Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    Lordette

    jak miło było WAS zobaczyć :cool3:
  2. hej a bilet za psa cały i kaganiec, a jesli pies na ręku mały to bez biletu :) (z tego co pamiętam) u nas słonecznie ale śnieżek niegruba warstewka ale do jutra i to może sie zmienić :cool3:
  3. ja w chwilach rozpaczy rzucam smyczą bardzo pomaga :evil_lol:
  4. ależ on sie błyszczy :loveu: śliczna mordusia :loveu:
  5. Mateusz to kawał jest ... najlepiej wsiąść w tramwaj 1 i dojechać do ul Reja a potem zapytać o central park to będzie piechta kilka minut :) Powiem wam ze 5 min od terenów wystawy jest piękny parko-las :cool3:
  6. Ty Ewa rób porządek dziecko Ty juz masz moje ;)
  7. obejrzałam w ekspresowym tempie pozachwycałam sie czarna gębą wycałowałam wirtualnie :loveu: i juz mnie nie ma
  8. Beatko przepiękniastę :loveu:
  9. hej zaglądam oglądam całuję i spadam :)
  10. a o tym juz też myślałam :) no włosy jej obrodziły :razz: 'charakterek" też :evil_lol:
  11. oj śliczności Moja Apolonia wrześniowa także mała różnica potem będą mogły sie razem bawić i będziemy miały je z głowy :lol: a To my [URL=http://img514.imageshack.us/my.php?image=70781126vw7.jpg][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8347/70781126vw7.th.jpg[/IMG][/URL]
  12. niekoniecznie to tak jak z ludźmi jednym bardziej obrodzi na długość innym na gęstość ;) Poza tym szata letnia jest krótsza :cool3: i spojrzyj na galerie włos też zależy często od kolorów :cool1: śliczny rudzielec :loveu:
  13. Asztir oj przydałby się!!!!
  14. córcia jest duża jak na swój wiek ma 5 miesięcy i 1 tydzień :razz: Kot to syberyjczyk :cool3: co do sierści to jest ona półdługa 2 warstwowa (norwegi maja inną budowę ale tego tu nie widać i są drobniejsze) bardzo dziekujemy w imieniu całej Rodziny (nie radia M ;)) za miłe słowa :loveu:
  15. może jak nam ssak pozwoli, a będę bardzo sie starała to i relacja oto będzie :cool3:
  16. Asztir Rudolinka jest po drugiej cieczce i stara sie być poważna jest do Poli bardzo ostrożna liże ja po rączkach, na spacerku pięknie pilnuje sie wózka chodzi bez smyczy na komendę przy wózku :) wie ze nie wolno wchodzić na jej matę i ogólnie jest super psem :) poza tym, ze bardzo sie stresuje jak mała krzyczy ale podejrzewam ze to cała atmosfera w domu jest wtedy stresująca i każdy by chciał uciec gdzie pieprz rośnie :evil_lol: a Waler to dla Rudzi najlepsza podusia termofor :cool3:
  17. [quote]Patka - żebyś ty wiedziała ile ja fotek muszę napstrykać, żeby móc wybrać kilka... :cool3::diabloti: Na większości z nich są albo ogony, albo pupy, albo coś rozmazanego, co tylko kształtem przypomina psa. Jedyne fotki, jakie robię bez problemu to wtedy gdy śpią...[/quote] oj takkkkk :evil_lol: albo szykują sie do spania :) z któryms z członków rodziny ;) [U][URL=http://img525.imageshack.us/my.php?image=54091389rv7.jpg][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1871/54091389rv7.th.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://img525.imageshack.us/my.php?image=28619701bn0.jpg"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/592/28619701bn0.th.jpg[/IMG][/URL]
  18. Patka

    Leon Taurus

    Boski boskie :loveu:
  19. Patka

    Lordette

    w końcu porządne fotki :) śliczne stadko :loveu:
  20. Alojzyna ależ one są piękne każda inna :loveu: zazdroszczę :cool3: tak pięknie pozujących dam :) żeby moja tak chciała
  21. Ewuniu jeszcze tylko ok 2 latek i pewnie C:razz: ię rude skusi ;)
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    mateczko ale obrodziło pięknymi szczeniaczkami :loveu:
  23. bullowate są w sobotę?? ja nie wystawiam Rudolfiny ale pooglądać ludzi i psy z chęcią przybędę i dziecko socjalizować ;)
  24. o ja ale sie piękny kawaler z niego robi - super tfu tfu :cool3:
×
×
  • Create New...