-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Ewa rewelacja masz oko dziewczyno !! haha ha ha - boskie :lol: [url]http://images32.fotosik.pl/32/55b422342e5d6795med.jpg[/url] Rudolfina jesienna [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2049/77583858tv7.jpg[/IMG][/URL]
-
[QUOTE]Co do wymagan to raczej nie zamierzamy psiaka ani wystawiac ani cwiczyc (chociaz nigdy nie wiadomo)... Ma to byc nasza domowa przylepka.[/QUOTE]oj niedźwiadku to nie pit już raczej ast, ale z nim też trzeba zażywać sporo ruchu bo one lubią "ćwiczyć" !! taki psi bullowaty charakter :razz:
-
Beatko ale on rośnie :crazyeye: prawie tak jak Pola - cudowny maluch tfu fuu :)
-
hej co tam słychać u WAS dziewczęta zakocone :o) u ans po starem rośnie sie ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7761/dsc0077xl4.jpg[/IMG][/URL]
-
My dawno sie nie pokazywałyśmy rodzinnie :cool3: Rudolfina rozmarzona [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3149/42072701ou3.jpg[/IMG][/URL] Buziaki :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7761/dsc0077xl4.jpg[/IMG][/URL]
-
katica dziękuję takzę w swoim imieniu bo nie mam czasu napisać czegoś dłuższego nawet na ;niebieskim" forum jest wątek dlaczego nie po Borysie :cool3:
-
Tylko nie po Borysie ... a dlaczego wejdźcie z bratem na fora terierów typu bull :p poczytajcie popytajcie ludzi [url]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/index.php[/url] [url]http://amstaff-civ.home.pl/forum/[/url] zapytaj na wątkach i na priva np monie (użytkownik nick monia) ona Ci poleci :cool3: SAMA ostatnio wybierała dobrego pita ....
-
Zofia ma rację jak ktoś wyzywa przeklina ja jestem słodko miła to wprowadza ich w szok ;) bo oni chcieli pyskówki a tu nici :diabloti:
-
Dzieci i staffiki-prawdziwa miłosc:))
Patka replied to Carbonara's topic in Staffordshire Bull Terrier
ale cudowne :loveu: a asty z dziećmi można ;) -
Oj tam dla Rudolfiny był miły :) ewa Foty piękne jak zawsze a ci modele :loveu:
-
Beatko ale on Piękny :loveu: tfu tfu :razz:
-
boskie panny :loveu: Alojzyno :razz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
no niestety ten nałóg przeważył i dlatego się z Ewą nie ożeniłam :evil_lol: Ona wie co o tym sądzę już ć[I] mówiłam ile karmy zamiast tych fajek by było:diabloti: to pisałam ja matka ssaka - kidy przyjedziesz do na tęsknimy :cool3: [/I] -
hej Alu bujam małego ssaka nogą i skrobię kilka słów pozdrowienia :cool3: wielkie całusy od całej rodzinki
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ewciu jako matka ludzkiego szczeniaczka mogę Ci polecić najnowszy probiotyk z prebiotykiem lacidofil baby - rewelacja :cool3: może żwacze jej podać mielone one też działają na zwiększenie apetytu :) śliczna ta Twoja "nowa" panienka :loveu: -
Amfi dzięki :cool3: ale ślicznie razem panienki wyglądają :loveu: ruda jeszcze nie umie przy Poli w miejscu ustać liźnie rączkę i tak sie cieszy ze zaraz na pleckach szoruje :lol: a to Pola :razz: bez Rudej ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2132/11mv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=524&i=11mv1.jpg][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2132/11mv1.8db996831b.jpg[/IMG][/URL]
-
Ewa ale ona piękna :loveu: Franek jak to Franek :razz: ma nadzieje ze jeszcze kocha Rudolfinę :cool3: a kuku :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8600/rudolfinaln7.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Pola śpi mam trochę czasu :) i wpadam w odwiedziny :) -
dla buldożka moim zdaniem jeśli ten jest energiczny staffik to dobry kumpel ale musisz pomyśleć czy dasz sobie radę z wiecznie nakręcona chrumkającą bestią uległą nawet do świnki morskiej ;)
-
a znasz powiedzenie liczy sie jakość a nie ilość ;) zawsze trzeba mieć jakieś imiona na zapas :)
-
Canaveral-staff czy pisałam ze imiona rewelacyjne :cool3:
-
dawać fotki wielkie gratulacje!!
-
Giovani wielgaśne gratulacje z powodu spełnienia marzenia :cool3: