Jump to content
Dogomania

Leon.T

Members
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

About Leon.T

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.psiaki.com.pl/details.php?image_id2055&modesearch

Converted

 • Location
  Malbork
 1. Leon.T

  *Bull Hunter ORMANTA

  Śliczna :loveu:
 2. Leon.T

  mały bull terier...rady

  [quote name='klaudia&Manta']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: To jest bulterier o którym mowa przez cały czas ? :crazyeye: Przepraszam że powiem tak dosadnie ale to[B] z bultkiem nic wspólnego nie ma[/B] :shake:[/quote] Może mamusia była:roll: Ja tez tak kupiłem mojego pierwszego Boryska:evil_lol:
 3. Leon.T

  Leon Taurus

  [quote name='klaudia&Manta']No tak lepiej :diabloti: A jakie chłopiec ma osiągnięcia :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Pisałem wyżej
 4. Leon.T

  Leon Taurus

  [quote name='klaudia&Manta']Śliczny bulliczkowaty :loveu: A może tak troszkę info o nim ? :razz:[/quote] o.Ch PL Lope de Vega Daidalos m. Sybilla Troyski Kun Mł CH PL Mł Zw KL CH PL Leon Taurus O bardzo dużym temperamencie, nie toleruje innych psów:diabloti:, uwielbia ludzi gości a wręcz się popisuje:loveu: zawsze chętny do leżenia na kanapie oraz psocenia i zabawy:eviltong: uwielbia jazdę samochodem [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1103/dsc05172vc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8307/dsc05173ty2.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5191/dsc05198vz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1354/dsc05197yr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7282/dsc05193fp6.jpg[/IMG]
 5. Leon.T

  Leon Taurus

  [quote name='Sebastian Książk']Świetny filmik! ale kondycja to potrzebna zdecydowanie obojgu:lol: Macie super kontakt! a bullik niezmordowany... Pozdrawiam. ps. ta oponka to [B]frisbie [/B]dla bullowatych hihi.[/quote] Dokładnie inne zabawki jak piłeczki a nawet konga załatwił w jeden dzień:mad: A z tą oponą to trzeba się na śmigać żeby było fajowo, no tak ale co się nie robi dla pupilka:evil_lol: nic dziwnego że mówią ze bulle to dla dresów :lol:
 6. Leon.T

  Leon Taurus

  [url]http://pl.youtube.com/watch?v=QSW0QxZKxS8[/url]
 7. Leon.T

  Era & Tequila chihuahua i czasem inne stwory...

  Ponieważ jestem zainteresowana kupnem pieska chihuahua krótkowłosego proszę o informację na temat hodowli KUJAWSKI CZAR FCI z Bydgoszczy na forum lub na priw :evil_lol:
 8. Leon.T

