[quote name='olcha']Dzie jest Kasia? :placz::placz::placz: (czuję się jak ten chłopczyk z filmu Kogel-mogel :lol:)[/QUOTE]
No rzeczywiście :lol::lol::evil_lol:
[quote name='panienkabubu']o czym Ty mówisz?:hmmmm::evil_lol:[/QUOTE]
No coś Ty, nie mów że nie oglądałaś Kogla-mogla :lol::lol::lol::lol:
Zapomniała o nas, odstawiła jak te stare zabaweczki na półeczke :-(