-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Rudolfina wzdycha z zachwytem :) nad fotkami Franczesława :loveu:
-
śliczny tfu tfu :)
-
Ile teraz Manta ma miesięcy? Rudex ma 1,5 roku i nadal głupek ale przed cieczka troche melancholia ją ogarnia :evil_lol:
-
Zośka normalnie fiu fiu na tych ślicznych fotkach :cool3:
-
oj a co ty myślisz odpoczynek to po odpoczynku ;) tez ćwiczą, ale nie tak ładnie :cool3: śliczna zgrabna dama z Manty :loveu:
-
ufff :multi:
-
a Rudex wiosennie odpoczywa :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1421/64963047gi6.jpg[/IMG][/URL]
-
[QUOTE]ja wogole nie stoje i nie trzese sie nad Madzia - na spacery wychodzimy codziennie - chyba ze juz jakos tragicznie leje bo jak tylko troche to idziemy - to ja zmokne a nie ona :evil_lol: nie ubieram tez jej specjalnie cieplo - jak widze ze Madzik ma tylko dresik a syn sasiadki kurtke czape itp to az sie zastanawiam czy ze mna wszytko w porzadku :eviltong:[/QUOTE] a tfu ty zboczona wynaturzona matko :) u nas identyko ;) a 3 dni przed terminem rozwiązania :) wystawiałam Rudolfinę :razz:
-
Sebastian oj dojrzewa Ci sucz piknie :loveu:
-
wielkie gratulacje i śliczne imię mu wybrałeś juz sie bałam ze ten nieszczęsny Baster zostanie ;) fotki i jeszcze raz fotki proszę!!
-
[QUOTE]To będzie nietypowe dziecko, jeśli prawdą jest, ze jaka matka i co matka robi i słucha w czasie ciąży takie jest małe.. ;)[/QUOTE] ma to wpływ nasza Pola kocha muzykę z american beauty słuchałam jej namiętnie w ciąży ale zareagowała na nią jak miała 4 miesiące teraz ma 7 i jak chcę ja uspokoić włączam jej takie 2 kawałki :razz: Niestety w 1/2 trymestrze ciąży pochowałam naszą ukochaną suczkę Lilith :-( niedługo potem zawitała do nas Rudolfina którą szybko musiałam nauczyć wszystkich zasad panujących w naszym domu udało się i myślę, ze to pies bardziej Poli niż nasz ;) Katerinas uwielbiam te Wasze fotki rodzinne :multi: jedna minusowa rzecz przez pierwszy miesiąc Rudex tez miał ciężko z rozplanowaniem czasu, bo wszyscy w domu mieli ciężko, ale zawsze znalazłam chwile by ją pomiziać :cool3:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja Ci powtarzam chciało sie mieć dzieci cierp :evil_lol: -
co za powaga on wie, że wy sie śmiejecie z jego koloru a ten kolor zawsze w modzie :cool3:
-
nie karmisz sam sobie pożywne białko musiał znaleźć :evil_lol:
-
Azir nie mówisz że masz zwierzątka futrzane i lekarz musi Ci dać zlecenie na toxo i to powtarzane w każdym trymestrze jak mój sie wahał zapytałam go grzeczniej :mad: i od razu wypisał :p Jestem psiarą, kociarą i mamą 7 miesięcznej Apolonii - żyje ma sie dobrze bawi sie ślicznie z psem - który nie omieszka jej wylizać stópek dłoni i czasem jak nie przyuważę buzi :evil_lol: "parchów" na dziecku i psie brak ;) Nie sprzątałam kuwety w gumowych rękawicach - zaszczepiłam i odrobaczyłam towarzystwo obecnie Rudex pies jest często kąpany nie ma wstępu na łóżka i kanapy - bo jest z deka brudasem - to jedyne ograniczenie :evil_lol: W ciąży chodziłam na mega długie spacery z psem (fakt dobrze jak pies jest wychowany i nie ciągnie) jak juz miałam wielki brzuch nauczyłam ją wskakiwać na murek lub opierać sie o drzewo by zapiać jej smycz :cool3: Obecnie pięknie chodzi przy wózku :cool3: [QUOTE]A... a "starym" lekarzom zazwyczaj średnio ufam - podejście do medycyny bardzo mocno się zmienia, a wiele lekarzy z dużym stażem nie chce zmieniać swojego podejścia[/QUOTE] dokładnie - ja usłyszałam taniej byłoby uśpić nie chciałam robić boruty i poprostu zmieniłam lekarza :p takze spokojnie ciesz sie ciążą bo zapewniam Cię po niej nie będziesz miała czasu rozważać czy pełzający malec będzie miał ból brzuszka po tym jak oblizał kocia miskę :evil_lol: uściski dla brzucha :multi:
-
ale piękne stadko kijankowe obrodziło Ci Alojzyno na wiosnę :loveu:
-
boskie boskie i jeszcze raz boskie :lol:
-
wie chłopak co dobre śliczne fotki na futerku :loveu:
-
w takim razie nie pozostaje mi nic jak czekać na nowe foty i tym samym lepsza pogodę :)
-
a dziękuję ma juz kilka wiosen :)
-
agastaffbull bardzo dziękujemy Rudex rumieni sie na pręgowano ;) a co zniej będzie za piękność to zobaczymy :evil_lol: na razie jest miss słodkości w domu :loveu:
-
trochę magii, trochę psychologii, trochę przewrotnej człowieczej natury i szczypta czegoś czego nigdy pewnie nie uda nam sie ludziom pojąć ...
- 78403 replies
-
ja to wiem kiedy wpaść Oluś rośnie ślicznie :loveu: :evil_lol: a To mała dogomaniaczka z trochę większą :cool3: [URL=http://img143.imageshack.us/my.php?image=obraz011gf4.jpg][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/637/obraz011gf4.th.jpg[/IMG][/URL]
-
ależ piękne fotki :loveu: