Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. maluch rośnie jak na drożdżach :)
  2. a co to za pegowany stwór 4 w biegu hę??
  3. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ja też ;) ale wazelina ;)
  4. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Marta ja jestem nieobiektywna ale one są cudennnnnnneeee :loveu:
  5. ale piękne sielskie te WASZE foty!
  6. Patka

    Lordette

    boska fotorelacja - nie ma jak pooglądać szczęśliwe psiury :multi:
  7. napisze mało, ale bardzo radośnie [B]huraaaaaaaaaaaa[/B]
  8. Toffcia na ławeczce mnie uwiodła i rozbroiła :loveu::cool3:
  9. matko Dominiken ależ ona ma piękne mięśnie wiem kiedy wpaść :loveu:
  10. Bea chwal sie chwal!!!!!!!:mad:
  11. chyba wie ze juz jest taka dorosła panienka bo minę ma wielce poważną :)
  12. Patka

    Lordette

    Sebastian z tego co Wiem sporo ludzi ma kłopot z dogo :cool3: ja nie mozę dlatego ze szybkie łącze przez kablówkę i firefoxa
  13. Doddy jakie kompleksy!! marsz do szafy i miotełkę do kurzu :) uściski dla Stefana i całej ferajny :cool3:
  14. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Marta ależ one cudniaste :loveu: wejherstaff prawdziwa dama Wam rośnie :cool3:
  15. a Rudex odpoczywa na ławeczce ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8591/r2ym0.jpg[/IMG][/URL]
  16. piękniaste stadko !!!!
  17. witajcie piękny duecie macie :loveu:
  18. wielkie gratulacje !!! to fakt pierwsze koty za płoty i ja sobie myślę, ze pies może być super ale jak dla wszystkich to nowość to starych hodowców na początku nie się ogra :) pięknie chłopak taki męski sie zrobił - szok :loveu:
  19. Ewciu co ja będę gadać cudne foty cudne psy cudna Ty :cool3:
  20. ale słodziak piękny!!
  21. ale cudniasta mój maż wyraził sie o niej niecenzuralnie czyli ze jest super laska :)
  22. strasznie mi przykro i smutno ... :-(
  23. ale cudo!!! tylko na tyle mnie stać :loveu:
  24. prześliczne masz panienki!!
×
×
  • Create New...