Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Alicja']Asiu cały czas mam to na uwadze ;) w końcu nie znam twoich nowych kotów i dzieciaków[/QUOTE] No własnie:) pzdr.
  2. 31.07.2013 r. - Wisła [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3704a_zps45058521.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3705_zpsba18b1f1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3706_zps6a70ebe3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3708_zpsd7c4a61c.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  3. Cd. 31.07.2013 r. - Wisła [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3698_zps71904868.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3694_zps4b265916.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3692_zps5376c49c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3693_zpsa28b35fa.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  4. Asiaczek

    dubel

    Asiaczki wpadają z rewizytą:) Podoba mi się to ujęcie: [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q77/s720x720/988657_469632376454477_217122562_n.jpg[/url] Pzdr.
  5. [quote name='Yuki_']Świetne ujęcia i śliczne psy.[/QUOTE] Dziekowac:) Pzdr.
  6. Cd. 31.07.2013 - Wisła [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/JoannaGS001/ZmianarozmiaruIMG_3678_zpsd1aa4ec2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/JoannaGS001/ZmianarozmiaruIMG_3679_zps2fb8d1e5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3681_zps34205e0b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3683_zps5d8e308d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/JoannaGS001/ZmianarozmiaruIMG_3686_zpsa683b950.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  7. [quote name='Alicja']Tyle razy byłam w Warszawce i nikt mnie w takie urokliwe miejsca nad królową polskich rzek ;) nie zabrał[/QUOTE] [B]Alicja [/B]- to takie nasze warszawskie Bezludzie;) Jak zdecydujesz się przyjechac do Wwy, to obiecuję, że sie tam spotkamy:) Pzdr.
  8. Cd. 31.07.2013 - Wisła [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3672a_zpsaa8032ea.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3673a_zpsb19473bb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3674_zps1e340d51.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3675_zps22c5f0f2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3676_zps9db65634.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  9. Cd.31.07.2013 - Wisła. Torinka i Tamisia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3667_zpsfb8fbd1a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3599_zps9f32f65b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3558_zps532044db.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3621_zpsffcfc62e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3622_zpsa5d21c93.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  10. Cd. 31.07.2013 - wisła:) Torinka i Lans (w różnych układach):) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3637_zpsdf820ae2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3561_zpsba8aa451.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3570_zps81218b9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3567_zpsf7f35e79.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3572_zps8d911f15.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  11. 31.07.2013 r. - Wisła:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3670_zps656696bd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3668_zpsdd20bbe1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3592_zps33b4d1c2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3588_zpsb8e4cb16.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  12. O, jak fajnie, że Wam się podobało:) W nagrode wstawię troche nastepnych fotek znad wisly z 31.07.2013 r.:) pzdr.
  13. Po prostu bajka.... a raczej skazka (bo ro na Eurazji bylo...): [url]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZChqmn4v1BM#t=63[/url] Pzdr.
  14. [quote name='FredziaFredzia']Na zdjęciu psów... Cztery?[/QUOTE] Pudło:) [quote name='Doginka']Super wypad. A na foto widzę 3 psiaki;-)[/QUOTE] I prawidłowo:) Bylo nas tam tylko 3 psy + 2 człowieki:) [quote name='Alicja']no prawie jak kozy ;) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3628_zpsf5a0d9a1.jpg[/URL][/QUOTE] Marokańskie lub algierskie kozuchy, hahaha... [quote name='Anecioreczek']super wycieczka! mieliscie zabawe :) a nauka wskakiwania na konar no no! dawac Baski do agility ! jak takie skoczne! :)[/QUOTE] skoczne - fakt. Ale ciut nieusłuchane jak na agility;) [quote name='M&S']Cześć Asiaczki :)[/QUOTE] Hejka:) [quote name='Ania!']Ale tam macie pięknie :) Woda, plaża ... cudownie.[/QUOTE] Zgadza się:) Dzisiaj, jak wszystko dobrze pójdzie - tez zaliczymy piekne nadwislańskie Bezludzie (Alicja, wybacz, ale to okreslenie cudownie pasuje do tego miejsca:) Pzdr.
  15. Cd. Najpierw my cię gonimy... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3547_zps32dc1798.jpg[/IMG] ...ale potem to ty nas goń;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3548_zpsf4713891.jpg[/IMG] "Oaza" nad Wisłą;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3556_zpse536e417.jpg[/IMG] Hohoho, ktos kogos skotłował... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3571_zps64441137.jpg[/IMG] Rude contra tri... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3574_zps8668ca07.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  16. Cd. 31.07.2013 - Wisła. A tak Lans walczyl z patykiem... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3582_zpsea699b11.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3581_zpsae828ef8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3580_zps61ff3c19.jpg[/IMG] Jak myslicie, kto wygrał nagrodę?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3579_zps56f0d2ab.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3583_zps89194ea3.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  17. Cd. -Tamisia tez miała swoje 5 minut;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3631_zps53fa94a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3632_zps902b21e7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3633_zpsa822f1f6.jpg[/IMG] I Tamisia z Lansem:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3555_zpsd8740bad.jpg[/IMG] I zagadka: ile psów jest na zdjęciu:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3554_zpsfdcb7e28.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  18. Cd. Nauka przechodzenia przez konar... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3626_zpsb309ebc5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3627_zpsa6136dc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3628_zpsf5a0d9a1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3615_zps69608d77.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3629_zps085b2eb2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3616_zps908f8991.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  19. Kilka zdjęć znad Wisły (31.07.2013 r.): Nasze obozowisko... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_3595_zps6b9be737.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_3596_zps31157606.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_3594_zpsd71013b1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3604_zps159834b7.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  20. Piekne głowy... [url]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/35_zpseb458e3a.jpg[/url] i piekne tyly;) [url]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/128_zps01218a60.jpg[/url] Pzdr.
  21. Może Gospodynie jest gdzieś na wyjeździe...?:) pzdr.
  22. Cholercia, coraz więcej zaległości.... zbieram rzeczy na bazarek, ale mało tego... Pzdr.
  23. E, do Wrocławia jeszcze sporo czasu:) Dacie radę! najwyżej sędzia napisze, że maly ma super charakter, hahaha... Pzdr.
  24. [quote name='Alicja'] Asiu , nie wiem , troszkę mi się nagromadziło spraw a zostało tylko 2 miesiące do szpitala i nie wiem czy czasowo dam radę[/QUOTE] Nie myslisz pozytywie;) zostało AŻ DWA MIESIĄCE do szpitala:) Pzdr.
×
×
  • Create New...