-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
To ja chce taką pogode jak u Ciebie :placz:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jestem okrutna :evil_lol: Mati, to nie ciasto, to sernik na zimno, ten czerwony. A ten obok to mało kaloryczny torcik z jogurtu (zamiast śmietany) i galatertką :lol::lol: Pycha :lol::megagrin: Madzik, jak to nie jadłaś? Głodzisz się? :mad: [img]http://img204.imageshack.us/img204/7275/dscf7394oe0.jpg[/img] Mała czytelniczka :p Bardzo była zainteresowana nowymi książkami:p [img]http://img204.imageshack.us/img204/9795/dscf7396xo8.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/7203/dscf7412tb2.jpg[/img] Takiego ciasta to jeszcze nie jadłam, szarlotka z budyniem :o [img]http://img204.imageshack.us/img204/7207/dscf7413ox3.jpg[/img] :evil_lol: No i kto wygrał w LOTKA?!!! :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]wpadniesz pomalować[/quote] Nie :diabloti: -
:o chyba mi nie powiesz że to foty są teraźniejsze ;)
-
Baw się dobrze :razz:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
I ja również :hand: i na dodatek deszczowo.... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ten płotek taki szarawy truszke.....Pomalu go na rózowo :evil_lol: Od wewnętrznej strony rzecz jasna :lol: [quote]"Był taki pies, latał jak wariat, wrzucaliśmy mu środki na serce a on sku...wiel dalej latał" [/quote] Bosh....:( :angryy::2gunfire: -
:hand: Obiecanki cacanki :watpliwy:
-
[quote name='Dobcia']Jejjj nie wesoło z tym gazem...:shake: Śliczny prezent urodzinowy, widac że przypadł Ali do gustu[/QUOTE] No, ale nie wybuchnie. Ojj tak, hihihih [quote name='Pimpek']Fajny torcik ;)[/QUOTE] [quote name='agaciaaa']Ale świetny tort :-o :loveu:[/QUOTE] Gdy go zobaczyłam to usmiałam się jak norka:lol: A jaki pyszny był. [quote name='Katerinas']anetta Kopę lat... że tak powiem. Wybacz ale nie mam już siły sie przekopywać wstecz. :oops: Cóż to za śliczna pannica? :-) I jak tam się czuje Kajunia?[/QUOTE] :multi: nooo kope lat. To moja bratanica. Właśnie rok skończyła (:mdleje::crazyeye:) Ostatnio miła robione badania i wszystko wyszło ok. Ale teraz znowu powróciły te chrząkania :shake: I kropelki na to dostaje. [quote name='ß@$!@']wow! super ten torcik oo, dresiarz był na aerobiku :loveu: jak się spisał dres? :diabloti:[/QUOTE] Osz Ty :diabloti: Dresik jest super :diabloti: [quote name='an_bzik']Heloł, witamny po nieobecności kilkudniowej. Tort Alicji - wypas :lol:[/QUOTE] Ano wypas :lol: [quote name='Marta_Ares']Witam weekendowo, moze by tak jakies nowe zdjecia psiakow?[/QUOTE] Psiaków? :siara: Ni mom :oops: Ale za to mam egzekucje.....:evil_lol: [quote name='asia_pie']Ale fajny pomysł na tort.[/QUOTE] :cool3: Stracił nóżke :roll: [img]http://img529.imageshack.us/img529/956/dscf7386ji2.jpg[/img] I pare innych części ciała.... [img]http://img266.imageshack.us/img266/3287/dscf7388ub9.jpg[/img] A teraz sie troszke poznęcam :evil_lol:....nad wami :diabloti: [img]http://img266.imageshack.us/img266/5758/dscf7368xj2.jpg[/img] [img]http://img266.imageshack.us/img266/45/dscf7395vp8.jpg[/img] [img]http://img266.imageshack.us/img266/2360/dscf7408vr9.jpg[/img] :evil_lol:
-
Jak tu sie miło zrobiło;)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Dobrze go widać z tymi odblaskami. -
:mdleje: super foty
-
:klacz::klacz:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]kij ze mną - ważna Frania[/quote] Nie chciałam tego tak pisać ale ok :lol::lol: Ben i Pan Glut [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/07-10-1118-08-54_0096.jpg[/url] :evil_lol: -
Na zdjęciach ten teren wydaje się taki duży :lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Znowu go przygniotła do ziemi [url]http://i20.tinypic.com/2q9zwit.jpg[/url] :shake: :evil_lol: Ach te morduchny kochane :loveu::loveu: -
HHahhaahaha a czemu dali Ci TAKI kask?? :o [quote]zaczęłam zakładać go na łeb...... tyłem do przodu[/quote] Usmiałam się jak norka :lol::lol::lol:
-
Banda z Osanny, czyli moje ca de bou [ i nie tylko ]
anetta replied to R.J.Osanna's topic in Galeria
O rany, wpadłam tutaj i bardzo mi się tu podoba :multi: Wszystko jest :o Psy, konie, ludzie (:cool3:)itp :multi: Witamy sie! :hand: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote]Nie mogę zrozumiec, jak ci ludzie się nie boją, że ich psa jakiś inny, większy zagryzie?[/quote] Właśnie ja też tego nie moge zrozumieć :hmmmm: -
Aga z Punią wyglądają jak siostry :lol::p Śliczne prosie :loveu:
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
anetta replied to Usia's topic in Foto Blogi
Super, a jak on reagował na psa z przodu? chciał go zjeść?:diabloti: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
[url]http://img265.imageshack.us/img265/2401/dsc00590042bj3.jpg[/url] :loveu::loveu: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Wow, wow, wow. Tylko czemu Bena masz w łapce razem z Frania? :lol: Jak Ben pociągnie to tylko Ty polecisz :lol: a tak to Frania jest zagrożona uszczerbkiem na zdrowiu :lol::lol::lol: -
[quote]Za dnia świetliki???[/quote] Ciiichoooo :evil_lol::evil_lol:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
No właśnie, co to za przyjemność cieszyć się że pies zdał PT jak to nie właściciel z nim przechodził przez egzamin. Dacie rade!