  SKANDALICZNE ZACHOWANIE PRZEDSTAWICIELA KTTB

  [quote name='Marek z Gromem']Chciałbym z wami podzielić się wrażeniami z tego czego byłem świadkiem na tegorocznej (09.11.2003) Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych – Poznań 2003: Do mojego znajomego (Łukasz Koźlarek hod. Berserker) podszedł Pan Bogdan Różański (wiceprzewodniczący ds. organizacyjnych KTTB hod. Dynastia Bulli) i po szeregu wyzwisk (których nie moge tutaj zacytować) oraz gróźb zarzucłl mu pisanie w sieci rzeczy nieprawdziwych na temat jego oraz jego konkubiny - Magdaleny Kamińskiej. Zarzuty te dotyczyły ukazania się reportażu autorstwa T.Pułtoraka (notabene nazwanego przez Pana Różańskiego „pedałem” oraz „ciotą”) z wrocławskiej wystawy na stronie [URL="http://www.bullterrier.13.pl"]http://www.bullterrier.13.pl[/URL] , chodzi tu mianowicie o ostatni akapit: "Podczas gdy właściciele Hummera świętowali swój sukces, Pan A. Kazimierski już pracował oceniając staffiki i to jak oceniając ! VEGA Buldożer na co dzień mieszkająca w Głogowie u Łukasza Koźlarka hod. Berserker, zdobyła Caciba. I to pomimo jednej Pani hodowczyni z Poznania, która to z poza ringu pomagała sędziemu jak umiała w odnalezieniu wad u VEGI, sędzia jednak postawił na "świeżą krew". I prawidłowo! " Pan B.Różanski zagroził że jeśli jeszcze raz ukaże się podobna informacja w sieci to zainteresowani dostaną wpie....ol , a jeśli Łukaszowi coś się nie podoba to już teraz mogą wyjść na dwór i załatwić sprawę ....(no comment). Kolejnym precedensem jest wskazanie Łukasza przez Pana Różańskiego - swojemu koledze (bardzo dobrze zbudowanego, krótko ostrzyzonego) . Kolega ten podczas gdy Łukasz ustawiał przy lokacie swoją sukę wszedł na ring i zaczął mu grozić oraz opisywać co się z nim stanie po wyjściu z wystawy ( jest na to sporo świadków ). Jest to jawnym złamaniem regulaminu który wyraznie mówi że oprócz sędziego , osób uprawnionych (asystent,tłumacz,gospodarz ringu itp.) oraz wystawców nikt inny nie ma prawa przebywac na ringu podczas oceny. W związku z całą tą sytuacją nasuwa się pytanie : Czy osoby wybierane w wyborach , osoby które reprezentują swoją osobą miłośników terierów typu bull nie powinny reprezentować sobą minimum kultury? Czy osoby takie z braku argumentów używają epitetów w stylu: „ciota” , „pedał” , „cwel” ???!!! Czy wreszcie osoby takie sfrustrowane tym że ktoś opisuje realne zdarzenia i sytuacje , posuwaja się do gróźb w stosunku do innych hodowców , wystawców – powinny piastować tak odpowiedzialne stanowiska (v-ce przewodniczący Klubu Terierów Typu Bull)?[/quote] [FONT='Times New Roman'][SIZE=5]Mam pytanko czy ten pan Różański wyleciał z klubu, jeśli nie to, jaka pełni role?[/SIZE][/FONT]
 9. Leon.T

  Gallery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!

  [quote name='Alicjarydzewska']:p[B][I]ja.......... [/I][/B][/quote] A Pudzian to Twoja rodzina?:roll:
 10. Leon.T

  Gallery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!

  Dla mnie identyczne :crazyeye:
 11. Leon.T

  Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!

  Pozdrawiam bolończyki z Malborka!
 12. [quote name='_dingo_'][quote name='asher']No sorry, ale jeśli ktoś próbuje siłą i biciem zabrać piłę napalonemu na nią bulowi[/quote] Ty sobie z nas jajca robisz... no nie ? :o[/quote] To taka nowa świecka tradycja [b]mitomania[/b]! :roll:
 13. [quote name='Alicjarydzewska']A ja nadal mam cholerny żal [b]do Leni [/b]i Pawła :( Myślę że chociaż trochę trapią ich wyrzuty sumienia :-? Chipsiku obyś za Tęczowym Mostem spotkał swoje szczęście ['][']['][/quote] A za co, że za mało ja pokaleczył, może gdyby ją okaleczył na całe życie by było bardziej przekonywujące, a gdyby mieli dziecko? Kochani ja bardzo kocham psy, ale nie popadajmy w skrajności!
 14. Leon.T

  Gallery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!

  Leon tez sie przypomina! :D w tych sprawach to bardzo ładnie się wystawia :lol: [img]http://img363.imageshack.us/img363/5793/15yb1.jpg[/img] [img]http://img363.imageshack.us/img363/7643/dsc032873wp.jpg[/img] [img]http://img363.imageshack.us/img363/278/dsc032882ib.jpg[/img]
 15. [quote name='Mrzewinska'] Ja bylabym za zakazem rozmnazania poza kontrolowana hodowla nie tylko psow typu bull, rowniez molosowatych. Zofia[/quote] W Polsce najwięcej jest kundli owczaro podobnych, nierzadko polują na zwierzynę leśna, biegają luzem po wioskach, ci, co korzystają ze spacerów i wycieczek rowerowych to wiedzą, na czym polega problem!
×