[quote]Patka - żebyś ty wiedziała ile ja fotek muszę napstrykać, żeby móc wybrać kilka... :cool3::diabloti: Na większości z nich są albo ogony, albo pupy, albo coś rozmazanego, co tylko kształtem przypomina psa. Jedyne fotki, jakie robię bez problemu to wtedy gdy śpią...[/quote] oj takkkkk :evil_lol: albo szykują sie do spania :) z któryms z członków rodziny ;)
[U][URL=http://img525.imageshack.us/my.php?image=54091389rv7.jpg][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1871/54091389rv7.th.jpg[/IMG][/URL][/U]
[URL="http://img525.imageshack.us/my.php?image=28619701bn0.jpg"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/592/28619701bn0.th.jpg[/IMG][/URL]