Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    ale cudniaste na tym chabrowym tle :loveu:
  2. Ewciu mozesz zawsze jako dziecko Polę pokazać ;) może uwierzą ;) a ja w tym roku nawet sie ciesze na te Świeta choć znów nic prawie nie zjem ...
  3. ach ta lala zaraz mi sie lil przypomina :-( Pikna jest :loveu:
  4. Ewciu taki jak dla pociągowych hak wkręcany w ziemie :evil_lol:
  5. Patka

    zakoceni.pl

    ale to małe kolorowe cudniaste :loveu: pola człowieczeje z każdym dniem koty lekko zainteresowane :)
  6. wchodzę By Ci złożyć życzenia w imieniu całej nasze Rodziny (nie radja maryja) TY wiesz ALU czego Ci życzymy i wiesz ze naprawdę tak myślimy :) - kiepski rym ale szczery :) wielkie buziaki i uściski p.s spadam bo ktoś kwęka ... :p
  7. Patka

    zakoceni.pl

    a to pierwsze uchwycone Polowo Lunowe :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5422/95634264dv4.jpg[/IMG][/URL]
  8. Polisia przesyła całusy dla WAS wczoraj minęły jej 3 mieszki :) [URL="http://imageshack.us"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1683/avibu8.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  9. Ewa Kasia superrrr fotki :cool3:
  10. Ewciu widzę, że stado sie rozwija :)
  11. Alu Ozzy cudny jak zawsze te oczęta :loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/61/fbd3b7db654a07a6.jpg[/url]
  12. Patka

    Lordette

    WIELKIE GRATULACJE SUPER DOMU I życzę WSZYSTKIEGO TFU TFU CO BY NIE ZAPESZYĆ CO NAJLEPSZE :Rose: Sebastianie DROGI pokaż LEPIEJ POTWORKI SIOSTRA tęskni :cool3:
  13. JA POPROSZĘ TROCHĘ TEGO RAJU :cool3: U NAS ZIMNO TRZEBA się dogrzewać ... :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5527/pola009ty2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=502&i=pola009ty2.jpg][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5527/pola009ty2.f25f5b5064.jpg[/IMG][/URL]
  14. ale z niego słodziak :loveu:
  15. Ewciu to tak samo jak ja :razz: tylko inne przesłanki całusy :loveu:
  16. zombie bardzo bardzo współczuje i rozumiem bo jeszcze bolą wspomnienia o Lilith i długo będą bolały ... :-( moja rada zapełnić dziurę w sercu nowym przyjacielem łatwiej zniesiesz stratę odwróci uwagę ...:-(
  17. hej Alu wpadłam popodziwiałam i uciekam wiesz do kogo :) całuski :loveu:
  18. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Strumyk gratuluję nowego dziecka rozkoszne :loveu:
  19. Ewa wiesz co :cool3: zdrowia, pięknych ocen - reszta sama sie zjawi przy tak cudownym psie jakim jest Franek :multi:
  20. Ewciu normalnie sie wzruszyłam :loveu: wszystkiego naj naj a TY wiesz najlepiej czego życzę Franiciowi :cool3:
  21. forgeta mała wycałowana :cool3: wycałuj Twoją pannicę :loveu: Milla-Russia :laugh2_2: Ewcia :loveu:
  22. śliczna panienka taka poważna mina na 4 mieszki :cool3:
×
×
  • Create New...