-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
dzięki :cool3: tfu tfu ;) mój żuczek mnie woła lecę ... bardzo WaM dziękuję :loveu:
-
Witajcie, ale tu sie dzieje i zapewne dziać będzie chwilowo (dłuzsza chwila) beze mnie ;) wprawdzie nie rude ;) i nie "psie", ale szczeniaczek ludzki "pełną buźką" ;) i chyba to dobre miejsce by sie pochwalić ;) Oto najmłodsza dogomaniaczka wraz z rodzicami :) [URL="http://img526.imageshack.us/my.php?image=0001bpolazrodzicamioq7.jpg"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1061/0001bpolazrodzicamioq7.th.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]DOLFOS Arthrofos forte my stosujemy i kilka innych bullowatych z wielkim powodzeniem :cool3: [/B]
-
dodam jeszcze, że Franczesław jest najmłodszy Rudolfina 2 tygodnie starsza (ur: 18-10-06), a Zośka najstarsza Giovani o ile 4 mieszki? ale zdjątka super pokazują :razz: [SIZE=1]p.s proszę mnie nie pytać co tu robie ;)[/SIZE]
-
AMFI dzięki :razz: In och ten Frodek :cool3: Hugo-Kochaś Dulka tzw duma rodu :razz:
-
IN_ super fota :loveu: Rudolfina z ulubionym patyczkiem :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7201/obraz002pb1.jpg[/IMG][/URL]
-
Carbonara a jakie "miny" wyrazy twarzy mają i chyba to też jest ważne :cool3:
-
a ta taczka nadal tam stoi :mad: krzywdę zwierzaczkom mogła zrobić :evil_lol:
-
[QUOTE][FONT=Comic Sans MS]Czy z takiej działalności byłbym w stanie utrzymać czteroosobową rodzinę?[/FONT][/QUOTE] :crazyeye: chyba taśmowa produkcja :diabloti: nie znam osoby która utrzymuje sie tylko z hodowli psów partner zawsze pracuje i najczęściej dobrze zarabia by hodowca mógł zapłacić za wyprawy na wystawy, dobra karmę itp przy miocie sie to częściowo zwraca za kilka mieszków, ale nie zawsze ...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
hej nadal 2w1 :evil_lol: tak żebyś sie nie martwiła :) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
nico :) Ewciu miłej nocy :) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
madzia [QUOTE] Za tydzień się widzimy, za tydzień się widzimy[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]:diabloti:[/QUOTE] bry nie boisz sie ona jest taka straszna :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
cześć pracy :cool3: nie pytać ... :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kanonek wielce szczęśliwy z nowego posłanka :cool3: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ogłaszam żeby nie było nadal cisza ... :shake: -
jakby co mam doświadczenie z Rudymi koteckami :razz: napiszę tylko super :multi: [SIZE=1]Alu nic nie mów ...[/SIZE]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
już ta opcje tez obstawialiśmy nie wszystko jest ok :diabloti: po prostu mam najfajniejszą macice na świeci kto chciałby ja opuszczać :evil_lol: -
[QUOTE]witam , dziekuje za spodkanie i porady dla małego Szamana, ktory dowiedział sie ze istnieja inne staffiki oprocz jego mamy i babci na tym swiecie . pozdrawiam ms.[/QUOTE] i do tego maja takieeee jajka :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[QUOTE] Patka, nie powinnaś być w szpitalu? :hmmmm: :evil_lol:[/QUOTE] może tak może nie ale o co wtedy byś pytała :eviltong: umieram powoli i chyba znów burza idzie ... -
my se tu możemy gdybać sukę trzeba zdiagnozować!! :razz:
-
Raixly nie zamierzaj zgłoś jak najszybciej jeśli znów zdarzy sie taka sytuacja proś przechodniów jeśli nie masz komórki o natychmiastowy teflon ana policję !! matko straszna sytuacja trzeba to zmienić top terorrysta niemal osiedlowy i zawsze możecie - tata zakupic gaz pieprzowy :mad:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[QUOTE]to male w czerwonej obrozy to staffik??:crazyeye: przypomina mi jamnika:grin:[/QUOTE] na Rudolfine też już kilka pań powiedział o jaki śliczny jamniczek :evil_lol: Ale macie fajnie Rutkowi też by sie przydał trening ale gdzie i z kim :shake: [B]p.s nie urodziłam ... [/B] -
ale boskie foty :lol: :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Alu [SIZE=7][B]nie[/B][/SIZE] !!! Ewcia teraz będzie z Franiem szalała :razz: