze']No coś Ty? Postawili i wziąć nie pozwolili? :mad: Trzeba było capnąć i udawać, że po ichniemu nic nie rozumiesz :diabloti:[/QUOTE] Mnie tam nie było, więc nie mogłam capnąć, choć w rozmowie z Kacprem tez na taki pomysl wpadłam:) pzdr.
-
[quote name='Alicja']niesamowite ....dech zatyka[/QUOTE] Serio, nie moge się napatrzec.... [quote name='Vectra']wow :crazyeye: i to serio jest talent .... ekstra !!![/QUOTE] Dokładnie tak. To po prostu talent, ale i..... uczucie między tymi młodymi ludźmi:) [quote name='A&L']Witam się po przerwie ;) Matko 4 szczyle naraz? :crazyeye: To coś czuje, że u Ciebie sodoma i gomora. To ile już w sumie psiaków w hodowli, bo się pogubiłam? ;)[/QUOTE] E, bez przesady:0 do sodomy i gomory to mi jeszcze sporo brakuje:) grunt to dobra organizacja, siły i cierpliwość:) W domu jest 7 "starych" + te 4 malce:) Dajemy rade, choć czas wolny nam sie drastycznie skurczył;) pzdr.
-
Nie mogę się napatrzec.... [url]http://nusijuok.net/ukraina_sokejai.php[/url] Pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Gratulacje dla Serka i Ofika :klacz: No, no, no 1miejsce i aż 4 paczuszki ;) [URL]http://e-undernet.nazwa.pl/basenji/foto/galery/477/20130409143656.jpg[/URL] Maluchy ślicznie rosną [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1858_zps48ce61e2.jpg[/URL] a starsze dziewczyny jakie zgodne :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1867_zps2c78c333.jpg[/URL][/QUOTE] [B]jamnicze[/B] - niestety, te paczuszki to tylko ku reklamie sponsorów...:( [quote name='Matusz'][COLOR=#000080][B]Zamawiajcie na kilogramy u Asiaczka pierożki z mięskiem, ruskie !! przepyszne !!! Szapo ba ![/B][/COLOR]:sabber::sabber: a maluchy przeboskie! <3 Asiu, jeszcze raz dzięki za gościnność kochana![/QUOTE] Hahaha, jaki mądrala:) Ale, fakt, pierożki dzisiejsze mi się udały:0 pewnie dlatego, że robione z sercem dla fajnych Gości:) [quote name='Alicja']a potem wrzeszczysz ze przytyłeś , zamiast babci podesłać pierożka Asiu to które zostają bo ja się pogubiłam[/QUOTE] Zostaje Tamey i torney oraz ... Light (czyli jakcik vel Lalka) i ... Daddy (czyli dudek vel Duduś):) [quote name='Matusz']oj tam oj tam, pierożki Asi nie tucza haha :D[/QUOTE] Pewnie, że nie;) [quote name='Alicja']sosik z makaronikiem też nie :) bo pyszne potrawy nie tuczą ;) Asia ....ja poproszę ruskie[/QUOTE] przyjedź, Kochana, jak co roku do Wwy to narobie ruskich:) Pzdr.
-
Maleństwa juz po przeglądzie hodowlanym, dokumenty odebrane i juz nawet część pozostawiona do dalszej obróbki w Oddziale. Opis miotu - piekny, rudzielce podobały sie:) zostały wymietoszone przez kilka osób, były tak bardzo zainteresowane innymi psami..... aż usnęły na rękach:) Aniołki;) Pzdr.
-
Tak:) No, chyba, że trafi sie jakas super osoba, to wtedy na warunki i wspólwłasność:) Pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Ale szczeniaki już duże :) Kiedy do nowych domków się rozjeżdżają?[/QUOTE] W najblizszy weekend Taszka chyba pojedzie do siebie. A reszta zostaje:) [quote name='Anecioreczek']matko jak one wyrosły! są cudne! :)[/QUOTE] Oj rosna nie wiadomo kiedy, fakt:) pzdr.
-
Cd. 6-4-2013 Tamisia i Torinka - działąnia zespołowe:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1867_zps2c78c333.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 6-4-2013 - TAMEY Asiaczek FCi vel Tami lub Tamisia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1869_zps3396fe57.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1868_zps55d13e13.jpg[/IMG] Tamisia i Dudek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1865_zpsb7ba87cd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1870_zpsb7d7f5cc.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr. [h=1][/h]
-
Cd. 6-4-2013 - UPDATED JUBILEE DADDY czyli dudek lub dudus Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1862_zps743392db.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1861_zps083b1e91.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1856_zps96c8806d.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 6-1-2013 - Lajcik:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1853_zpse911aa43.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1852_zps86cd1119.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1851_zps5ba96026.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 6.1.2013 - Laleczka aka Lajcik aka UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1860_zps6a524211.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1859_zpsa0cbf771.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1858_zps48ce61e2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1855_zpsad00843b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.