tekilka20 nie trać nadziei do mnie suczka "przyszła" niemal sama i miałam kilka ofert od wspaniałych ludzi :loveu:
Powiem jedno szukać, pytać, dzwonić, wpłać zaliczkę jako pierwszą ratę by hodowca zobaczył ze jesteś uczciwy i odpowiedzialny! Podrośnięty szczeniak to super sprawa czasem udaje sie go nabyć za mniejsze pieniądze. a czy będziecie chcieli wystawiać - jeśli tak można jeszcze nabyć psa na prawach hodowlanych (jest na forum wątek o tym)
powodzenia :cool3: