Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    oj nie :diabloti:
  2. boskie dziewczyny, boski Franek :razz: a my dalej z serii miłosnej ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9086/rrhv6.jpg[/IMG][/URL]
  3. Patka

    zakoceni.pl

    z serii miłosnej ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9086/rrhv6.jpg[/IMG][/URL] Mała ma na imię Pola i już nie jest taka mała dziś ważyła 4600 :p alina71 nie mogę oglądać takich fot ale cudności :loveu:
  4. Patka

    zakoceni.pl

    zaczynam opanowywać sztukę spania przy karmieniu :evil_lol:
  5. o ja Beatko też będziesz miała dzieci super :cool3:
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko stara sie jak może wcina i wcina :)
  7. Patka

    zakoceni.pl

    bardzo dziękuję :)
  8. Ewa nie lubisz takich mdłych barw jak u mnie ;) ael ten pomarańcz mi sie podoba :cool1:
  9. Patka

    zakoceni.pl

    oj podzielę się bardzo chętnie :evil_lol:
  10. a my sobie odpoczywamy :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4116/obraz040gc0.jpg[/IMG][/URL]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Witajcie już wszystko piszę :) mała urodziła sie 03.09 o 10:35 ważyła 3910 i była 59 długa :) rodziłam "made by natura" :) było ciekawie ... jest słodka tfu tfu i grzeczna mało płacze, bo najczęściej ssie :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/1135/pola11nq1.jpg[/IMG][/URL] a moje zwierzaki w ty7m czasie poczynają sobie tak :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4116/obraz040gc0.jpg[/IMG][/URL]
  12. Franczesław to super mądry chłopiec wiedziałam to nie od dzis :)
  13. Antonio jest przepikny :loveu:
  14. Alu a dobrze trzymajcie kciuki żeby jutro tez było ładnie :cool3:
  15. oj nie płacz i uważaj z tym przytulaniem bo na własnej skórze sie przekonasz dlaczego sie nie wysypiam ja i sporo kobiet :p i przytula sie do nie 4kg ssaka :)
  16. Rinuś nie będę Cie wtajemniczać :) ale podejrzewam że i tak sie lepiej ode mnie wyspałaś ... ;)
  17. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    piękny rudy tłuścioszek :loveu:
  18. fajnie sie śpi 6 h na dobę :diabloti: ale + taki ze juz wchodzę we własne spodnie :p nie mam czasu zgrać fotek :p
  19. [QUOTE]oh jak że się cieszę :loveu: :loveu: :loveu: [/QUOTE] ja bardziej nawet wasze super fotki obejrzałam ...
  20. żyje żyje tylko tyle chciałam napisać ... to pisałam ja kombajn mleczny ;)
  21. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    jeszcze większe jak sie wydziera :evil_lol:
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    tfu tfu :cool3: to juz ostatnia fotka następna wkleję jak będzie miała 18 lat :razz:
  23. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Janasz ale super fotki :cool3: Rudolfina jeszcze aż tak stateczna nie jest zalizać chce maluszka :lol: a kuku :) Poświatko wielkie uściski [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4736/avicm1.jpg[/IMG][/URL]
  24. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    AMFI Rudolfina też tyle ważyła w jego wieku :cool3: piękny chłopak :loveu: Asztir dziękuje tfu tfu z tym płaczem :razz:
×
×
  • Create New...