Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. przecudny ... nic dodać nic ująć!!
  2. Oj kradną sobie nawzajem ... na Poli oszczędzam bo lubi psie zabawki i to za bardzo ... :evil_lol:
  3. piękności :loveu: a u nas psiaki bawią sie tak :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2733/rudexvp7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=220&i=rudexvp7.jpg][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2733/rudexvp7.e91d87d51c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4745/r2fe3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=89&i=r2fe3.jpg][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4745/r2fe3.fb0e5b89d1.jpg[/IMG][/URL]
  4. Melodia ale ona jest ślicznie mocno pręgowana dopiero teraz widać :loveu: bardzo mi sie podoba :cool3:
  5. Piotr Z to mój ślubny :loveu: też mu sie Stefan podoba i jeszcze coś drobnego uda nam sie przesłać niedługo ... pięknieje chłopak :loveu:
  6. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    jaaaa boskie foto jakie grzeczne :cool3: a jeden ma śliczne to znaczenie:loveu: Marta ale one wielkie:loveu:
  7. wielkie gratulacje:multi:
  8. My ostatnio słabo kasowow ale mały grosik od Poli i Rudolfiny dziś wyślemy!
  9. dziewczyny pytacie gdzie - nic prostszego przejrzeć ten wątek poprzednie strony :cool3: to nie boli ... są zdjęcia linki do stron i opinie forumowiczów, którzy byli w danym miejscu - ja nadal gorąco polecam Białogórę :cool3:
  10. Rudex wylizała monitor jak zobaczyła Franczesława :loveu:
  11. OJ JA TEż PEWNIE SOBIE O ERWINKU Z ALą POGADAM :multi:
  12. Oj kciuki trzymam aż Erwina nie zobaczę ponownie :razz: Przypadli sobie go gustu - ale to taki cudny Pies że i mnie przypadł do gustu :loveu:
  13. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    o ja zaczynają psy przypominać :loveu:
  14. [QUOTE]w sumie do drobiu nic nie mam , pod warunkiem , że śpi grzecznie w ladzie chłodniczej :diabloti: no to idę kurczaka wstawić do pieca , zmarzł biedny w lodówce[/QUOTE] mam podobne refleksje :razz:
  15. jasne ze wskazana :) Jutro poznam Erwinka też nie moge sie doczekać :loveu:
  16. aLE BIEDA :shake:
  17. [QUOTE]Mnie głaskanie nie przeszkadza absolutnie, ale nie lubię pukania w szybę samochodu - tacy mądrale pukają, co na żywo w życiu by ręki do pitbulla, ani bullteriera nie wyciągnęli. A tak to zabawnie, pies powarczy zza okna, oni się pośmieją... Albo wersja zupełnie idiotyczna - podprowadzanie własnego psa do auta w którym są inne psy i patrzenie, jak ten w środku się wścieka, rzuca po samochodzie, skacze na szybę. Akurat moja Tanga pilnuje samochodu, a psów prowokantów nie toleruje, więc robi się kocioł. Kiedyś jedna panna podeszła tak blisko, że jej pies skoczył mi na drzwi, lakier przerył pazurami... Panna miała pecha, że widziałam z boku całe zajście.[/QUOTE] wryy debilizm to mało - mnie czasem a ostatnio niestety często negatywnie gatunek ludzki zadziwia :diabloti: na szczescie Toruń dziwny rzadko bardzo odnośnie Rudexa mam negatywne komentarze, a mohery tylko patrzą nienawistnie :diabloti:
  18. No śliczna para :loveu: U nas z tyłu tłok ostatnio muszę jeździć z "córkami" bo sie oblizują wzajemnie :evil_lol:
  19. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale Antoś naprawdę sie postarał mamuśka musiała byc wielka mając tle ślicznych kolorowych kijanek :loveu:
  20. bosko podróżują pełen komfort!!
  21. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    prześliczne zdjęcia, a maluszek z maluszkami :loveu:
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Rudex dumny niesłychanie ze ma takie śliczne pół rodzeństwo :loveu:
  23. każdy inny :) ja miałam bóle krzyżowe :evil_lol: nie życzę nikomu no może jednej osobie :diabloti: za to szycie nie bolało ani ociupinę i sam poród też nie :cool3: oo a leżałam 2 tyg w szpitalu Pola sie zasiedziała też z książką i mp3 :) ale mnie nosiło :p
  24. przeczytałam na szybkiego, ale moje pierwsze refleksje też niezgodne z teoria Laluny - owszem TTB kochają smakołyki, ale tak że potrafią być o nie zaborcze (zarówno moja suka ast'a i obecnie staffinka) nie używałabym ich nigdy do szkolenia bo: reakcje na smakołyk są wypaczone przerysowane (pies sie spala na żarcie) i kiedy wchodzi inny czynnik atrakcyjniejszy (np nielubiany owczarek a nawet piękny patyk w paszczy koleżanki) w dupie maja smakołyk + żarcie to syndrom konfliktu i owszem może na pustym placu działa, ale na naszym psim placu ok 10 psów w tym 3-5 ttb zawsze była draka jak pojawiały sie smakołyki :p co innego gdy przygotowujemy psa do wystawy :cool3: ale jako mama powiem Wam uczenia psa na piszczące, lateksowe zabawki jest tez do dupy :) ostatnio diagnozę potwierdził znajomy szkolący psy(nie ttb), ale to już na inną rozmowę temat ...
  25. [QUOTE] Pocieszam się, że ponoć aktywnym kobietom łatwiej się rodzi i wraca do normalnego stanu rzeczy ;-)[/QUOTE] a to prawda podejrzewam ze inaczej Poli 4 kg inaczej bym nie urodziła siłami natury gdyby nie kondycja :cool3:
×
×
  • Create New...