-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Toż to Coldrex :lol::lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
I ni mo Jadzi :( -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:hand::hand: -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote]I gdzie który pies ma co[/quote] O, właśnie :lol: Czarek to pies i kozika górska w jednym :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czy wy zawsze musicie rozmawiać o szkole? :eviltong: Czekam na jakieś foty, o! -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Świetne :klacz: I Bigos i autka :lol: -
:placz::placz::placz::placz: cudowne wspomnienia....
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Widziałam że w nim drzemie jakaś pirania [url]http://images27.fotosik.pl/99/1d9c4f8338f3b089.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Przeczytałam właśnie wątek Klementynki/Tosi czy jak tam jeszcze :evil_lol::evil_lol: Już się nie moge doczekać keidy będzie u Ciebie :multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:shake::shake::shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Popieram, popieram :klacz: Również dawałam karme zamiast kwiatów :-D
-
Ale rozbiegany Bzik :lol: Bardzo lubie takie zdjęcia jak te na kładce :loveu:
-
[quote name='puchu']To gdzie TY mieszkasz? Bajoro, mostek, a obok park. Niedaleko tory. Bodajże park Kombatantów i stawy Koziorożca. Na Włochach są jeszcze glinianki[/QUOTE] Na Bielanach ;):lol: Ale Masaj mieszkał na Włochach i przez rok jeżdziłam po niego. Czyli mówimy o tym samym :lol: Nazw nie znam ale z opisu mi się wszystko zgadza oprócz tych glinianek i bajorka. Nie wiem gdzie są.
-
[url]http://images11.fotosik.pl/88/6a2d292f1b83a08f.jpg[/url] no ładnie....:shake:
- 78403 replies
-
Nie podobają mi się foty robione psom z góry ale ta jest wyjątkowa :loveu: http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Aki%20stronka/IMG_2563b.jpg bardzo ładnie wygłąda w tych liściach:loveu:
-
U mnie tez ;) :((( Wokół mnie same bloki i stacje benzynowe bleeeeeee, a przed oknami mam duże skrzyzowanie z tramwajem :shake: Musze się natrudzić żeby jak najmniej było widać na zdjęciach ;))))))) Chciałabym mieszkać gdzieś za miastem [img]http://free.of.pl/e/emots/buja_w_oblokach.gif[/img]
-
:B-fly: Eriu, nic nie robie szczególnego :lol: Pstryk, pstryk i już :lol: Jedynie uważam aby było nieporuszone. BBeta, si :fadein: Ostatnie :cool3: [img]http://img223.imageshack.us/img223/2334/dscf7321zuc7.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/2072/dscf7322zys6.jpg[/img] Futra maja nowe posłanko :grins: [img]http://img223.imageshack.us/img223/6100/dscf7334zmt3.jpg[/img] [img]http://img223.imageshack.us/img223/5641/dscf7336znb2.jpg[/img]
-
:shake: co to się porobiło biologii komórek sie juz uczą....:shake: :evil_lol::evil_lol:
-
Dobrze Ci się wydawało :cool1:
-
Aniaaa [img]http://free.of.pl/e/emots/witamy.gif[/img] Ja tez kcem takie zoo :lol:
-
:roflt::roflt::roflt: rewelacyjna jest :lol: Ja kcem taka cziłke :lol:
-
[quote]Zapraszamy na Włochy [/quote] Czesto tam bywałam a dokładnie przy stawach. Czy to są foty właśnie tych stawów z mostkiem czy jeszcze jakieś inne? Mój pierwszy zapoznawczy spacerek z Masajem był w parku niedaleko tych stawów. Te alejki takie troche podobne są...:hmmmm: Mogę się mylić bo w tym parku już później nie bywałam. Zastanawiam się właśnie czy to jest to samo ;)
-
Wow! Gratulacja dla mamy :klacz:
-
:mdleje: ale ona zapierdziela :crazyeye: Dobrze że jestem w A1 :evil_lol: Tylko co będzie jak wskoczycie o oczko wyżej ;) Normalnie strach się was bać ;) Super biegacie, a tym tunelem się nie przejmuj :) A czemu nie chciała go zrobić? bo wygląda to tak jakby na oczy takiego nie widziała i bała sie w niego wejść ;)