Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. myyy ale sie metafizycznie zrobiło :razz: ja wierzę troszkę choć wielu jest oszustów ja jestem tez stara wiedźma i potrafię pewne rzeczy przewidzieć niestety także te złe :shake: ale czasem człowiek czegoś posłucha i sam wydarzenie sprokuruje ...także niw wiadomo ;) uściski dla Ozzulca piękniulca :loveu:
  2. No widzisz :) a my Vigorka widzieliśmy na wystawie i widzieć będziemy :razz: ta teraz to ona właśnie dziewczęca, bo zrzuciła zbędny kg po cieczce :evil_lol:
  3. daro wątpię czy hodowca wypowie sie na ogólnym forum co rozumiem jeśli już to na prywatna wiadomość a co do pieska słodki jak każdy szczeniak i myślę, że żeby go oceniać po pierwsze trzeba byś wkleił foty rodziców i pokolenia wstecz, a psiaka najlepiej obmacać na żywo i i tak można się mile lub nie rozczarować czasami ... na razie można tylko gdybać :cool1:
  4. przepięknie u Was mógł umrzeć dla WAS 4 lata to za mało a dla niego pewnie jeden dzień w tak cudownej rodzinie był juz wiekiem :buzi: Biega sobie zapewne z moja Lilith
  5. Sebastian dam dam tylko najmłodsze ululam i porządnie pozmniejszam :) ufff padam z nóg a to z dedykacją dla Ciebie i pół siostry :) i dla takiego jednego kawalera ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8533/rudexif3.jpg[/IMG][/URL]
  6. Rudex na spacerku :) mało poważny :cool3: [url]http://img229.imageshack.us/img229/5227/77763285fb2.jpg[/url] i całkiem poważny :evil_lol: [URL="http://img392.imageshack.us/my.php?image=97622974ij2.jpg"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/4263/97622974ij2.th.jpg[/IMG][/URL] [I] Ewa zmień mi w linki słonko plis nie zdarzyłam dobrze zmniejszyć sorki[/I]
  7. jak zawsze rewelacyjnie sie sprawiłyście dziewczyny :loveu:
  8. Patka

    Bulowate i dzieci

    przepiękne zdjęcie Ateno!!:loveu:
  9. Patka

    Lordette

    posągi nie psy :loveu: świetne fotki :multi:
  10. znów sie powtórzę smakowity chłopak :loveu:
  11. boski boski boski :loveu:
  12. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Kasiu stopa na ostatniej focie jest mniam :loveu:
  13. [QUOTE]- nie ma psa ode mnie,ale pojawił sie na równi z dzieckiem.. .. Jej słowa..tez cos mogą wnieść.. w tą .. moją "nie zasadę" .. co nie zmienia faktu,ze SZANUJĘ zasady innych hodowców..[/QUOTE] Kasiu Rudex pojawił sie nieco wcześniej mieliśmy czas aby ją ułożyć nieco i przystosować do naszego świata :cool3: gorzej jak ktoś faworyzuje dziecko nowo narodzone i maj już "wyniunanego" psa, a jak już ma dzieci i decyduje sie na psa to chyba słodkiego szczeniula będzie faworyzował :razz:
  14. ale team piękny i wiosenny :loveu:
  15. dla staffika mogę to powiedzieć obecnie z pełnym przekonaniem to chyba największe szczęście mieć pełną - dużą rodzinę - Rudolfina kocha dzieci, bo sama jest wiecznym szczeniakiem skorym do psot - moim zdaniem to pies stworzony dla dzieci ... ale jak ktoś ma zasady takie a nie inne to ma ...
  16. [QUOTE]ło Patka - ty nie dawno rodzilaś! a tu już bambiś takiiiiiiiii wielki!:loveu: O jeszcze się mieści w suczym posłaniu :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] sama nie wiem jak to sie stało ;) fakt przemiana larwy jest dość niesamowita :cool3:a z Rudexem sie kochają :cool3:
  17. boskie fotki :cool3: to ja WAM pokaże moje psiaki :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4151/onezg2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7431/rudexbu9.jpg[/IMG][/URL]
  18. super że sie udało !!! czyli można jak sie chce :) gratuluję i trzymam kciuki za maluszka i Wasze stado :) i chwal się !! :loveu:
  19. ależ on pikny chłop :loveu:
  20. [CENTER][B]bardzo bardzo tęskniliśmy!!!!!!![/B] [/CENTER]
  21. Patka

    KIRO Lo-Tro-Ada

    kawał młodzieńca - super chłopak!
  22. nie ma jak wiosenne porządki :lol:
  23. oj mina Buniowa 100% :loveu: pięknie wymieszany :cool3:
  24. oj dużo jajek :cool3:
  25. [QUOTE] A tak poważnie to Patyś pięęęęęęęęęęęęęęękny jest. I jak nie świci słońce to jest czarny:multi::multi::multi:[/QUOTE] a Rudolfina czekoladowa :loveu: proszę jako kociara o foty z kotem :cool3:
×
×
  • Create New...