Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='asia_pie']Nonono, już nie bądź taka skromna. :evil_lol:[/QUOTE] Skromność to moje drugie imię :eviltong::lilangel::lol:
  2. Jestem :hand: i dogowieczór wszystkim :p [quote]Będę się Ciebie bała teraz bo pewnie lubisz nastukać komuś dla zabawy[/quote] Nie musisz sie bać, nie lubie przemocy :lol!: Kiedy foty...? :hmmmm: teraz :diabloti: Sprzed paru dni. [img]http://img444.imageshack.us/img444/3618/dscf7314zcu5.jpg[/img] [img]http://img444.imageshack.us/img444/1413/dscf7317zrl5.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/4509/dscf7319zvl3.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/1110/dscf7320ziy7.jpg[/img]
  3. Niezły klusek z niej był :evil_lol::evil_lol: morderczyni :evil_lol:
  4. Miło się je ogląda :loveu:
  5. To [url]http://tinypic.pl/out.php/i41085_IMG0863.jpg[/url] i to [url]http://tinypic.pl/out.php/i41393_IMG2966.jpg[/url] Dla mnie rewelacja :loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Kosteczka..mmmm na pewno było dobra :p
  7. :mdleje: [url]http://images11.fotosik.pl/88/95bf223da48ec126.jpg[/url] ooo jaki czyścioszek :evil_lol:
  8. Fota z serii "Ile widzisz psów" :lol::lol::lol: [url]http://images28.fotosik.pl/97/af0a471555887083.jpg[/url] Majsterkowicz Marta :lol::lol:
  9. [quote name='furciaczek']a co on na 2 fotce targa?? w pierwszej chiwli myslalam ze kogos ze skory oberwal:evil_lol: ale to chyba kora...[/QUOTE] [quote name='diabelkowa']a to takie ludzkie zwloki wykopal w lesie:evil_lol:[/QUOTE] Tak myślałam że to jakiś kawał mięcha :lol::lol: :evil_lol: Skąd gołąb znalazł się na klatce schodowej?
  10. Ale opatulony ;) Gorylek niesamowity. A co to za kropki?
  11. te mięśnie [url]http://images30.fotosik.pl/97/87dd953d3800c65e.jpg[/url] :cool3: [url]http://images26.fotosik.pl/97/caf1987c43454a86.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt:
  12. Cieszę się że akcja się powiodła :multi:
  13. Eee myślałam że będę mieć więcej do nadrobienia od wczoraj :evil_lol: Sara chce włączyć się do reprezentacji PL?:evil_lol:
  14. Gratuluje wow wow woow Będzi emieć u Ciebei jak w niebie :evil_lol:
  15. Ojej, słodkie [url]http://img119.imageshack.us/img119/4371/zdjcie70ih7.jpg[/url] :loveu::loveu:
  16. Piękny, naprawde piękny! Jakie masz tam ładne miejsce do spacerów :)))))
  17. [quote name='olcha']Dzie jest Kasia? :placz::placz::placz: (czuję się jak ten chłopczyk z filmu Kogel-mogel :lol:)[/QUOTE] No rzeczywiście :lol::lol::evil_lol: [quote name='panienkabubu']o czym Ty mówisz?:hmmmm::evil_lol:[/QUOTE] No coś Ty, nie mów że nie oglądałaś Kogla-mogla :lol::lol::lol::lol: Zapomniała o nas, odstawiła jak te stare zabaweczki na półeczke :-(
  18. Jogurtowa jest jami :eating: Tobiaszu, no jak tak można :evil_lol: na sąsiadke :evil_lol:
  19. :placz::placz::placz: współczuje.....:(
  20. O matko :mdleje: Przeczytałam :shake: CZyli ona sama sobie to zrobiła?? :crazyeye: Obejrzeliście potem ogród?
  21. Jaka mała stópka [url]http://img166.imageshack.us/img166/222/dsc03428th6.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://img511.imageshack.us/img511/3643/14rs4.jpg[/url] :loveu::loveu:
  22. Ale fajne Azowe fotosy :multi: Matinestka, podoba mi się Twój av :loveu:
  23. [quote]jeszcze nikt nie pytał, nie wiem czemu [b]nigdy nikt do nas na spacerach nie podchodzi[/b][/quote] :hmmmm: :siara: :niewiem: Tyle tych zdjęć że nie wiem które zacytować :placz: Dobrze że już masz część tych emotów bo ja bym nie potrafiła Ci pomóc ;)
  24. Bardzo mi się podobają zdjęcia :multi: Widać że bawiliście się przednio :cool3: http://i22.tinypic.com/2hyh3t2.jpg super fota :lol: I tak ma być :evil_lol::evil_lol:;) Ruda piękna :loveu: i te barwy :mdleje: Zgadzam się z Agacią co to tej foty http://i23.tinypic.com/11lilub.jpg
  25. Schrzaniłaś coś z linkiem :diabloti: Popraw :lol: Ulala, Tosia zdobywca :lol::lol:
×
×
  • Create New...