Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    dzięki :cool3: tfu tfu ;) mój żuczek mnie woła lecę ... bardzo WaM dziękuję :loveu:
  2. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Witajcie, ale tu sie dzieje i zapewne dziać będzie chwilowo (dłuzsza chwila) beze mnie ;) wprawdzie nie rude ;) i nie "psie", ale szczeniaczek ludzki "pełną buźką" ;) i chyba to dobre miejsce by sie pochwalić ;) Oto najmłodsza dogomaniaczka wraz z rodzicami :) [URL="http://img526.imageshack.us/my.php?image=0001bpolazrodzicamioq7.jpg"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1061/0001bpolazrodzicamioq7.th.jpg[/IMG][/URL]
  3. [B]DOLFOS Arthrofos forte my stosujemy i kilka innych bullowatych z wielkim powodzeniem :cool3: [/B]
  4. dodam jeszcze, że Franczesław jest najmłodszy Rudolfina 2 tygodnie starsza (ur: 18-10-06), a Zośka najstarsza Giovani o ile 4 mieszki? ale zdjątka super pokazują :razz: [SIZE=1]p.s proszę mnie nie pytać co tu robie ;)[/SIZE]
  5. AMFI dzięki :razz: In och ten Frodek :cool3: Hugo-Kochaś Dulka tzw duma rodu :razz:
  6. IN_ super fota :loveu: Rudolfina z ulubionym patyczkiem :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7201/obraz002pb1.jpg[/IMG][/URL]
  7. Carbonara a jakie "miny" wyrazy twarzy mają i chyba to też jest ważne :cool3:
  8. a ta taczka nadal tam stoi :mad: krzywdę zwierzaczkom mogła zrobić :evil_lol:
  9. [QUOTE][FONT=Comic Sans MS]Czy z takiej działalności byłbym w stanie utrzymać czteroosobową rodzinę?[/FONT][/QUOTE] :crazyeye: chyba taśmowa produkcja :diabloti: nie znam osoby która utrzymuje sie tylko z hodowli psów partner zawsze pracuje i najczęściej dobrze zarabia by hodowca mógł zapłacić za wyprawy na wystawy, dobra karmę itp przy miocie sie to częściowo zwraca za kilka mieszków, ale nie zawsze ...
  10. hej nadal 2w1 :evil_lol: tak żebyś sie nie martwiła :)
  11. madzia [QUOTE] Za tydzień się widzimy, za tydzień się widzimy[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]:diabloti:[/QUOTE] bry nie boisz sie ona jest taka straszna :evil_lol:
  12. cześć pracy :cool3: nie pytać ... :diabloti:
  13. Kanonek wielce szczęśliwy z nowego posłanka :cool3:
  14. ogłaszam żeby nie było nadal cisza ... :shake:
  15. jakby co mam doświadczenie z Rudymi koteckami :razz: napiszę tylko super :multi: [SIZE=1]Alu nic nie mów ...[/SIZE]
  16. Patka

    zakoceni.pl

    ja w życiu :evil_lol:
  17. już ta opcje tez obstawialiśmy nie wszystko jest ok :diabloti: po prostu mam najfajniejszą macice na świeci kto chciałby ja opuszczać :evil_lol:
  18. [QUOTE]witam , dziekuje za spodkanie i porady dla małego Szamana, ktory dowiedział sie ze istnieja inne staffiki oprocz jego mamy i babci na tym swiecie . pozdrawiam ms.[/QUOTE] i do tego maja takieeee jajka :evil_lol:
  19. [QUOTE] Patka, nie powinnaś być w szpitalu? :hmmmm: :evil_lol:[/QUOTE] może tak może nie ale o co wtedy byś pytała :eviltong: umieram powoli i chyba znów burza idzie ...
  20. my se tu możemy gdybać sukę trzeba zdiagnozować!! :razz:
  21. Raixly nie zamierzaj zgłoś jak najszybciej jeśli znów zdarzy sie taka sytuacja proś przechodniów jeśli nie masz komórki o natychmiastowy teflon ana policję !! matko straszna sytuacja trzeba to zmienić top terorrysta niemal osiedlowy i zawsze możecie - tata zakupic gaz pieprzowy :mad:
  22. [QUOTE]to male w czerwonej obrozy to staffik??:crazyeye: przypomina mi jamnika:grin:[/QUOTE] na Rudolfine też już kilka pań powiedział o jaki śliczny jamniczek :evil_lol: Ale macie fajnie Rutkowi też by sie przydał trening ale gdzie i z kim :shake: [B]p.s nie urodziłam ... [/B]
  23. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale boskie foty :lol: :loveu:
  24. Alu [SIZE=7][B]nie[/B][/SIZE] !!! Ewcia teraz będzie z Franiem szalała :razz:
×
×
  • Create New...