Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. ooo a co tu za zmowy my jeśli nic sie nie wydarzy tez sie pojawimy :cool3: cała rodziną :evil_lol:
  2. Alu fiu fui tfu tfu piękny chłopak Ci wyrósł :cool3: Śliczne foty nadrabiałam zaległości :loveu:
  3. Ewa normalnie rozbawiły mnie Twoje futra do łez :loveu: cudowności!! lepsze niż serial ;)
  4. Boska śpiąca fotA :loveu:
  5. Patka

    Lordette

    no w końcu !! ale pikne mordki :loveu:
  6. z córcia jest boskie!! aniołek i diabełek :evil_lol:
  7. o tego to ja nie wiem ale zapewne sie dowiem :evil_lol: we właściwej porze :razz: Kto zjawi sie u nas na walentynkowej - przenieśli słyszałam z bydzi do nas :cool3:
  8. fajne młodziaki :loveu:
  9. haha mam pamięć wzrokową! od co :) na żywo go nie widziałam, ale słyszałam pochlebne opinie od naszego dobrego znajomego, który ma przyjemność szkolić Wigora :cool3: mam nadzieję ze niebawem go zobaczę :multi:
  10. [quote name='AMFI']:lol: jeszcze trochę i sama będzie chodziła z wózkiem na spacery... wszak to nany dog :lol:[/quote] no ja myślę :) jak jest w szeleczkach to już ładnie mi pomaga ciągnąć, bo dzidzia coraz cięższa :cool3: Canaveral-staff śliczny uśmiech ma Wigor czy on przypadkiem nie mieszka w Toruniu??
  11. my się odświeżamy prawie całą rodzinką :cool3: na spacerungu Rudolfina pięknie chodzi przy wózeczku wzbudza podziw przechodniów :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1296/obraz101vb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=517&i=obraz101vb4.jpg][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1296/obraz101vb4.60792d6da9.jpg[/IMG][/URL]
  12. Patka

    Lordette

    Canaveral-staff wielgaśne dzięki :cool3: nauka obsługi aparatu idzie nieźle :lol:
  13. Ozzy oaza miłości :loveu:
  14. Patka

    Lordette

    ja taki podglądacz jestem ostatnio na nic innego czasu nie starcza i poza tym czekam na nowy aparat to może uda sie to moje szybkie bydle jakoś uchwycić sensownie :cool3:
  15. Patka

    Lordette

    urocza jak zawsze :cool3:
  16. bo Toruń to takie dobre miasto dla psiarzy i najczęściej ludzie (w moje okolicy) sa dobrze wychowani a co za tym idzie ich psy, a nawet ja są agresywne to zawsze grzecznie proszę o zapięcie i nie ma problemu ...
  17. pozory mylą to fakt czasem przez futro czasem budowę rasy moje teriery typu bull uchodził za grubasy nawet Lilith która była naprawdę drobnym wyżyłowanym astem. Rudolfina staffik jest kawał baby (takie geny) z ładna talią i non stop słyszę komenty (szczególnie starsi ludzie) że ślicznie ja upasłam :cool3: no cóż takie życie ...
  18. ucałowana i nie tylko Fotki są na naszej klasie :razz: Zamroch sie nazywamy :lol:
  19. Ewcia dzielna jesteś ... a ten twój kot ... ech brak słów on powinien popcorn mysi chapnąć ... pożyczyć Lunę ona z przyjemnością załatwi sprawę :cool3: uściski dla familii :cool3:
  20. O ja Beatko własnie zobaczyłam gratulacje nowego domownika :loveu:
  21. Patka

    zakoceni.pl

    Boska mała :loveu:
  22. Olo zawsze w Ciebie wierzyłam .... :) czekam na obiecane foty :)
  23. witaj Alu u nas -5 :) bryy ale i tak idziemy na spacerek :) Miłego dnia całej Rodzince życzę :cool3:
  24. Greven jak dla mnie ona jest w sam raz :cool3: zdrowo dla stawów poza tym ...
  25. [QUOTE] Od wczoraj mam 6 -ścio miesięcznego bullka. [/QUOTE] wiek sprawia ze troszku rzeczy trzeba naprostować zapewne nie każdy ma szczęście dostać psa w takim wieku z tzw "czystą kartą" [QUOTE]To że Twój pies boi się czegoś nie jest oznaką dominacji tylko lękiem przed nieznanym , to jest młody psiak , dziecko , które poznaje świat ,a to jak go pozna i jakie będzie miał doświadczenia w dużej mierze zależy od Ciebie - jak mu to pokażesz ...[/QUOTE] dokładnie Rudolfina kiedy do nas przyjechała bała się rowerów kosiarek do trawy pociągów tramwaju porostu nie miała z nimi styczności spokojnym pokazaniem nagradzaniem i wsparciem szybciutko z nieśmiałego psiaka (porostu wszystko było new) zrobiła się odważna (nawet za) panna [QUOTE]I pamietaj obawa przed psem wcale Ci nie pomoże , bo jak można ufać komuś kto się nas boi ? a przyjaźń z psem opiera się na wzajemnym zaufaniu , to jest jedyna w swoim rodzaju przyjaźń , partnerstwo.Trzeba być wyrozumiałym , cierpliwym , pewnym swoich działań ..[/QUOTE] Ewciu wzruszyłam się ... obecnie Rudolfina wskoczyła by za nami w ogień (o ile na drodze nie leżałoby cos smacznego)
×
×
  • Create New...