Witajcie już wszystko piszę :) mała urodziła sie 03.09 o 10:35 ważyła 3910 i była 59 długa :) rodziłam "made by natura" :) było ciekawie ...
jest słodka tfu tfu i grzeczna mało płacze, bo najczęściej ssie :)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/1135/pola11nq1.jpg[/IMG][/URL]
a moje zwierzaki w ty7m czasie poczynają sobie tak :cool3:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4116/obraz040gc0.jpg[/IMG][/URL]