Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. dokładnie przyłączam sie do próśb :cool3: pozdrawiamy gorąco :loveu:
  2. Uroczy chłopak witajcie :cool3:
  3. przepiekana i tak dumnie stoi :loveu:
  4. blaira powiem tyle [SIZE=7]BOSKIE!![/SIZE]
  5. Apbt_sól ale boski z niego koleszka :loveu:
  6. klaudia&Manta oj tak ten temperamencik nieraz miałam ochotę udusić ...
  7. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    a te białe łapeczki do schrupania i ta strzałka na nochalku :loveu: wejherstaff cudoooooo tfu tfu :cool3:
  8. tekilka20 nie trać nadziei do mnie suczka "przyszła" niemal sama i miałam kilka ofert od wspaniałych ludzi :loveu: Powiem jedno szukać, pytać, dzwonić, wpłać zaliczkę jako pierwszą ratę by hodowca zobaczył ze jesteś uczciwy i odpowiedzialny! Podrośnięty szczeniak to super sprawa czasem udaje sie go nabyć za mniejsze pieniądze. a czy będziecie chcieli wystawiać - jeśli tak można jeszcze nabyć psa na prawach hodowlanych (jest na forum wątek o tym) powodzenia :cool3:
  9. Patka

    Lordette

    Sebastian i Ty sie nie chwalisz taką profesja a ja taka nieuczesana ;) a to stąd zachwyt owłosionym łepkiem mojego przychówku ;) przepiękne foty (ja sie czepie - rób proszę spacje po linach do każdej foty lepiej wtedy wyglądają)
  10. Piękny chłopak :loveu:
  11. Patka

    Bulowate i dzieci

    no w końcu :loveu:
  12. Wera ależ one pozują wpadnijcie do nas w odwiedziny i naucz tego Rudolfinę :evil_lol: Carbonara nic nie napiszę tfu tfu (bo na lizusa wyjdę) :loveu:
  13. zaba14 zaleta małych zgranych osiedli chyba :p u mnie większość ludzi to osoby ok 60 i ci są w większości bardzo mili gorzej z kobitami z dziećmi :evil_lol: ale serio ja jeśli nawet moja świnka wietnamska podleci do kogoś (jeszcze się uczymy cąły czas posłuszeństwa) to bardzo przepraszam tłumaczę, ze młoda w 95% przypadków nawet jak ktoś jest zły po przeprosinach nawet pogłaszcze i często jak Rudofina dostaje ochrzan jeszcze mi sie dostanie dlaczego krzyczę na miłego pieska :lol:
  14. Patka

    Lordette

    Sebastian co ja mam powiedzieć mniam jednym słowem :loveu:
  15. Alu oj ta główeczka :loveu:
  16. śliczna skupiona mina :cool3:
  17. dzięki ta dwójka upierdliwców jest niesamowita :evil_lol:
  18. Alu ja już nic nie mówię tfu tfu sama wiesz jak kotcham Ozzego Casia_i_Figa boski duet a jeśli o duetach mowa :evil_lol: złapane na gorącym uczynku w nocy :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/821/oni1oa5.jpg[/IMG][/URL]
  19. o tak ochronka :cool3: Pola sobie siedziała komfortowo w chuście ale z ustaniem psa byłby problem ;)
  20. u nas ok zresztą juz wszystko wiesz i wielką Polę widziałaś :cool3:
  21. a dobrze można nas najszybciej zobaczyć na osławionej naszej klasie Zamroch sie nazywam :razz:
  22. Patka

    Lordette

    Sebastian jak zawsze doskonały - a Ty od sędziego też powinieneś ocenę dostać wkładasz w wystawianie całe serce - oj żebym ja miała choc czas to bym kawałek pożyczyła - milo było WAS widzieć a Zośka prawdziwa nany dog Polę po łapkach od razu lizała :loveu:
  23. po kurka a dlaczego ja nie widziałam białaski?? zdarzyłam tylko uściskać sie z Sebastianem i Zośką. Faktycznie wszyscy byli tak zaaferowani że nikt aż bałam się zagadywać :oops: Rudolfina miała dzicz w oczach tyle staffików - ale faktycznie chyba sporo Was nie dojechało?? Gratulacje dla WSZYSTKICH i dzięki za fotorelację z dzieckiem i psem ciężko dokładnie psiaki oglądać :cool3:
  24. My wpadliśmy na chwile nikt nas nie zaczepiał a szkoda :razz:
×
×
  • Create New...